Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:( a "talán" és az "úgy rémlik" a szerintemmel egyszintű,a "valaki azt mondta" az már biztatóbb 1 kicsit.. :lol:

Igaz, lehet kicserélem a "fejben szerelő"-t arra hogy: "adok tanácsot de csak saját felelősségedre". :lol:

Nem indul ez a nyüves gép, eddíg jó volt, most meg ahogy betölt pont az uccsó lépésnél ahogy adná be az asztalt szürke marad a képernyő, ot az egér, működik is, de azon kívül semmi. :excl: Elnapolom a dolgot, mert ma ki kell vésnem a falat a konyhában a szagelszívónak.

Link to comment
Megosztás:

Igaz, lehet kicserélem a "fejben szerelő"-t arra hogy: "adok tanácsot de csak saját felelősségedre". :(

Nem indul ez a nyüves gép, eddíg jó volt, most meg ahogy betölt pont az uccsó lépésnél ahogy adná be az asztalt szürke marad a képernyő, ott az egér, működik is, de azon kívül semmi. :excl: Elnapolom a dolgot, mert ma ki kell vésnem a falat a konyhában a szagelszívónak.

Hmmm....Tedd újra megint a windowst hátha csak ennyi a baja. Nekem is csinált ilyet...Viszont akkor a winchester romlott el.

Link to comment
Megosztás:

Igaz, lehet kicserélem a "fejben szerelő"-t arra hogy: "adok tanácsot de csak saját felelősségedre". :(

Nem indul ez a nyüves gép, eddíg jó volt, most meg ahogy betölt pont az uccsó lépésnél ahogy adná be az asztalt szürke marad a képernyő, ot az egér, működik is, de azon kívül semmi. :excl: Elnapolom a dolgot, mert ma ki kell vésnem a falat a konyhában a szagelszívónak.

Dugd vissza a kábelt a CD-romra.

Link to comment
Megosztás:

Igaz, lehet kicserélem a "fejben szerelő"-t arra hogy: "adok tanácsot de csak saját felelősségedre". :lol:

Nem indul ez a nyüves gép, eddíg jó volt, most meg ahogy betölt pont az uccsó lépésnél ahogy adná be az asztalt szürke marad a képernyő, ot az egér, működik is, de azon kívül semmi. :( Elnapolom a dolgot, mert ma ki kell vésnem a falat a konyhában a szagelszívónak.

nem lehetséges hogy bekaptál egy vírust nem tuti hogy windows gond :o

Hmmm....Tedd újra megint a windowst hátha csak ennyi a baja. Nekem is csinált ilyet...Viszont akkor a winchester romlott el.

ezt inkább hagyjuk!! :lol: :lol: :lol: :excl:

Link to comment
Megosztás:

2 vinyóm halt meg... :lol: egy 40gigás és egy 160 gigás. a 40es egy maxtor volt, a 160as egy samsung... :( adatok elúsztak sajnos..

nekem is a 320-as Samsung volt most is ugyanilyen van benne lehet az sem tett jót hogy mindig ki be huzogatom a házat amikor a kábeleket cserélem a hangnál hátul füles/hangfal és kicsit billen a ház lefele :excl:

Link to comment
Megosztás:

nekem is a 320-as Samsung volt most is ugyanilyen van benne lehet az sem tett jót hogy mindig ki be huzogatom a házat amikor a kábeleket cserélem a hangnál hátul füles/hangfal és kicsit billen a ház lefele :excl:

A maxtort nekem konkrétan az készítette ki hogy állandóan ki-be húzgáltam a kábelt mert hol ide hol oda vittem mint egy pendriveot.

Link to comment
Megosztás:

Nna, negyed plató marhatrágya felvillázva, udvar végre kipucolva tőle :D B) még jót is tett egy kis mozgás meg a friss vidéki illat ;) csak a gerincemet ne enné a fene.. :excl:

Nem kifejezetten, nem ilyesmiket hallgatok általában :D

2 vinyóm halt meg... :lol: egy 40gigás és egy 160 gigás. a 40es egy maxtor volt, a 160as egy samsung... :lol: adatok elúsztak sajnos..

Ezért szoktam időnként lementegetni a gépek vinyóiról egy külső 300 Gb-osra a dolgokat ;) meg amúgy is jól jöhet ha van mihez nyúlni ;) főleg ha nem saját magamhoz.. :lol: :o

nekem is a 320-as Samsung volt most is ugyanilyen van benne

lehet az sem tett jót hogy mindig ki be huzogatom a házat amikor a kábeleket cserélem a hangnál hátul füles/hangfal és kicsit billen a ház lefele :(

A 3.5" Samsung vinyók nem épp a hosszú életükről és a megbízhatóságukról híresek :) a legjobbak a WD vinyók ;)

Nem hallottál még jack elosztóról? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nna, negyed plató marhatrágya felvillázva, udvar végre kipucolva tőle :D B) még jót is tett egy kis mozgás meg a friss vidéki illat ;) csak a gerincemet ne enné a fene.. :excl:

Nem kifejezetten, nem ilyesmiket hallgatok általában :D

Ezért szoktam időnként lementegetni a gépek vinyóiról egy külső 300 Gb-osra a dolgokat ;) meg amúgy is jól jöhet ha van mihez nyúlni ;) főleg ha nem saját magamhoz.. :lol: :lol:

A 3.5" Samsung vinyók nem épp a hosszú életükről és a megbízhatóságukról híresek :) a legjobbak a WD vinyók ;)

Nem hallottál még jack elosztóról? :lol:

A Samsung vinyók lutrik. A WD-k megdöglősek. Seagate-t kell venni. :o

nekem is a 320-as Samsung volt most is ugyanilyen van benne lehet az sem tett jót hogy mindig ki be huzogatom a házat amikor a kábeleket cserélem a hangnál hátul füles/hangfal és kicsit billen a ház lefele :lol:

Tudnám honnan veszed, hogy a vinyók csak vízszintesen lehetnek. Tökmindegy milyen pozícióban van, csak ne ütögesd és működés közben ne buzeráld, de az hogy a gépház kicsit előre dől, attól semmi baja nem lesz... :(

Link to comment
Megosztás:

Akkor neki is legyen jó :lol: Köszi :excl:

+1 kürtőskalács. :lol: Daytől kedvet kaptam, csak én kalácsot gyűjtök. :lol: Na jó, csak poén volt. B)

Nna, negyed plató marhatrágya felvillázva, udvar végre kipucolva tőle :o :D még jót is tett egy kis mozgás meg a friss vidéki illat :D csak a gerincemet ne enné a fene.. :lol:

Kérd meg a Nejedet, hogy masszírozzon meg. :( A gerinc melletti izmok szeretik. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mi van? Téged is letrafiztak? :(

Nem csak most értemaza, vagyis akkor :lol:

Nekem csak elöl fejtámlásak... :lol: Viszont tervezem az egész belsejét kicserélni feketére, mert ez a szürke nem tetszik :o Ha valahol jóáron sikerülne hozájutnom egy komplett fekete belsőre, rögtön rácsapnék! :lol:

Na lépek ki az autóhoz, lemosom, motormosás, hőgomba próba stb... este jövök! :D

Azén fekete belsőm jóáron lesz eladó... ha gondolod majd érdeklődj :lol:

Nna, negyed plató marhatrágya felvillázva, udvar végre kipucolva tőle :D B) még jót is tett egy kis mozgás meg a friss vidéki illat ;) csak a gerincemet ne enné a fene.. :excl:

:

Én keddtől fogok ilyesmit csinálni, csak a késkék támadópozícióssal ;)

Link to comment
Megosztás:

Hmmm....Tedd újra megint a windowst hátha csak ennyi a baja. Nekem is csinált ilyet...Viszont akkor a winchester romlott el.

Az a terv, csak ki kell vennem ebből a gépből a DVD-olvasót, mert abban csak Cd-olvasók vannak a Winfos meg ugye DVD-n van.

Dugd vissza a kábelt a CD-romra.

Elméletileg mennie kell nélküle nem? Amikor feltelepítettem egyből lehúztam, ment is, csak amikor levittem a pincében és raktam fel a polcra, mozgattam betöltés közben valamiért elment a táp, és azóta ilyen.

nem lehetséges hogy bekaptál egy vírust nem tuti hogy windows gond :lol:

ezt inkább hagyjuk!! :lol: :lol: :lol: :excl:

Friss telepítés formázott vinyóra. Nem volt netre dugva csak a telepító lemez volt benn. Úgyis lehet vírusom? :(

Link to comment
Megosztás:

Az a terv, csak ki kell vennem ebből a gépből a DVD-olvasót, mert abban csak Cd-olvasók vannak a Winfos meg ugye DVD-n van.

Elméletileg mennie kell nélküle nem? Amikor feltelepítettem egyből lehúztam, ment is, csak amikor levittem a pincében és raktam fel a polcra, mozgattam betöltés közben valamiért elment a táp, és azóta ilyen.

Friss telepítés formázott vinyóra. Nem volt netre dugva csak a telepító lemez volt benn. Úgyis lehet vírusom? :excl:

ja

mi egyszer 4x raktuk ujra a gépet, és akkor is vírusos volt. Vmi linuxos kislemezes kezelés után lett jó csak.

Link to comment
Megosztás:

Kérd meg a Nejedet, hogy masszírozzon meg. :excl: A gerinc melletti izmok szeretik. ;)

Áhám :( álmomban :lol: ha a fotelre vágom azt a masszírozó izémizét hamarabb fogok belazulni ;) holnap meg kocsikázás helyett ásás nagyfateréknál B) minden vágyam ez volt.. :D

Elméletileg mennie kell nélküle nem?

Friss telepítés formázott vinyóra. Nem volt netre dugva csak a telepító lemez volt benn. Úgyis lehet vírusom? :lol:

Ja, mennie bár akkor nem kellene jumperolni :D

Gondolom nem sok jogtisztaság van abban a telepítő lemezben :lol: onnantól simán lehet benne rootkit és akkor a többiről nem is beszéltünk.. :o

Általában tele tankolom, amikor elindulok anyósékhoz is, akkor is viszek itthonról kannában, nem veszem a drága gázolajat romániában ;) :lol: itthol olcsóbban megveszem. :)

Fordult a "kocka"? ;)

Link to comment
Megosztás:

Én szeretem ezzel kényeztetni a másikat. :excl: Azt nem tudom jól csinálom-e, de eddig még senki sem panaszkodott. :lol:

Én már annak is örülök ha dicséretként egy lapáttal hátba vágnak.. :(

Épp nézegettem az adott topicban a fotókat, úgy tűnik jót buliztak a srácok/csajok.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én már annak is örülök ha dicséretként egy lapáttal hátba vágnak.. :(

Épp nézegettem az adott topicban a fotókat, úgy tűnik jót buliztak a srácok/csajok.. :lol:

Nem mááár! :lol:

Ha jött volna még valaki innen, én is szívesen mentem volna. :excl: Ez kivételesen nem is lett volna messze nekem.

Link to comment
Megosztás:

Nem mááár! :lol:

Ha jött volna még valaki innen, én is szívesen mentem volna. :excl:

Deyah :lol: van ilyen.. :(

Én nem :lol: az a buli a tagoknak szól(t) én meg ugye nem vagyok az.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azén fekete belsőm jóáron lesz eladó... ha gondolod majd érdeklődj :lol:

Akkor vedd úgy, hogy le van foglalva... :lol: :lol:

Kipróbáltam a hőgombát! Felfűtöttem az olajkályhát és..... :excl: Nem jó! Vagyis jó, csak nem ehez. Megint 85foknál állt meg a mutató! Ha valakinek van ötlete, hogy milyen hőgomba kell, írjon! Már írtam a srácnak, de még nem írt vissza, hogy milyen astrából való az óra! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.