Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hello

Ma leállt a kocsi, és alig tudtam beindítani, csak gázpedál pumpálásával kelt életre. Semmi probléma nem volt vele eddig, de ma csak ugy fogta magát, és leállt. Beindítás után folyamatosan világított a hibalámpa.

kivillogtattam és ezt adta :

1

4

10

5

Kivillogtatás után nem világított, egy kicsit járattam csak helyben alapjáraton.

Mi ez a hibakód?

Mert ez semmi12 meg 3x ismétlés. Ezt villogja egymás után.

x16szr

Utána néztem:

ha jol értelmezem Hening oldaláról, akkor ez :1405 ös hibakód, és EGR szelep ?

Link to comment
Megosztás:

hello

Ma leállt a kocsi, és alig tudtam beindítani, csak gázpedál pumpálásával kelt életre. Semmi probléma nem volt vele eddig, de ma csak ugy fogta magát, és leállt. Beindítás után folyamatosan világított a hibalámpa.

kivillogtattam és ezt adta :

1

4

10

5

Kivillogtatás után nem világított, egy kicsit járattam csak helyben alapjáraton.

Mi ez a hibakód?

Mert ez semmi12 meg 3x ismétlés. Ezt villogja egymás után.

x16szr

Utána néztem:

ha jol értelmezem Hening oldaláról, akkor ez :1405 ös hibakód, és EGR szelep ?

Szerintem inkább a multec kódjait kéne nézned, ami simán kétjegyű, mert nálam is az érvényes, de ezek a kódok... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudtam hova irjam, de szerintem ide jó lesz ^_^

Azon gondolkodtam, hogy megéri e vesződni azzal hogy a műszerfalam kicseréltessem légzsákosra. Valaki véghez vitte már? Gondolom nem egy egyszerű művelet a dolog. 28.000 Ft-ot megér a műszerfalpárna + 2 légzsák + indítók + kábel?

Volt egy kormánylégzsák beépítés projekt, de sokat szívott vele a srác, a kormány letörő fejő csavarjait is farigcsálta jó egy ideig.

Neee, nekem nincs igazam. :D

Tudom. :D :D

Link to comment
Megosztás:

hello

Ma leállt a kocsi, és alig tudtam beindítani, csak gázpedál pumpálásával kelt életre. Semmi probléma nem volt vele eddig, de ma csak ugy fogta magát, és leállt. Beindítás után folyamatosan világított a hibalámpa.

kivillogtattam és ezt adta :

1

4

10

5

Kivillogtatás után nem világított, egy kicsit járattam csak helyben alapjáraton.

Mi ez a hibakód?

Mert ez semmi12 meg 3x ismétlés. Ezt villogja egymás után.

x16szr

Utána néztem:

ha jol értelmezem Hening oldaláról, akkor ez :1405 ös hibakód, és EGR szelep ?

Honnan???

Link to comment
Megosztás:

Volt egy kormánylégzsák beépítés projekt, de sokat szívott vele a srác, a kormány letörő fejő csavarjait is farigcsálta jó egy ideig.

Tudom. :D ^_^

Ok...kell e fenének a plusz nyüg akkor :D Van fontosabb is most... Élek a Te szavaiddal...majd akkor lesz benne szervó meg légzsák ha másra már nem tudok költeni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.