Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ennyit még nem is sajnálnék bedobni ide is.. :lol:

Pontosan :lol: de van ahol csak azt látják, hogy ingyenélő vagy viszont nekem 3500 forintot úgy kiadni hogy sehol semmi kedvezmény -még találkozón sem..hát kössz. Nem várom el az ingyét de azért legyünk már korrektek egymáshoz valamilyen formában. Nyilvánvaló, hogy az "adok"-ért egy kis "kapok"-ot is elvárhat(na) az ember :excl: de asszem ezt Seth írta le a legértelmesebben az oda megfelelő helyre.. :(

:lol: Ezen fennakadt a tekintetem. Méghogy semmi kedvezmény, még találkozón sem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

A fenti mondat hamis. Mármint a semmi kedvezményes. AZ, hogy valaki nem tudja helyben kihasználni a kis kártya nyújtotta előnyöket, az helyi gond. De ha nincs tagság, akkor kinek túrázzon az ember és minek?

Emléxel arra én mennyi ideig nem fizettem klubtagságit?

Sportot űztem belőle! :excl:

De pl a tegnap este is megerősített abban, hogy talán lehet ebből még valami...valami nagyobb... :(

Link to comment
Megosztás:

Azoknak szól, akik nem sajnálnak pici pénzzel támogatni a klubot és nem ingyenélőként használva azt... :(

Rendbe van, de ha egyszer rászánom azt a pénzt, akkor elvárom, hogy ne ilyen hangnemben beszéljenek az emberrel! Nem lehet mindenki olyan agytröszt, mint egyesek! :lol: Ha meg probléma, hogy sok az "ingyenélő", akkor meg le kell zárni a fórumot, hogy csak tagok írhatnak és akkor nem lesznek ilyen gondok... Viszont akkor meg hiszem, hogy ennyire menne a fórum, mert kötve hiszem, hogy olyan nagy lenne az érdeklődés. Régebben azért jártam ide, mert jó volt a társaság, de így "ingyenélőként" meggondolandóm főleg tudván, hogy letojják az ember fejét, mert nem tag! Ezek szerint az opelesek csak akkor tartanak össze, ha tagok. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Rendbe van, de ha egyszer rászánom azt a pénzt, akkor elvárom, hogy ne ilyen hangnemben beszéljenek az emberrel! Nem lehet mindenki olyan agytröszt, mint egyesek! :( Ha meg probléma, hogy sok az "ingyenélő", akkor meg le kell zárni a fórumot, hogy csak tagok írhatnak és akkor nem lesznek ilyen gondok... Viszont akkor meg hiszem, hogy ennyire menne a fórum, mert kötve hiszem, hogy olyan nagy lenne az érdeklődés. Régebben azért jártam ide, mert jó volt a társaság, de így "ingyenélőként" meggondolandóm főleg tudván, hogy letojják az ember fejét, mert nem tag! Ezek szerint az opelesek csak akkor tartanak össze, ha tagok. :excl:

Nem erről van szó, félreértettél. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rendbe van, de ha egyszer rászánom azt a pénzt, akkor elvárom, hogy ne ilyen hangnemben beszéljenek az emberrel! Nem lehet mindenki olyan agytröszt, mint egyesek! :lol: Ha meg probléma, hogy sok az "ingyenélő", akkor meg le kell zárni a fórumot, hogy csak tagok írhatnak és akkor nem lesznek ilyen gondok... Viszont akkor meg hiszem, hogy ennyire menne a fórum, mert kötve hiszem, hogy olyan nagy lenne az érdeklődés. Régebben azért jártam ide, mert jó volt a társaság, de így "ingyenélőként" meggondolandóm főleg tudván, hogy letojják az ember fejét, mert nem tag! Ezek szerint az opelesek csak akkor tartanak össze, ha tagok. :excl:

Ez gyönyörűen le van írva.. :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

... Régebben azért jártam ide, mert jó volt a társaság, de így "ingyenélőként" meggondolandóm főleg tudván, hogy letojják az ember fejét, mert nem tag! Ezek szerint az opelesek csak akkor tartanak össze, ha tagok. :excl:

A társaság most is jó, csak el kell járni találkozókra, hisz autós klub volnánk, vagy mifene (Mélykék után szabadon).

Letojva senki sincs, hisz kaptok választ a kérdéseitekre. Nem kell ferdíteni. :(

Az opelesek meg érdekes módon, pont mint minden más területen hazánkban, csak itt ilyen széthúzók.

Amíg nem fogja fel a sok "KispiripócsfalvaiOpel klub" alapító, hogy a helyi tömörülés elhatárolásának az összefogó egységtől annyi haszna van, hogy így az összefogó egység nem tud érdemben leülni tárgyalni cégekkel. Lehetne olcsó percdíj, olcsóbb tankolás saját alapon, nem más, országos hálózat bevonásával, csak ugye jó divat ez nálunk, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene.

Link to comment
Megosztás:

A társaság most is jó, csak el kell járni találkozókra, hisz autós klub volnánk, vagy mifene (Mélykék után szabadon).

Letojva senki sincs, hisz kaptok választ a kérdéseitekre. Nem kell ferdíteni. :excl:

Az opelesek meg érdekes módon, pont mint minden más területen hazánkban, csak itt ilyen széthúzók.

Amíg nem fogja fel a sok "KispiripócsfalvaiOpel klub" alapító, hogy a helyi tömörülés elhatárolásának az összefogó egységtől annyi haszna van, hogy így az összefogó egység nem tud érdemben leülni tárgyalni cégekkel. Lehetne olcsó percdíj, olcsóbb tankolás saját alapon, nem más, országos hálózat bevonásával, csak ugye jó divat ez nálunk, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene.

Szerintem hagyjuk abba, értelmetlen vita-meggyőzni nem lehet aki nem akarja, összeugrani meg kár rajta. :(

Link to comment
Megosztás:

Nem erről van szó, félreértettél. :excl:

Pedig nekem is így jött le mint ahogy Lali mondta. Régen latolgattam, hogy fizessem-e be a pénzt.. Aztán volt 1-2 tényező/ember/megnyilvánulás ami elvette a kedvemet az egésztől .Én is csak 1 jópár ember miatt jövök ide...Nem kell hozzá szemfülesnek lenni, szinte mindíg az egyéb csevegésben vagyok. Hirdetéseket sose adok fel, ha adok akkoris azért mert megkért egy ismerősöm, még mielőtt bárki is jönne az eladóban levő senatorral. Ám ha valaki nem bírja a pofámat (de tudtommal sose ártottam senkinek) akkor mondja meg, bannoljatok le aztán ennyi voltam, de azt én sem tűröm el, hogy úgy beszéljenek velem mint ahogy az utolsó kutyával nem szokás.

Link to comment
Megosztás:

A társaság most is jó, csak el kell járni találkozókra

Laci! Most itt nem sértésből mondom és hadd ne idézzek senkit akár közel vagy a régebb múltból de ha engem csak akkor lát bárki szívesen egy találkozón ha adott csapatban hivatalosan tag vagyok akkor én azzal az illetővel rég nem akarok találkozni :( az érem másik oldalán meg szerintem ott van, hogy ha a mi kicsinyke kis pénzünk nem kell akkor ott nincs baj és szükség sincs ránk, nemhogy a bármilyen formájú és mértékű támogatásunkra :excl:

Egyébként meg ha lehetséges akkor tessék engem bannolni és el is tüntem innen meg a mote életéből véglegesen. Köszöntem az itt eltöltött időt és a lehetőségek széles körű tárházát. Sziasztok.. wave.gif

Link to comment
Megosztás:

Laci! Most itt nem sértésből mondom és hadd ne idézzek senkit akár közel vagy a régebb múltból de ha engem csak akkor lát bárki szívesen egy találkozón ha adott csapatban hivatalosan tag vagyok akkor én azzal az illetővel rég nem akarok találkozni :( az érem másik oldalán meg szerintem ott van, hogy ha a mi kicsinyke kis pénzünk nem kell akkor ott nincs baj és szükség sincs ránk, nemhogy a bármilyen formájú és mértékű támogatásunkra :excl:

Egyébként meg ha lehetséges akkor tessék engem bannolni és el is tüntem innen meg a mote életéből véglegesen. Köszöntem az itt eltöltött időt és a lehetőségek széles körű tárházát. Sziasztok.. wave.gif

1. Nem bannol senki.

2. Eljárni találkozóra tagság nélkül is lehet, és akkor meg is lehet ismerni SZEMÉLYESEN is az itt fórumozó embereket, és még szívesen is fognak látni.

3. Ha te úgy érzed, hogy nincs rátok szükségünk, akkor tévedsz. Ha többen lennénk, több kedvezmény és nagyobb összeg is mehetne találkozók szervezésére.

Nem kell besértődni. :lol: (azt mindenki nagyon tud)

Link to comment
Megosztás:

:excl: :( :lol:

Máshol vagyok szektatag :o

Pszilaj! Pénteken a fórum parkolójában (legfelső szint) fél 7 körül ott leszek. Igaz autó nélkül...de úgyis tanfolyam után arra járok. Ha gondolod viszem a transzmittert. :D Következő alkalomtól nem a főnixnél vannak a pénteki találkozók hanem az előbb említett helyen.

Ingyenélő...? :lol:

Köszi, hogy szó'tál! :lol:

Nem mondom biztosra, hogy ott leszek-é...

Majd addig úgyis kommunikálunk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.