Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kösssssz, inkább kihagynám :wacko: :wacko:

Memé ?

Az uccsó 2500-amból most tankoltam el kettőt, és a maradékból meg vettem kaját. És még csak 27 van, hol van még a fizetés... :D Pár napja úgy volt hogy melózni kell hétvégén, akkor még pénzem is volt... :wacko: aztán hirtelen a meló eltolódott, de legalább a zsé kellett :D Valami komoly csoda kell hogy el tudjak menni :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

:D Most indult egy fórum a Metabond honlapján. Mivel tudomásom szerint közületek többen is Metabondoztok, így gondoltam jelzem a fórum létrejöttét.

A fórumban segítséget kaphatnak azok is, akiknek kérdésük van a Metabond termékekkel kapcsolatosan. A fórumot bárki olvashatja, hozzászólni csak regisztráció után tud. A regisztrációnak nem feltétele, hogy a Metabond Terjesztői hálózat tagja legyen az Illető személy. :wacko:

Sok sikert, erőt, egészséget kívánok mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Há látod

Látom.. :wacko:

Majd jövőre :P 2éve ezt tolom. Jövőre csak odaérek. ;)

Én meg az idén hagyom ki :wacko: bár volt gondolatomban, hogy lelépek szombaton valamikor de nehéz lenne lónyállal bírni, jövő hét végén megyünk 1 hétre le :D jövőre meg ki tudja mi lesz még.. :wacko:

Wótam :D igaz csak pár órára késő délutántól estig.. :D

Link to comment
Megosztás:

M1 M7 közös kivezető. 100 a megengedett. Óra szerint 120 alatt kicsivel. GPS szerint ugy 106-108 lehetett. E.T. rám nézett. :wacko: Szerintetek? :wacko:

99.9% :D ha mégse lőttek ki annak csak örülj.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

M1 M7 közös kivezető. 100 a megengedett. Óra szerint 120 alatt kicsivel. GPS szerint ugy 106-108 lehetett. E.T. rám nézett. :wacko: Szerintetek? :D

Az még szerintem belefér, nem kapsz rá semmit, 110 felett a húzos inkább :wacko: (asszem 115 a limit, de nem biztos).

ITT megnézheted magad is!!

100-nál 104-től mér 118-ig helyszíni bírság!! 119-től 133-ig 30 000 Ft

Tehát ha nem állítottak meg, akkor megúsztad! :D Hál' Istennek! :wacko:

Ez érdekes, ha valaki még nem tudta volna.

Link to comment
Megosztás:

Az még szerintem belefér, nem kapsz rá semmit, 110 felett a húzos inkább :wacko: (asszem 115 a limit, de nem biztos).

ITT megnézheted magad is!!

100-nál 104-től mér 118-ig helyszíni bírság!! 119-től 133-ig 30 000 Ft

Tehát ha nem állítottak meg, akkor megúsztad! :wacko: Hál' Istennek! :D

Ez érdekes, ha valaki még nem tudta volna.

EZ egy FIX tarfi, nem állítanak meg senkit.

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor most ba...ameg várhatom hogy mi lesz. :D

Pedig naponta megyek le mellette, tudtam hogy ott van. Csak elbambultam. Amugy a középső sávban mentem, egy kisteher volt mellettem a külsőben. Amellett mentem el, amikor észrevettem ezt a szörnyet. Igaz ekkor már jó közel voltam hozzá.

Ba sszus, azért baromi rondán néznek ki ezek a dupla szemű rettenetek szemből. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor most ba...ameg várhatom hogy mi lesz. :D

Pedig naponta megyek le mellette, tudtam hogy ott van. Csak elbambultam. Amugy a középső sávban mentem, egy kisteher volt mellettem a külsőben. Amellett mentem el, amikor észrevettem ezt a szörnyet. Igaz ekkor már jó közel voltam hozzá.

Ba sszus, azért baromi rondán néznek ki ezek a dupla szemű rettenetek szemből. :wacko:

100-nál 104-től - 118-ig helyszíni bírság!!

119-től 133-ig Közigazgatási bírság: 30 000 Ft.

Ha nem mentél 119-el, akkor nyugi van! :wacko:

(amúgy a rendőr sem mindíg állít meg, ha pl 105-el mész :wacko: : azt mondja a törvény: "helyszíni bírság kiszabható"! Ha épp fánkot esznek, nem is foglalkozik az se vele! :D

Link to comment
Megosztás:

100-nál 104-től - 118-ig helyszíni bírság!!

119-től 133-ig Közigazgatási bírság: 30 000 Ft.

Ha nem mentél 119-el, akkor nyugi van! :wacko:

(amúgy a rendőr sem mindíg állít meg, ha pl 105-el mész :D : azt mondja a törvény: "helyszíni bírság kiszabható"! Ha épp fánkot esznek, nem is foglalkozik az se vele! :wacko:

Mostanában senkit se szednek ki, ha letrafizzák.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.