Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lehet, hogy van valahol olcsóbban ^_^

De ugye azért látjuk az érdemi különbséget egy univerzálissal szemben ugye ? :D

Ezt a RATI gyártja, akiknek mi beszállítunk, tehát van személyes kapcsolat. Erre alapozva tavaly megkérdeztem őket, és ismeretségre való tekintettel 10e HUF-ért adtak volna nekem ilyet. Mondanom se kell egyből nem is lett nekem annyira fontos a dolog :D . De ha valakit komolyan érdekel esetleg megkérdezem. Persze ezt senki ne vegye konkrét ígéretnek, de egy próba esetleg belefér... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt a RATI gyártja, akiknek mi beszállítunk, tehát van személyes kapcsolat. Erre alapozva tavaly megkérdeztem őket, és ismeretségre való tekintettel 10e HUF-ért adtak volna nekem ilyet. Mondanom se kell egyből nem is lett nekem annyira fontos a dolog :D . De ha valakit komolyan érdekel esetleg megkérdezem. Persze ezt senki ne vegye konkrét ígéretnek, de egy próba esetleg belefér... :D

köszönöm a lehetőséget de én is kihagyom ezt ilyen áron. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ezt néztem: http://www.norauto.hu/termekek/aru/knyktart

Most amugy akciós, csak 2500HUF.

Egyszer én is vettem ilyen univerzális kartámaszt az obiban, hát asszem arra lehet azt mondani, hogy semmire se jó.

A rögzítéshez szétkell furkálni a kardánboxot, de még úgy sem áll stabilan. Én nem keztem bele, hanem visszavittem és levásároltam az árát.

És fogtam a fejem, hogy ezt én sem gondoltam komolyan. Olcsó húsnak híg.....

Igaz azóta sincs kartámaszom, de ha teszek bele, az csak gyári, vagy típusspecifikus darab lesz.

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg mir írt zbandi :D

Nekm olyan 6 éve (asszem) megvan és semmi baja, pedig tehénked rá rendessseeen :D

Hát ha egyszer lesz fölös 10e HUF-om, akkor én is csak típ.spec (méretpontos) RATI gyártmányt veszek. Az 5 éves tervben nem szerepel ez a tétel ^_^

Link to comment
Megosztás:

Jól van...Te se vagy 100as azt már látom :D

Itt vidéken azért könnyen lemegy az agyáról az ember :D :D

Az a poén, hogy mostanság sok sutyuki stift 2-est látok dupla kipuffal.

Kihoztak valami 1000 ccm-es V-motort is?? ;) :D

Hogyne :D

Suzuki%20SV1000%20Exhaust.jpg

Nagyon nem vagyok egy szusi párti de Db.-ben a Határ utcán szokott állni egy olyan érdekes sárga színű 2-es stift, valami sport edísön, nem kizárt, hogy GTi -dögöljek meg de esküszöm az az egy tetszik.. ;) ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg mir írt zbandi ^_^

Nekm olyan 6 éve (asszem) megvan és semmi baja, pedig tehénked rá rendessseeen :D

Igen....én is néztem ilyen utángyárit amikor megvettem a kocsit....na az mind csak képen néz ki valahogy....megtapizva elment a kedvem tőlük.

Ha veszek én is csak is kizárólag típus specifikusat...de sajna az nem most lesz, mert most jön haza motorgenerálról a kocsi (remélhetőleg holnap).

Ja és azt el is hiszem hogy ez neked nem zörög....azért ennyiért adjanak már jót :D Hát nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem eldölt: az autóm extrák listáján jövőben sem fog szerepelni a könyöktámasz:(

pedig tényleg kényelmes egy dolog lenne, de sajnos 1X.000Ft-ot nem fogok kiadni érte, az olcsóról meg lebeszéltetek...

Lehet jobban is jársz így, bár én csak 2 félét néztem az olcsóból, de nekem egyik se volt olyan hűűű de bizalomgerjesztő. Azzal meg nem vagy kisegítve ha megveszel egy olcsót és pár hónap múlva nyöszög zörög vagy törik...szerintem ^_^ De ettől függetlenül lehet van akinek van olcsó és jó is....ha van itt olyan akkor úgyis ír ide.

Link to comment
Megosztás:

Szép Őszies Jó reggelt mindenkinek! ^_^

meg a suli is! :D :D ;) :D ;) de utolsó év mondjuk nem tudom ennek örüljek e nehéz lesz! ;) :D

Én is azt áémodtam valamelyik éjjel, hogy iskolába járok, és törióra lesz az első, amire persze nem készültem. :D Aztán megébredtem, és egy nő feküdt mellettem az ágyban, mondom akkor valami nem stimmel, és csörgött az óra, úgy örültem, hogy melózni kellett mennem. :D

Én inkább tötymörgök kényelmesen mint féktávon belül legyek.. :D

Na most már le lehet zizzeni rólam! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Én is azt álmodtam valamelyik éjjel, hogy iskolába járok, és törióra lesz az első, amire persze nem készültem. :D Aztán megébredtem, és egy nő feküdt mellettem az ágyban.... :D

Na most már le lehet zizzeni rólam! :D :D

Óó, azok a szép főiskolás évek.. ^_^ :D ;) :D

Magadra vetted? ;) Pedig ez nem célzott lövés volt hanem csak úgy általában.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Óó, azok a szép főiskolás évek.. ^_^ ;) :D :D

Magadra vetted? :D Pedig ez nem célzott lövés volt hanem csak úgy általában.. :D :D

Szombaton a egyetem koleszában melóztunk, jöttek-mentek a csajok, bánom hogy nem tanultam tovább, meg persze hogy nem lettem koleszos. :D

Nem vettem magamra, a terápia része, hogy beszélni kell róla. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szombaton a egyetem koleszában melóztunk, jöttek-mentek a csajok, bánom hogy nem tanultam tovább, meg persze hogy nem lettem koleszos. :D

Nem vettem magamra, a terápia része, hogy beszélni kell róla. :D

Pedig nem olyan rossz az :D ;)

Akarsz beszélni róla? ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig nem olyan rossz az :D ;)

Akarsz beszélni róla? :D :D

Most nem. Itt nagyon ramaty idő van, a gyerekek elmentek évnyitóra, a gép melett ülve látom csavargatja ki az ernyőt a kezükből a szél. Az asszony most jött meg melóból kismocival szarrá van ázva, de visszament bótba, brrrr...ilyen időben motorozni! ^_^ Még itt a meleg szobában ülve is fázom, ha rágondolok. :D Szerintem morci lesz ha hazajön. :D

Link to comment
Megosztás:

Most nem. Itt nagyon ramaty idő van, a gyerekek elmentek évnyitóra, a gép melett ülve látom csavargatja ki az ernyőt a kezükből a szél. Az asszony most jött meg melóból kismocival szarrá van ázva, de visszament bótba, brrrr...ilyen időben motorozni! :D Még itt a meleg szobában ülve is fázom, ha rágondolok. ;) Szerintem morci lesz ha hazajön. :D

Ilyenkor vetődik fel a kérdés, hogy minek Nektek autó, ha ilyen esős időben sincs a családra használva hogy nem ázzanak el? :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ilyenkor vetődik fel a kérdés, hogy minek Nektek autó, ha ilyen esős időben sincs a családra használva hogy nem ázzanak el? :D ^_^

Hááát, kábé 3 percnyire lakunk a sulitól, és tapasztalatból tudom, hogy a féltávig tudok ilyenkor kocsival elmenni, mert mindenki azzal megy, és bedugul az utca, tökmindegy 500métert áznak-e vagy 800-at, és a kocsit sem sároztam össze. Az asszony meg reggel elment mocival melózni, nem tudom hazahozni kocsival.

Esélyteleeeen ilyesmit kérni :D

Nem is gondoltam komolyan. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.