Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A kormány körüli burkolatot én kiékeltem az óraegység és a burkolat közé beszorított szivaccsal, ha elléggé be van nyomva akkor ne látszik. Sokminden zörög, nem mai gyerek, gondolom párszor szétt lett szedve, de csak egy része zavar. :D

Na majd ezt a kiékelést kipróbálom köszi a tippet! Engem még az ajtónyitás határoló lemez idegesít mert az nem zörög hanem kolompol :o de nem tudom honnan lehet szerezni jót. Meg ez a hamutartós bezörgés... meg ezt nézegettem eddig hogy a kardánboxom mozog főleg ha nekitámasztom a lábamat megy jobbra... kézzel simán jobbra balra mozgatom de a csavarok mentén meg fix, azt hittem van még csavar valahol a hamutartónál ami összefoghatja a középkonzolnál mert előtte e kadettom volt és ott volt ilyen.

Link to comment
Megosztás:

Hát ugye erre szokták mondani, hogy jobb előbb mint később, de persze tudom én is, pénz kérdése minden. :o

Végülis műanyag, és nincs odabetonozva. A lábtérben a két oldala szépen odasimul a középkonzolhoz? Ott egy nútba van becsúsztatva normál esetben.

Hopp, megvolt a 14000. :) Kapok valamit? :)

Bann ? :D

Link to comment
Megosztás:

Na majd ezt a kiékelést kipróbálom köszi a tippet! Engem még az ajtónyitás határoló lemez idegesít mert az nem zörög hanem kolompol :o de nem tudom honnan lehet szerezni jót. Meg ez a hamutartós bezörgés... meg ezt nézegettem eddig hogy a kardánboxom mozog főleg ha nekitámasztom a lábamat megy jobbra... kézzel simán jobbra balra mozgatom de a csavarok mentén meg fix, azt hittem van még csavar valahol a hamutartónál ami összefoghatja a középkonzolnál mert előtte e kadettom volt és ott volt ilyen.

Ajtónyitás esetleg bontó?

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ab80763e8...&aid=193582

A piros vonalnál kell elvileg egy sínre rácsúszni, a piros kockánál meg csavar. Ennek ellenére mozog?

Link to comment
Megosztás:

Ajtónyitás esetleg bontó?

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ab80763e8...&aid=193582

A piros vonalnál kell elvileg egy sínre rácsúszni, a piros kockánál meg csavar. Ennek ellenére mozog?

Igen de nem vészesen, azért holnap megnézem azt a sint. Hogy tudom amúgy megnézni csak ha szétszedem? Bontóba még nem voltam gondolom ott se kapnék sokkal jobbat.

Link to comment
Megosztás:

Igen de nem vészesen, azért holnap megnézem azt a sint. Hogy tudom amúgy megnézni csak ha szétszedem? Bontóba még nem voltam gondolom ott se kapnék sokkal jobbat.

Nem konkrétan sín inkább ilyen tartófül. Most sajna nem tudom lefényképezni az enyém.

Link to comment
Megosztás:

J0hnny-nak. Én sem vagyok hibátlan, csak a Grétsy-féle kisérleti magyar nyelv oktatásban részesültem. :)

Húú, de rossz volt. :o

Na, ne is beszéljünk róla többet. :)

Értelek! :(

Egyébként már az én korosztályom is szörnyű helyesírással rendelkezik, de a mai gyerekek ezen is túltesznek.

Szövegértés és fogalmazás terén ijesztő a kép... :D

Link to comment
Megosztás:

Hopp, megvolt a 14000. :D Kapok valamit? :)

Ebben a hónapban is megkapod a "Fórum off-királya" címet :( gratulálunk! taps.gif :( :D

Egyébként már az én korosztályom is szörnyű helyesírással rendelkezik, de a mai gyerekek ezen is túltesznek.

Erre szokták mondani, hogy "én megtanultam írni, más meg tanulja meg elolvasni.." :o :D :)

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! :( Jobb lett volna valami olyasmi, hogy hasznos, és bölcs hsz-eiddel ismét sokszor emelted a fórum szinvonalát, de azért ez is jólesett! :D

Azt csak azért nem akartam nehogy nagy örömödben elbízd magad aztán egy óvatlan pillanatban munkahelyi baleset érjen és ugye a nejed szakmai ártalmából kifolyólag sok együttérzést nem mutatva mégis bús napod legyen.. :o

Nna, számolgattam pár oldalon a jövő évi biztit, akárhol nézegettem mindenütt az évi majdnem 19 ezerre jön ki a kgfb-m ha újrakötöm a jelenleginél :D még mindig jobb mint a majdnem 44 :( úgyhogy újrakötöm éves díjfizetéssel :) az egyebeket de főleg a nonameket inkább hagyom bár lenne -7 ezres ajánlat is (évi kerek 11 by asztra) de a biztosítók jobb szeretik a megmaradó/stabil ügyfeleket és ugye 2004 óta ott vagyok náluk átlépdelés nélkül.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem tegnap volt benne 250kg a csomiban, meg én faterommal elől, az megint olyan 180kg, és meglátszott rajta, de nem húzta a fenekét a földön :)

250? Pihenőnapokon talán :) 400 alatti kört ki se viszek :o

Lehúztam egy 32 órát, aztán elgurultam futóművezni. Hazagurultam, aludtam 3 órát, aztán indultunk vissza... Végeztem ma reggel 4-kor és már megint bent vagyok. :D De jó kedvem van, mert pár perce megtudtam hogy milyen nap van :(

Link to comment
Megosztás:

250? Pihenőnapokon talán :) 400 alatti kört ki se viszek :o

Lehúztam egy 32 órát, aztán elgurultam futóművezni. Hazagurultam, aludtam 3 órát, aztán indultunk vissza... Végeztem ma reggel 4-kor és már megint bent vagyok. :D De jó kedvem van, mert pár perce megtudtam hogy milyen nap van :)

Mé? Szombaton nem dolgozol? :(

Link to comment
Megosztás:

250? Pihenőnapokon talán :( 400 alatti kört ki se viszek :o

Lehúztam egy 32 órát, aztán elgurultam futóművezni. Hazagurultam, aludtam 3 órát, aztán indultunk vissza... Végeztem ma reggel 4-kor és már megint bent vagyok. :D De jó kedvem van, mert pár perce megtudtam hogy milyen nap van :(

hehe....Mielőtt hengerfejes lett (tavaly ilyenkor) nekem is volt benne 500-600 kiló cefre/szőlő :) Sztem az készítette ki, én meg nyomtam neki 120al. 380ezer kilóméternek ez csak hab volt a tortán. Ja, youtuben dicsérték a közösótós videót :)

Link to comment
Megosztás:

Lambda-ügy:

Mivel 3 napja alig van hangom, megkértem nejemet, hívja már fel a boltot, ahol azt a nyavajás lambdát vettük. Mondja a nő, hogy neki már elege van a levelezgetésből (pedig csak telenonon hívogattam, a férjével is beszéltem, aki majd hív, ha beszélt a motordiagnosztikás emberével- erre 1 hónapja várok) és inkább visszaküldi a pénzt, csak hagyjuk már békén! Ezek bevizsgált szondák, nem lehetnek rosszak!

Mivel így állnak hozzá, akkor nem sokat kell rendelnem az Autoteka2000.hu-tól. És erre kellett várni összesen 2,5 hónapot, most kereshetek megint új lambdát. :D

Honnan is érdemes venni? :o

Link to comment
Megosztás:

Nna, számolgattam pár oldalon a jövő évi biztit, akárhol nézegettem mindenütt az évi majdnem 19 ezerre jön ki a kgfb-m....

Mégegyszer átszámoltam még kevesebb kedvezmény igénybevételével és ugyanannál (pébéáponthun- dzseneráli) 14202 pízre jött ki :o nna ez akkor most, hogy a bánatba sikerült? :D

Link to comment
Megosztás:

Mégegyszer átszámoltam még kevesebb kedvezmény igénybevételével és ugyanannál (pébéáponthun- dzseneráli) 14202 pízre jött ki :D nna ez akkor most, hogy a bánatba sikerült? :)

Én most a Netriskkel számoltam, úgy nézki, maradok a Groupamánál 10800ft-tal :) De a többinél 12600ra jön ki ugyanennél a bizt.-nál, jövőhéten béémegyek oszt' megkérdezem... :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.