Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hali!

Egy kérdés, ami már volt nemrég: tetőkárpit... Kezd elég szépen leválni- na most annyit kérdeznék, hogy mivel lenne érdemes ezt visszaragasztani? Avgy inkább már inkább egy bontottból vegyek? Milyen árban mozognak ezek? Lassan nekiállok körülnézni is a "barámomnál (googleee ugye...)", csak előtte még megkérdezem a bandát... :D

A válaszra én is kiváncsi vagyok!

A probléma az én esetemben is fennáll!! Nagyon keményen látszik, hogy szinte hétről hétre egyre jobban válik lefele...

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Egy kérdés, ami már volt nemrég: tetőkárpit... Kezd elég szépen leválni- na most annyit kérdeznék, hogy mivel lenne érdemes ezt visszaragasztani? Avgy inkább már inkább egy bontottból vegyek? Milyen árban mozognak ezek? Lassan nekiállok körülnézni is a "barámomnál (googleee ugye...)", csak előtte még megkérdezem a bandát... :wacko:

Szépen kiszeded, leszeded a kárpitot, az úgyis szét van már menve teljesen (főleg ha a gyári még), és veszel kárpitos boltban tetőkárpit szövetet, majd szépen felragasztod! :wacko:

Megúszod 4-5ezerből, és gyönyörű lesz. Egy bontott is lehullik majd egy idő után. :D

Íme az én tetőkárpit projektem.

Link to comment
Megosztás:

A válaszra én is kiváncsi vagyok!

A probléma az én esetemben is fennáll!! Nagyon keményen látszik, hogy szinte hétről hétre egyre jobban válik lefele...

Debrecenbe a vasútállomástól lejjebb van egy kárpitos bolt, én onnan vettem a cuccot, direkt tetőkárpitnak való anyagot! :wacko: Szerintem nézz szét ott! :D Vannak szép anyagok. pl ilyen az enyém.

Link to comment
Megosztás:

Látom nagyon bejön neked ez a rohambilis fotó :D :wacko:

Nem, tényleg nem tudom. :wacko:

Akkor lassan ideje lesz :D lehet csak az a baja és a rádión keresztül nem tudja elmondani mint a sárga Camaro.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Tartok tőle, hogy ha finomkodnék vele akkor is a hátsó ülésen kötne ki a 65-ös :wacko:

:wacko: :D :D Na igen, nem árt az óvatosság ;)

Elakadtam a levegős projekttel :P A mágnesszelep amit sikerült szerezni, sajnos olyan fajta, hogy a kimenete elengedi a nyomást, ha lezár a szelep. :D Ha eltömítem a szuszogóját, nem lehet leengedni a felesleges nyomást a rendszerből, így ez leeresztőnek jó lenne, de feltöltésre nem alkalmas. Nem tud valaki olyan 12V-os mágnesszelepet, ami tud 10 bar-t, bemenetén bemegy a levegő, kimenetén meg kimegy, ha nyit a mágnes. Semmi mást nem kell tudnia :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Hétvégén Blitzeltünk. :D

Voltam töbnyire emlékszek is dolgokra, bár Szombaton átruccantunk Füzfőre azt ott is maradtunk házibuliban 3x tévedtem el pedíg tök egyszerű az út, arról nem is beszélve Siofok után városból kiérve én mentem csak sz.em 50-el lakott területen kivül mire 5-6 megelőztek megkérdeztem havert itt menyivel lehet menni mert nem figyeltem, nem tudom menjünk ugy mint ők, oajj de az olyan gyors....

:wacko: :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Voltam töbnyire emlékszek is dolgokra, bár Szombaton átruccantunk Füzfőre azt ott is maradtunk házibuliban 3x tévedtem el pedíg tök egyszerű az út, arról nem is beszélve Siofok után városból kiérve én mentem csak sz.em 50-el lakott területen kivül mire 5-6 megelőztek megkérdeztem havert itt menyivel lehet menni mert nem figyeltem, nem tudom menjünk ugy mint ők, oajj de az olyan gyors....

:wacko: :wacko:

Írd már át az aláírásod. Már C20NE-d van. :wacko: Egyébként heló. Kijózanodtál a fűzfői buliból már? :D

Link to comment
Megosztás:

Írd már át az aláírásod. Már C20NE-d van. :wacko: Egyébként heló. Kijózanodtál a fűzfői buliból már? :D

Nem olyan egyszerű azt tegnap ne tud meg mit szerencsétlenkedtem a képekkel, persze Vasárnap még ment egy gyógysör dél körül azt este haza aztán mozi nem kelett altatni este :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Üdv. a bolt címét meg tudnád irni,meg hogy mi a neve az anyagnak mármint a kárpitnak?

Sajna a pontos címet nem tudom, Debrecenben a vasútállomás előtt le kell menni egy egyirányú utcában (onnan ismered meg, hogy buszok állnak végig) és annak a végén lesz pont az az üzlet. Mindenféle szövet, kárpitanyag van ott, egy nagy lerakat!

Az anyagnak a neve egyszerűen autóba való tetőkárpit, kapásból mutatnak neked vagy 5 félét. :D

Szerk.:

Kicsit utánnanéztem a neten: Salétrom utcán van. ITT a képen láthatod hogy hol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.