Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Anno én is gyűjtögettem, de nem érdemes, úgyis csak elkölti az ember :wacko: ;)

Ebből lett a fél Astra :wacko:

Most is gyűjtök, maradt a 200-as egység, csak most fémbe. :wacko:

De ezt annyira félreteszem, hogy meg se találjam jövő nyár elejéig :P ;) A tagságit meg azonnal ahogy összejön rá :D

Ilyet nem is mondtunk. ;) Pici boroskólát ivott velem... :D

Hát nem akartam beszólni... ;) De látom Pepe nem bírta ki. :) Teszem hozzá, JOGOSAN. Annyi mindent felajánlottunk... ...meg se merjél szólalni!!! :D

:D Tényleg, rendesek vagytok és köszi mégegyszer, de még a belépő se jött volna össze tutira, ha igen, akkor is csak apróból ;) :P Jövőre le se tudtok vakarni :D :P

Link to comment
Megosztás:

áááh... kit érdekel az? :wacko: :wacko: :wacko:

Hát én nagyon rottyon voltam, kész voltam mint a lecke :D

Jó volt, Egyedül azzal volt problémám hogy a WC meg a mosdók hááááát, ha nem lett volna enyi Opel a környéken akkor tuti hogy egy Koncentrációs tábornak nézem, ehez az árhoz tartozhatott volna kicsit kulturáltabb tisztálkodási lehetőség, de túléltük.

az hogy cigit nem lehetett kapni és le kellett gyalogolni a partra közben eltévedtem, azt nem a szervezésnél említeném meg :D Reggel meg találtam egy Sopronis zászlót meg egy üveg bort amit nem tok hogy került az autóba :P ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Hát én nagyon rottyon voltam, kész voltam mint a lecke :wacko:

Jó volt, Egyedül azzal volt problémám hogy a WC meg a mosdók hááááát, ha nem lett volna enyi Opel a környéken akkor tuti hogy egy Koncentrációs tábornak nézem, ehez az árhoz tartozhatott volna kicsit kulturáltabb tisztálkodási lehetőség, de túléltük.

az hogy cigit nem lehetett kapni és le kellett gyalogolni a partra közben eltévedtem, azt nem a szervezésnél említeném meg :wacko: Reggel meg találtam egy Sopronis zászlót meg egy üveg bort amit nem tok hogy került az autóba :wacko: :D :D

Tőlem kérték a videót amit én csináltam a saját telefonommal. Meglepett, hogy létrejött... :D

Link to comment
Megosztás:

Tőlem kérték a videót amit én csináltam a saját telefonommal. Meglepett, hogy létrejött... :wacko:

Akkor nem csak nálam volt jó idő, jah itt jegyezném meg hogy a Balaton az Ku..a hideg volt :D ,de jól esett,viszont másnap ahogy hallottam vissza a part menti étteremben a pincér leányzó nem nagyon akarta végrehajtani az obszcén kifejezéseket amiket felvetettünk neki :wacko: nem tudom ez alatt mit érthetnek, :D

Tetszett a vasad, viszont megint csak szembesülnöm kelett vele hogy nem az enyém volt a legszebb....

Azon már nem is lepődök meg , mert lacháza gyorsulás verseny----->>>> Leszakadt kipufogó rendszer

Blitz Week törött hátsó oldalsó ablak, és ezek után merjek megjelenni valahol???? :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Megérkezett Pocsi is. :D Hazafelé az úton rendben volt minden? :wacko:

Jelentem minden rendben volt. Mi a régi úton jöttünk. Megálltunk Velencefűrdönél, Erika vásárolt egy kis lecsónak valót :D

:D Amúgy meg szídtam az égieket a kivirult idő miatt :wacko:

Az a csodalámpa, csak a 16V-seket üldözi?Remélem neked sem valami

komoly dolgot akar mondani :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Abból egy kicsit nehezebb pakk lesz. :D

Mennyi befőttes gumi ;)

:D :P ;)

Jópár hónapig gyűjtögettem, de a 200 meglett! :D

(mondjuk a beváltás... nah aaazz érdekes volt ;) :wacko: )

Most így állok a fémekkel. :wacko:

De nem a befőttes gumikból lett :P

Nem hát! :wacko: ;)

Na de szeptemberben esküvő, és muszáj kuporgatni az utolsó penny-ig. :)

Link to comment
Megosztás:

Zotya: Dzs0hnyra még emlékszel? :D

Aha, azzal fogadott hogy : megjöttek a fejben szerelők. :wacko: Ehhez képest nem egész egy óra alatt kicseréltem a hűtőt a lámpát, kinyomtam nagyjából a zárhidat, és vissza kábelkötegelőztem a hűtőrácsot. Ha nem jött volna az SMS-az asszonynak, hogy megcsapoltam a számlát, talán még el is sumákolhattam volna. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

:wacko: Részvétem...

Mennyi most egy szélvédő? 10-15? :D

szélvédő 12-15 körül van, plusz a munkadíjat hogy a régit kiszedik, az újat beleteszik az még plusz 5-6ezer. Durván egy 20asra fog kijönni. Pápá fekete index 1 darabig.. :wacko:

De ez fontosabb..mert olyan a repedés hogy még a nap is megcsillan rajta..komolyan. Ezt a rendőr ha meglátná, úgy megbüntetne mint az állat.

Link to comment
Megosztás:

szélvédő 12-15 körül van, plusz a munkadíjat hogy a régit kiszedik, az újat beleteszik az még plusz 5-6ezer. Durván egy 20asra fog kijönni. Pápá fekete index 1 darabig.. :wacko:

De ez fontosabb..mert olyan a repedés hogy még a nap is megcsillan rajta..komolyan. Ezt a rendőr ha meglátná, úgy megbüntetne mint az állat.

Uhhh.. :D de tényleg nem szabad úgy hagyni ink egy új szélvédő minthogy a rendőr megbüntessen érte! lehet hogy eltúlzom de még a forgalmit is elveheti!

Link to comment
Megosztás:

Uhhh.. :D de tényleg nem szabad úgy hagyni ink egy új szélvédő minthogy a rendőr megbüntessen érte! lehet hogy eltúlzom de még a forgalmit is elveheti!

nem nem. :wacko: Nem túlzod el tesó. Ettől félek én is. Ezt pedig nem akarom. Meg amúgyis kell a műszakira az új. 2 éve már repedéssel "csúszott" át. Mostmár nem szabad hagyni. FŐleg nem ekkora naggyal.

Ugye ha a katalizátort "kiherélem" akkor zöldkártyán bukta lesz? Vagy van aki így járkál vele? Mintha Dáwid rémlene...

Link to comment
Megosztás:

nem nem. :D Nem túlzod el tesó. Ettől félek én is. Ezt pedig nem akarom. Meg amúgyis kell a műszakira az új. 2 éve már repedéssel "csúszott" át. Mostmár nem szabad hagyni. FŐleg nem ekkora naggyal.

Ugye ha a katalizátort "kiherélem" akkor zöldkártyán bukta lesz? Vagy van aki így járkál vele? Mintha Dáwid rémlene...

Balatonon is így voltatok vele?

Link to comment
Megosztás:

Uhhh.. :wacko: de tényleg nem szabad úgy hagyni ink egy új szélvédő minthogy a rendőr megbüntessen érte! lehet hogy eltúlzom de még a forgalmit is elveheti!

Nekünk az egyik céges kocsin már végig van repedve a szélvédő alja. Ugye ez is egy kis kagylós kitörésből indult, de nem csináltatták meg, érdekes, hogy télen kezdett futni a repedés, gondolom a külső-belső hőmérsélet különbség miatt. Minden nap reggel amikor beültönk bejelöltük filcel hol tart, naponta ment 10-15 centit. Tudom hgy nem két fillér, de majd ha berobban 130-nál, amikor tele van a kocsi emberekkel, akkor jobb lesz? :D Vagy ha büntet a rendőr, ahogy írtátok. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Akkor még ehez képest kicsi volt a repedés. Amit mutattam képen.Csak oldalt az anyósülés előtt egy kb 20-25centis girbe-gurba repedés. De ezt most képzeld el úgy, hogy fölszaladt teljesen.

aha most nézem a képet hát akkor az már elég húzós meg a rendőr még csak egy dolog de ebből baleset is lehetett volna ennek már nem kell nagyon nagy kő vagy akármi! :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

aha most nézem a képet hát akkor az már elég húzós meg a rendőr még csak egy dolog de ebből baleset is lehetett volna ennek már nem kell nagyon nagy kő vagy akármi! :D :wacko:

Mondhatjuk úgyis, hogy akár az ember ölébe is beeshet az üveg. Persze darabokban. :wacko: na jó tudom nem vicces..

Link to comment
Megosztás:

hát nem borultam le a székről a röhögéstől! :wacko: :D

Én nevettem már "bajokon" :D

Például amikor előztem...és nagyon nagyon nem akart menni, vagy csak a másik elkezdte nyomni neki. Fater már ott kiabál hogy nyomjad már..... mit csinálsz még itt ebben a sávban? Én meg: " szar a gép...nem megy... :wacko: " Kb úgy mondtam mint a cooltúrában amikor a kis leszakadt fahidat át akarták ugratni 1 régi autóval, de nem akart menni. És megszólalt az egyik: "szar a gép...nem megy...".

Aztán azon is amikor húznám lefele az ablakot és a kezemben maradt a tekerőnek a kis gombja... :wacko: Sokszor nevetek kínomban.

Link to comment
Megosztás:

Nekünk az egyik céges kocsin már végig van repedve a szélvédő alja. Ugye ez is egy kis kagylós kitörésből indult, de nem csináltatták meg, érdekes, hogy télen kezdett futni a repedés, gondolom a külső-belső hőmérsélet különbség miatt. Minden nap reggel amikor beültönk bejelöltük filcel hol tart, naponta ment 10-15 centit. Tudom hgy nem két fillér, de majd ha berobban 130-nál, amikor tele van a kocsi emberekkel, akkor jobb lesz? :D Vagy ha büntet a rendőr, ahogy írtátok. :P

a rendőr büntetést én már a forgalmira értettem. Ezt meg nemigen értem hogy hogy érted én úgy gondoltam hogy többet ér a testi épsége bárkinek főleg utassal minthogy betörjön a szélvédő amiből ki tudja mi történhet.. :wacko: ;)

amúgy tesó jó az avatar képed!!! :D :wacko: :wacko: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.