Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor mond el, miért nem vettél? :)

Amugy igaz az hogy nem csak a BMW sek között vannak bunkók. Én is szeretnék egyet majd. Valljuk be azért, hogy azok jobban össze vannak rakva mint a mi opeljeink. Tudom hogy lesz aki nem ért velem egyet, de a BMW-k és a Mercik öreg korukban is sokkal jobban egyben vannak. Persze mint mindig , itt is vannak kivételek, mielőtt bárki elkezdene példálózni. A nagy általánosságról beszélek. A terepjárósoknak sokkal nagyobb az arcuk mint a BMW sek többségének. És F astrást is láttam már nagyon bunkóskodni. Erről ennyit.

Lehet, az jobban bírná a pörgést. :D

Link to comment
Megosztás:

őőő...Szerintetek olyan 2ezres fordulattól 3ezerig miért van fura hangja a kocsinak? Mintha valami rezonálna benne...Aztán húzom tovább és abbahagyja...a lyukas kipuff dob miatt lehet ilyen? Belülről hallatszik, most felnyitottam a motorteret... és ha úgy füleltem, hogy húztam a gázbovdent semmi se volt... :) Legalábbis nem hallottam... Szerintetek? :D

Leömlő hővédő?

Link to comment
Megosztás:

Na ma én isvettem már bele megalight +60asat, meg egy univerzális központi zár szettet.

6500pénz szerintem nem rossz.

Megalight csere: egyik lámpám stilh vagy milyen márka, egy ideig eltartott mire rájöttem, hogy is kell visszarakni :D

Másik oldalon meg eredeti lámpa, csak agyon van gyilkolva a foglalatja :) így kicsit nehéz volt az izzócsere...

A központi zárrol csak annyit, hogy nagyon le van egyszerűsítve, mert egy motor 5vezetékes csak a többi mind 2 vezetékes, ez még nem is lenne baj, de az már picit bajosabb, hogy a riasztóval való összeházasítási pont sincs külön kivezetve,és majd nekem kell ráállni egy egy vezetékkel a fehér ill. barna vezetékre.. na de sebaj úgyérzem megtudom oldani ezt is majd <_<

Link to comment
Megosztás:

Kéne a francnak BMW....jó...ingyen nem fájna, de nem vennék az is tuti... :lol:

Nekem kéne :) se papír se semmi csak üzembiztos brutálmotor legyen benne és a r.sz.tábla ugye egyből felejtős :D aztán azt fotózzák a kocsog.gifok :(

Sanci! Haonon ki megint a nap lánya? -_- B) :D

Na vajon? :P Egyem a kis szívét.. :lol: :icon13:

Nna a lényeg, hogy innentől fogva eldöntöttem, hogy ha traffis civil kocsit látok leszek olyan pofátlan, hogy én is lefotózom és közzé teszem, valamint tervemben van egy ilyen fotókkal foglalkozó weblap üzemeltetése ;)

Az első áldozatom meg is van :lol: nézett is a drága, hogy mi a búbánatot forgolódok mellette.. :D

www.tvn.hu_1488e867421db8ae03a31b550efb271b.jpg

Apropó Laci, újabb feketelistás, ma délután a Vámospércsin egy fekete Fabia.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez szép és jó de nem tudod milyen autóra figyelj, arról nem beszélve hogy ez csak a járőrkocsikról ad tippet, a magáncégek kocsijairól nem <_< és ha mondjuk mégse ráz ki a hideg pl Debrecentől és lejössz legalább tudod mire számíthatsz ha látod a parkolósávban a kis ííídest :icon13: persze akinek van egy folyamatosan blokkoló cucca azt nem érinti az ilyesmi.. :)

Link to comment
Megosztás:

Megtennéd, hogy pár hónapig kölcsönbe az enyémet is megjáratod?... :)

Hozzad B) de nem garantálom, hogy egyben is kapod vissza :D -_- főleg hatósági levelek sokasága nélkül.. :icon13: :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez szép és jó de nem tudod milyen autóra figyelj, arról nem beszélve hogy ez csak a járőrkocsikról ad tippet, a magáncégek kocsijairól nem :icon13: és ha mondjuk mégse ráz ki a hideg pl Debrecentől és lejössz legalább tudod mire számíthatsz ha látod a parkolósávban a kis ííídest :lol: persze akinek van egy folyamatosan blokkoló cucca azt nem érinti az ilyesmi.. :)

Csak mondtam, hogy oda is elküldhetnéd <_<

Milyen magáncég ? :D

Link to comment
Megosztás:

Milyen magáncég ? <_<

Olyan, hogy a saját képek általi büntetésből származó bevételből %-os részesedésért fotózgatnak B) :D tessék utána járni.. :D

Ha belegondolok én is csinálhatnám :) kibacnám az Astrát a keverővel szemben a főútra -a benyakút parkolójába, azt jönne a zseton.. :lol: -_- :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Olyan, hogy a saját képek általi büntetésből származó bevételből %-os részesedésért fotózgatnak <_< :) tessék utána járni.. :icon13:

Az, hogy tervben volt valami, az nem azt jelenti hogy meg is valósul.

De meggyőzhető vagyok tényekkel :D

Szerintem only rendőrség + önkormányzat pl: Gellértéknél van valami városőrség vagy mi.

Link to comment
Megosztás:

Ez szép és jó de nem tudod milyen autóra figyelj, arról nem beszélve hogy ez csak a járőrkocsikról ad tippet, a magáncégek kocsijairól nem :icon13: és ha mondjuk mégse ráz ki a hideg pl Debrecentől és lejössz legalább tudod mire számíthatsz ha látod a parkolósávban a kis ííídest :lol: persze akinek van egy folyamatosan blokkoló cucca azt nem érinti az ilyesmi.. :)

ha komolyan gondolod akkor majd elkezdem frissiteni az adatbázisom :D

csak trafis érdekel? csak mert "civilből" is van pár rendszám <_<

Link to comment
Megosztás:

Nna a lényeg, hogy innentől fogva eldöntöttem, hogy ha traffis civil kocsit látok leszek olyan pofátlan, hogy én is lefotózom és közzé teszem, valamint tervemben van egy ilyen fotókkal foglalkozó weblap üzemeltetése <_<

Jól megkapják! :lol:

Ménfőcsnanak, iskola, az útra merőleges, egymással párhuzamos parkolók. Egy Ignis rendszeresen keresztbe állt 3 helyet elfoglalva. Egyszer olyan kedvem volt, megvártam a gazdit, hát egy 55-60-év körüli hölgyemény. Odaléptem, tök udvariasan megkérdeztem, ugyam már miért áll keresztbe a parkolóban? Miért nem fért el valaki? De-de semmi gond, csak kíváncsi vagyok. Háát, háááát nem igazán megy a tolatás, fél hogy feltartja a forgalmat, amíg kitolat. :D Aha értem, friss jogsi? Neem, vezetek már vagy 30éve. :) Na B+!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.