Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:D :) :) Ja igen azt mesélted.

Jövőhéten ilyenkor már szét lesz vagdosva a verda :D :P

Neked legalább fehér. Én amikor mentem megnézni, hogy mik történtek addig amíg elszaladtam légszűrőműanyagoztatni, csak azt láttam hogy mindenfelé "véres" fémdarabok vannak kinyesve :( Gyűrött, felismerhetetlen, de piros vasak voltak mindenfelé :( :D119130-20101106-0fcchM.jpg

:P qrvajóóóó :o

Link to comment
Megosztás:

Neked legalább fehér. Én amikor mentem megnézni, hogy mik történtek addig amíg elszaladtam légszűrőműanyagoztatni, csak azt láttam hogy mindenfelé "véres" fémdarabok vannak kinyesve :) Gyűrött, felismerhetetlen, de piros vasak voltak mindenfelé :) :lol:http://pics.coldline.hu/pics/119130-20101106-0fcchM.jpg

:( qrvajóóóó :o

Nekem meg a hastánc vót kúúúvajóó!! Nagggyon csinos csajszik voltak. Volt egy 35-40 közötti nőci is. Álomszép, és nagyon jól táncolt. És a végén még fotózkodtam is 2 leányzóval :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg a hastánc vót kúúúvajóó!! Nagggyon csinos csajszik voltak. Volt egy 35-40 közötti nőci is. Álomszép, és nagyon jól táncolt. És a végén még fotózkodtam is 2 leányzóval :) :( :o

Mellettem itt fekszik :D :( Ő meg a sörömmel fotózkodott, de azt nem rakhatom ki, mert akkor egész este a sörösüvegem törmelékét kéne szedeketni az ágyból, meg a fejemből :D :)

Link to comment
Megosztás:

:) :) :(

Jut eszembe. Megvolt az enyhébbik terheléspróbája a hátsó rugóknak. Haverék beültek hátra. Egész érdekes. Kényelmes, nem rázós-ütős, de mégis kemény. Nem engedi le a hátulját, de nagyon puhán fogja meg :D Ezek az Ingolstadtiak tudnak valamit :o

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe. Megvolt az enyhébbik terheléspróbája a hátsó rugóknak. Haverék beültek hátra. Egész érdekes. Kényelmes, nem rázós-ütős, de mégis kemény. Nem engedi le a hátulját, de nagyon puhán fogja meg :D Ezek az Ingolstadtiak tudnak valamit :o

A minőség az minőség :) nnah megyek aludni. Jóéjt!

Link to comment
Megosztás:

Rége vettem már magamnak vmi játékszert, így ma nem hagyhattam ott 23ért:

http://pics.coldline.hu/pics/119002-20101106-yhGT1n.jpg

Nem egy nagy, meg lehet nem is fogja ezerévig bírni, de akkor majd rárakom azt a kompit, amit még nyáron szerváltam, de ennyi pénzért? Pár hónapja a metroba volt ez 30. 24literes tartály 176l/min szállítási eljesítmény, 8bar, 230voltos hálózatról megy, itthonra jó lesz :D

Nekem is hasonló van, csak az olajos, 15-ért szereztem. De legalább el tudtam használni a megmaradt Opel olajamat :o

Link to comment
Megosztás:

Most ez a biztosítás hogy is van? Ha az idén vettem a kocsit, akkor 11hónap után lép életbe az a bizti amit most megkötök? :D

Érdemes nekem most megkötni? VAgy akkor is ráérk, vagy akkor meg se fogom tudni kötni, vagy mi van már, komolyan úgy összezavarják az egészet. :o

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet hogy a hővédő lemez :o ?

Ha arra a lemezre gondolsz ami a gyertya pipák előtt- alatt van akkor nem az zörög... nem is mindíg halani annyira lehet generátor lesz, kb 2 hónapja volt szétszedve és akkor villanyos szerint csak a feszszab. és a szénkefe volt cserés..... a többire azt mondta sokáig jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

billencs volt vagy nyerges? Billenccsel elég könnyű tolatni :)

Nyerges sima platós, arról rángattam le a betonvas hálókat a Bobcattal. Beleakasztottam a drótkötél kampóját, és adj neki. Egy kicsit ki is bactam a hátsó lámpából amikor rácsapódott a vas. :( Tiszta Die hard stílus volt, amikor a jegybankban rángatták ki a vasajtókat az aranytömbök elől. Elkezdtem fütyölni a

tök jó volt. :)

Én először egy kis tisztítószeres-vizes ruhával áttörlöm, utána jön az üvegtisztító és a konyhai papírtörlő.

Mulkor bontottam le az állást egy meló után, és szóltak a nők valami irodából, hogy ha már ott vagyok, van egy fix ablak megpucolhatnám kivülről. Adtak trutyit, meg ujságpapírt, közben poénkodtak milyen jól csinálom, meg biztos otthon sokat segítek, stb... :D Egyből eszembe jutott ez a reklám, és elkezdtem röhögni:

Ugye a nők, rossz az aki rosszra gondol. :(

Akkor lehet, hogy az én gyerekkori barátnőm is ott volt. :o

Nem rossz, csak kicsit soványka a lelkem. :D

Link to comment
Megosztás:

A szomszédasszony most törte meg a G-sedánjukat az udvarban. Elég szűkös a hely, forgolódott, és elkapta a bal sárvédővel a diófát. A fa győzött kiütéssel. :D Kijött a szomszéd véreres szemekkel, pont íccakás volt, egy darabig csak bámulta bambán. :o Gondoltam szólok valami vigasztalót, de inkább csöndben maradtam, majd ha elmúlik a sokk. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.