Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sajnos vannak felületi karcok :D de nem szántás méretűek ;)

140? ^_^ Örülj, hogy el nem szálltál velük :D nekem a wareszon 130 fölött már életveszély volt de csak azért mert be volt súlyozva rendesen :D olyan kanyart amit én 80-nal lazából bevettem ott más már 60-nal vagy borult vagy kerítést bontott :D

Ezek 110 környékén ráznak alig észrevehetően (-és csak ha megy a szervó, anélkül nem vettem észre) de se alatta se fölötte abszolút nem.. ;)

Nna ma se kell mennem sehova unalomtölteni -legfőképp pecázni, most csörgött főnök, hogy meghozta az egyik hajtóműhöz a cuccokat azt mehetek dolgozni.. :D

Volt már az 160 is :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki fészliftesíteni akar törött lábú fészliftes lámpával az ezt vegye meg:D Ennek mind2 első lámpának hiányzik 1-1 füle. De lehet kapni ilyet is. Vagy lehet, hogy fészliftes és ki spórolták az 1ik lábat. Opelékből kinézem. De az enyém is fészliftes annak meg van mind2 lábija.

Igen? Nemtudom..nem értek a lovakhoz. ^_^

Link to comment
Megosztás:

És nincs is letörve a lába :D De miért nem földbe ásva tett fel róla képet? Mert a retkes lámpa a retkes főődbe beolvadt. És kuvára nem látni mivan.

Nekem ha szembeállsz a kocsival, akkor a baloldalinak van eltörve az egyik füle. Kicsit be is van esve. De kipóckoltam egy kartondarabbal..most egy fül miatt nemfogok új lámpát venni ^_^ Akinek meg nem tetszik..az nem érdekel. Mondták már ismerősök, hogy miért nem veszel 1 új lámpát.. de baccameg..egy ilyen kis hülyeség miatt??? Inkább kitámasztom és még be sincs esve. Jó most be van mert eső után összeesett a kartondarab. De majd cserélem :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem ha szembeállsz a kocsival, akkor a baloldalinak van eltörve az egyik füle. Kicsit be is van esve. De kipóckoltam egy kartondarabbal..most egy fül miatt nemfogok új lámpát venni ^_^ Akinek meg nem tetszik..az nem érdekel. Mondták már ismerősök, hogy miért nem veszel 1 új lámpát.. de baccameg..egy ilyen kis hülyeség miatt??? Inkább kitámasztom és még be sincs esve. Jó most be van mert eső után összeesett a kartondarab. De majd cserélem :D

Nekem van 2garnitúra lámpám. Angel meg a gyári :D Bár csak a gyárinak az egyik alsó füle van letörve :D Jelenleg az van bent, a gyári, vizsga miatt kivettem a anhelt.

Link to comment
Megosztás:

Akkor az már is csak 11 kilo. :D

Persze az ikrát meg táplival halászta hozzá nem? ;)

^_^ Nekem jól is jönne mert az utasoldali izé zörög ha nincs bedugva az öv. :D

Hát dugd be. Nem kell ott ülni valakinek. :D

A mai dicsekvés Zotyának:

Nah, teszteltem a comboba az abst, meg a "kapjukelakormányt". :D

Kösz, már jobban érzem magam. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.