Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hmmm...200ezer. Azért kemény, hogy a legutóbbi kereskedőnél meg 300 volt egy 1.8as lejárt műszakis félig rohadó, félig megtákolt ám tiszta folt a küszöbnél és a tankajtónál féle 1992es astra.... :D

Van itt Keszin egy olyan rozsdakupac, amivel már 2 éve az udvarból sem álltak ki, de még a tavalyi levelek is ott rohadnak rajta. Kérdeztem, nem bontja -e. "NEM. EZT EGYBEN EL LEHET ADNI 400-ÉRT, A SZOMSZÉD IS MEGMONDTA!"

Jah, mondom akkor bocs :) :o

Link to comment
Megosztás:

Van itt Keszin egy olyan rozsdakupac, amivel már 2 éve az udvarból sem álltak ki, de még a tavalyi levelek is ott rohadnak rajta. Kérdeztem, nem bontja -e. "NEM. EZT EGYBEN EL LEHET ADNI 400-ÉRT, A SZOMSZÉD IS MEGMONDTA!"

Jah, mondom akkor bocs :) :o

:D :)

Délután én meg kiszedem a hátsóüléseket, felcibálom a szőnyegeket, hátulját kipakolom....megkopasztom 1 kicsit. Holnap ezzel ne kelljen már foglalkozni.

Link to comment
Megosztás:

:)

;) Szép nagyszívű csajszi és jól látszik kifele :D

nnnnah vééégre találtam wunderbaumot vaniliásban is!!! :D :( :P :( :P Lakatolás után leszedem a mostani fácskacsokrot :D és felteszek 1et (úgyis büdös festékszaga lesz az egésznek). Biztos ami biztos alapon vettem most kettőt. :) Láttam a tecsóba ilyen szivargyújtó elosztót...volt 3as meg 4es. Már majdnem csábításba estem, és épphogy le nem akasztottam a polcról de aztán beugrott hogy TESZKÓS!!!! Majd csináljon valami zárlatot... :o

Link to comment
Megosztás:

:D Szép nagyszívű csajszi és jól látszik kifele :P

nnnnah vééégre találtam wunderbaumot vaniliásban is!!! ;) :D :P :P ;) Lakatolás után leszedem a mostani fácskacsokrot :) és felteszek 1et (úgyis büdös festékszaga lesz az egésznek). Biztos ami biztos alapon vettem most kettőt. :) Láttam a tecsóba ilyen szivargyújtó elosztót...volt 3as meg 4es. Már majdnem csábításba estem, és épphogy le nem akasztottam a polcról de aztán beugrott hogy TESZKÓS!!!! Majd csináljon valami zárlatot... :D

Azt nem szokott, csak kicsit melegszik, aztán füstöl, aztán furcsa formája lesz :( :( :D Mennyire lesz fényezve? Az egészet fújjátok, vagy csak a javításoknál? :o

Link to comment
Megosztás:

Azt nem szokott, csak kicsit melegszik, aztán füstöl, aztán furcsa formája lesz :D :) :) Mennyire lesz fényezve? Az egészet fújjátok, vagy csak a javításoknál? :o

Javításoknál az elemet. Tehát mondjuk...tanksapkaajtónál nem csak a kockát, hanem az egész elemet. Másikoldalon a kerékjáratnál ahol rohad ott is az egész elemet. Küszöböket ugyebár színrefújni (most amúgyis feketére van festve), illetve az alját teljesegészében alvázvédőzni. Most nemrég mikor mentem a tecsóba, láttam egy 1.7D caravant. Igencsak javítva volt...Színe nagyon hasonlított az eredetihez, de mégis keményen látszott hogy nem ugyanaz, meg csúnyán volt festve. Na akkor elszörnyedtem, és megmondom az illetőnek akihez, megy hogy normális legyen, ne vegyek észre rajta semmit, ha nem tudja úgy lefesteni akkor inkább hagyja a fenébe, foltosan elviszem és elviszem 1 olyanhoz aki letudja szépen festeni. Ha mindenféle árnyalata lesz a fehérnek amit esetleg felken akkor azt is megmondom neki hogy nem fizetem ki.

Link to comment
Megosztás:

Javításoknál az elemet. Tehát mondjuk...tanksapkaajtónál nem csak a kockát, hanem az egész elemet. Másikoldalon a kerékjáratnál ahol rohad ott is az egész elemet. Küszöböket ugyebár színrefújni (most amúgyis feketére van festve), illetve az alját teljesegészében alvázvédőzni. Most nemrég mikor mentem a tecsóba, láttam egy 1.7D caravant. Igencsak javítva volt...Színe nagyon hasonlított az eredetihez, de mégis keményen látszott hogy nem ugyanaz, meg csúnyán volt festve. Na akkor elszörnyedtem, és megmondom az illetőnek akihez, megy hogy normális legyen, ne vegyek észre rajta semmit, ha nem tudja úgy lefesteni akkor inkább hagyja a fenébe, foltosan elviszem és elviszem 1 olyanhoz aki letudja szépen festeni. Ha mindenféle árnyalata lesz a fehérnek amit esetleg felken akkor azt is megmondom neki hogy nem fizetem ki.

Haver a barátnője Puntóját fényeztette 3x :o

"kész a punto"

"ez sz.r, fújd újra..."

" őőő...jóvanna"

Utána még kétszer fújta a gyerek, mert még neki se tetszett ami lett belőle :D Aztán még egyszer a hátulját, mert az 3x is sz.r lett :( Viszont van miből polírozni :) :) :(

Ajtók alja is meg lesz csinálva?

Link to comment
Megosztás:

Hali! Ma voltam M1esen hát ez valami nagyon durva amit most ott van sztem összesen kb 20-30 km között tuti építések hegye mindenhol 60 as tábla :D ráadásul mögöttem egy civil rendőr jött jó öreg RS Octaviaval csak a kis villogó volt fennt a tetején!! :) mindenki parázott utána meg kb 110el mentek mindenhol idegesítő volt! :) :o

Link to comment
Megosztás:

Haver a barátnője Puntóját fényeztette 3x :o

"kész a punto"

"ez sz.r, fújd újra..."

" őőő...jóvanna"

Utána még kétszer fújta a gyerek, mert még neki se tetszett ami lett belőle :D Aztán még egyszer a hátulját, mert az 3x is sz.r lett :( Viszont van miből polírozni :) :) :(

Ajtók alja is meg lesz csinálva?

Azokat le kéne cserélni úgy ahogy van...Amikor meg lett bontva még az a kis sínszerű vacak amire ráfekszik a kárpit...az is rohad meg szét van már tördelve. Azt cserélni fogom szerintem. Csak ugye üveget kiszedni, betenni mert az üvegeim fóliásak.

Link to comment
Megosztás:

Azokat le kéne cserélni úgy ahogy van...Amikor meg lett bontva még az a kis sínszerű vacak amire ráfekszik a kárpit...az is rohad meg szét van már tördelve. Azt cserélni fogom szerintem. Csak ugye üveget kiszedni, betenni mert az üvegeim fóliásak.

Nem kéne összekötni az ajtócserét ezzel a lakatolással? :o Minél többször lesz fújva, annál tarkább lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Azt nem tudom, nekem még nem volt gond a generátorral, de ezt könnyen ki lehet szűrni ha leveszed az ékszíjat és mész egy próbakört, töltés nélkül simán kíbír pár kilómétert.

Valószínű a generátor az, amikor ilyen zörgő csapágyhangja van már (bizonyos fordulaton eléggé bezörög) akkor érdemes minnél hamarabb megcsináltatni, vagy próbáljam meg wd40 el befújni? Vagy szét tud hullani?

Link to comment
Megosztás:

Nagynéném Corsája 2001-es, és szinte soha nem jár vele... de abban is van 54000 km...

Ha az Astra tulaja 92 óta minden nap csak 10 kilométert ment vele, csak munkanapokon, és soha máskor nem ment vele sehová, akkor végül is elképzelhető. :o

Nekem 5 hónap alatt 2ezer km van benne... ettől eltekintve 54ezer alatt nem néz ki úgy egy váltószoknya :D

Link to comment
Megosztás:

Nem gondoltam komolyan az Astrát... :D Az vicc.

A Corsa meg úgy néz ki, mintha most gurult volna ki a kereskedésből... a kormány is teljesen rücskös még, mintha nem is nyúlnának hozzá kézzel. Mondjuk nagynénémről el tudom képzelni, hogy csak ezért szőrmekesztyűben vezet... :o

Link to comment
Megosztás:

Nem gondoltam komolyan az Astrát... :) Az vicc.

A Corsa meg úgy néz ki, mintha most gurult volna ki a kereskedésből... a kormány is teljesen rücskös még, mintha nem is nyúlnának hozzá kézzel. Mondjuk nagynénémről el tudom képzelni, hogy csak ezért szőrmekesztyűben vezet... :o

45ezres korában a HRR is olyan volt mint egy szalonautó... mondjuk még most is szépállapotnak örvend, csak az őzikés eset :D

Link to comment
Megosztás:

Zircen is így mondják.

Vasúton is. :( Kijár a vonat pl. :) Ma megint láttam a kocsidat az udvaron. Kétszer is, mert elmentünk a házépítők boltjába. :( :o Ahol persze semmi nincs és az érvéghüvelyre azt értették hogy élvédő. :) Úgyhogy most érvéghüvely nélkül van bekötve a sodrott vezeték. :D

Link to comment
Megosztás:

Leszámítva, hogy nekem már túl bögyös bejövős :P ma voltam a szokásos fél éves csekkomon a kórházban (nem is kell mondanom, hogy lecsesztek rendesen mert júliusban kellett volna mennem :) ) na ott volt egy olyan 38 körüli macska de az aztán hűhaaa volt ;) na az full bejött.. :)

Úgyhogy most érvéghüvely nélkül van bekötve a sodrott vezeték. :(

Szép :o persze forraszanyag se volt kéznél, ugye? :P :D

Link to comment
Megosztás:

Vasúton is. :( Kijár a vonat pl. :) Ma megint láttam a kocsidat az udvaron. Kétszer is, mert elmentünk a házépítők boltjába. :( :o Ahol persze semmi nincs és az érvéghüvelyre azt értették hogy élvédő. :) Úgyhogy most érvéghüvely nélkül van bekötve a sodrott vezeték. :D

Páka se volt? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.