Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyszerűbb ha csak össze kell dugni a megelelő csatikat :D

Nekem nem mersz ilyetmondani mi?;)

Olyan 6200nél ha jol láttam, nembírtam megállni és kipörgettem egyszer. :D

6000 és 6200 között dadog. :D dádádádádádá... :D Persze egy helyben állva. Bár azt megnézhetnéd, hogy neked is olyan "épp ilyen kedvem van" alapon valamikor 4500-nál tilt le és váltani kell, máskor meg 5500-nál... ? :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Igen és csodálkozik hogy sokat eszik a kocsija. ^_^ :D

Nehogy azt mond nekem, hogyha megyek 500Kilómétert, és közben 3x megpörgetetm a motort tiltáson 4 másodpercig, az számszerűleg beleszól a fogyiba. Mégha akkor 40Litert eszik is pár másodpercig, az 500Kilómétert mondjuk 100-as átlaggal 5 óra alatt teszem meg. Ha utánnaszámolsz, ez elhanyagolható fogyi növekedés. :D

Link to comment
Megosztás:

Nehogy azt mond nekem, hogyha megyek 500Kilómétert, és közben 3x megpörgetetm a motort tiltáson 4 másodpercig, az számszerűleg beleszól a fogyiba. Mégha akkor 40Litert eszik is pár másodpercig, az 500Kilómétert mondjuk 100-as átlaggal 5 óra alatt teszem meg. Ha utánnaszámolsz, ez elhanyagolható fogyi növekedés. :D

Ma nem veszed a poénkodást látom. :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.