Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Torony, zárhíd nem ment el? Ha "csak" a lökös-index-sárvédő, akkor az még könnyen cserélhető. Ki volt a hibás, hogy történt?

nem, hazafele az autóval hála isten technikai gondot nem tapasztaltam nem rázott a kormány meg semmi! Hát úgy történt hogy álltam a lámpánál és nekem zöldre váltott elindultam és balra kanyarodok egy 2*2 sávos hídra (győr környékiek az Árkád híd a 14 es) és a hídon van egy lámpa azoknak ahonnan a vétkes jött na most mellette van egy kiegészítő is neki piros volt nyílván mert nekem zöld és csak balra lehet menni onnan és ezt ő nem figyelte és ahogy kikanyarodtam elkapta a kocsi elejét! :excl: :( vagy átakart érni a zöldön vagy a kiegészítőt nem figyelte de elismerte a hibáját rögtön! és nagyon rendes volt mindent rendben megoldottunk!

Link to comment
Megosztás:

nem, hazafele az autóval hála isten technikai gondot nem tapasztaltam nem rázott a kormány meg semmi! Hát úgy történt hogy álltam a lámpánál és nekem zöldre váltott elindultam és balra kanyarodok egy 2*2 sávos hídra (győr környékiek az Árkád híd a 14 es) és a hídon van egy lámpa azoknak ahonnan a vétkes jött na most mellette van egy kiegészítő is neki piros volt nyílván mert nekem zöld és csak balra lehet menni onnan és ezt ő nem figyelte és ahogy kikanyarodtam elkapta a kocsi elejét! :excl: :( vagy átakart érni a zöldön vagy a kiegészítőt nem figyelte de elismerte a hibáját rögtön! és nagyon rendes volt mindent rendben megoldottunk!

Aha, felelősség elismerése, betétlap rendőrök voltak?

Ja már látom....

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

VWhez kéne menned. Írhatnád, hogy jártas vagy benne. :lol:

:( Ez jó! Elővettem a multkor az opeles füzetemet, beleírtam az olajcserét, akkor nézem a Blitz-beírásokat ott van hogy Passat lökös fényezése 60 ropi. :lol: Kár hogy nem láttam az asszony arcát, amikor felhívott hogy mit vettem a pénzen amit levettem a számláról, aztán mondtam neki, hogy egy Passat lököst. :excl: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem, hazafele az autóval hála isten technikai gondot nem tapasztaltam nem rázott a kormány meg semmi! Hát úgy történt hogy álltam a lámpánál és nekem zöldre váltott elindultam és balra kanyarodok egy 2*2 sávos hídra (győr környékiek az Árkád híd a 14 es) és a hídon van egy lámpa azoknak ahonnan a vétkes jött na most mellette van egy kiegészítő is neki piros volt nyílván mert nekem zöld és csak balra lehet menni onnan és ezt ő nem figyelte és ahogy kikanyarodtam elkapta a kocsi elejét! :excl: :( vagy átakart érni a zöldön vagy a kiegészítőt nem figyelte de elismerte a hibáját rögtön! és nagyon rendes volt mindent rendben megoldottunk!

Az eddig nagyon jó,hogy van betétlapod.

Aztán már csak ott kell észnél lenni,hogy olyan szervizbe vidd a vasat,ahol hmmm nagyon jó a kapcsolatuk a biztosítós kárfelmérőkkel,mert ha csak azt írják be kárnak,ami ténylegesen keletkezett,akkor az avultatás miatt nem lesz elég a pénz arra,hogy színre is fújják a sárvédődet.

Link to comment
Megosztás:

Az eddig nagyon jó,hogy van betétlapod.

Aztán már csak ott kell észnél lenni,hogy olyan szervizbe vidd a vasat,ahol hmmm nagyon jó a kapcsolatuk a biztosítós kárfelmérőkkel,mert ha csak azt írják be kárnak,ami ténylegesen keletkezett,akkor az avultatás miatt nem lesz elég a pénz arra,hogy színre is fújják a sárvédődet.

Igen éppen ma reggel voltam szervízben érdeklődni és mondta szerelő hogy napi kapcsolata van a kárfelmérővel jól ismeri szóval ez valószínű jó lesz majd :excl:

Link to comment
Megosztás:

Igen éppen ma reggel voltam szervízben érdeklődni és mondta szerelő hogy napi kapcsolata van a kárfelmérővel jól ismeri szóval ez valószínű jó lesz majd :(

Az úgy Okés,mert ha csak úgy bemész az utcáról,hogy jónapot hoztam a betétlapom meg az autóm,akkor simán megszívatnak az amortizációval,mert ugye nincs ilyen tékozlás,hogy a 8éves sárvédőd helyett rakunk neked tiszta újat :excl:

Milyen biztosító tört meg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.