Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És tudja. :D

Lehetne rá gravírozni valami egyedi grafikát.. :wacko: :wacko:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nna itt egy órán belül lesz olyan de olyaaaan vihar, hogy iszonyú :wacko: sógorékat lemossa motorostól az útról :D most jönnek haza Tokajból Simsonálisról.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A múltkor a BC két gombjának egyszerre megnyomásánál a következő kódot villogta ki (a 12-es után):

95 Melegindítás szelep - feszültség túl alacsony

Ez mit jelent?

:D

Nem azt kell nyomni ha motor hibakódot akarsz kivillogtatni, az a kijelző kódjait írja ki. A motor kivillogtatásához itt találsz információkat.

Link to comment
Megosztás:

Vagy lefesteni rendesen :wacko: Mondjuk én kihagytam volna a tükörtartó adaptert a festésből..... Nekem így nem igazán tetszik :D

Na ja :D nekem se tecc a full színre fújás :wacko: igazából még A Corsa tükröket tudnék elképzelni a retteneten :D :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudsz te örülni semminek sem? :wacko: Nézd az előnyét, addig nem a csaj verdesi a fejedet a telefonkönyvvel.. :wacko:

Szado-mazo a csaj? Nyami.... :D :wacko:

Itt nem esik semmi, lenyírtam a füvet, csiszoltam kicsit a hungit, és befúrtam pár dűbelt. Reggel elkezdtem az ablakspalettát megcsinálni, de még nem lehet mert alig kötött a ragasztó egy darab le is jött. Majd holnap.

Link to comment
Megosztás:

Az asszony egyáltalán nem az, carik rá mikor merre mászkálok, csak pénzt ne költsek, és a kocsit ne rongáljam. :D

:wacko: :wacko: Akkor kicsit leszűkül a kör.. :D

Nna itt leszakadt a retke :D borsószem méterű jéggel együtt és a csatornából úgy ömlik a víz mintha valami komoly szivattyú nyomná.. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Persze. Azt jelenti hogy oldszkúl - koczka vagy :wacko: :D Csináld vissza :wacko:

Legjobb játékok. Van ilyen felújított magyarváltozat is. Volt 1 ajtó amin nem lehetett bemenni...és nem az volt ráírva hogy: Tilos a belépés vagy valami ilyesmi... hanem ez: Kívül tágasabb! Zoli! Nem Te csináltad ezt a verziót? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.