Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Minden probléma nélkül hazaérkeztem Bécsből. :lol: Fogyasztási adatok majd lesznek, de akkora dugó volt Bécsben befele és kifele is, hogy szerintem jelentősen megdobta a fogyasztást. :D 630km körül áll most a napi számláló, de háromszori várpalota-fehérvár-várpalota bejárás után bécsből hazafele, már az M1-esen Győr előtt 22km-rel felvillant a szegénységjelző telitankról.. :D 7,5-es fogyasztást kalkulálok elsőre... :lol: de majd ma teletankolom és kiderül mennyi hiányzik. Győrben tankoltam 8,39 litert, amiből persze maradt még, mert mikor hosszabb lejtős állás közben már villant a szegénységjelző ismét. Igaz öt személlyel és 140-150-et mutatott az óra az autópályán, nameg Győr felé haladva nem igazán lehetett tempósan haladni az útviszonyok miatt.

A kocsival semmi gond nem volt ezen belül a motorral sem. Mondjuk még az lehetett gond, hogy elfelejtettem a guminyomást ellenőrizni és csak Győrben tettem meg hazafele és akkor derült ki, hogy mindegyik gumi 1,9-n volt... :) aztán 2,2-2,5 értékekre felnyomtam őket.

Link to comment
Megosztás:

...mindegyik gumi 1,9-n volt... :lol: aztán 2,2-2,5 értékekre felnyomtam őket.

Amúgy mi az igazán megbízható műszer a guminyomás mérésére? Mert ugyanazon a napon is három különböző benzinkúton más-más értékeket mérek... Van, hogy 2,5 bart mutat az eszköz, és láthatóan tiszta lapos a kerék, alig 1,5 bar lehet benne...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy mi az igazán megbízható műszer a guminyomás mérésére? Mert ugyanazon a napon is három különböző benzinkúton más-más értékeket mérek... Van, hogy 2,5 bart mutat az eszköz, és láthatóan tiszta lapos a kerék, alig 1,5 bar lehet benne...

Hitelesített műszer. Elvileg a kutakon is ilyen van... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem van ilyen kis mérőkém tök jó olyan mint egy toll rárakod a szelepre és a végén kiugrik egy skála! :) tök szeretem és sztem pontos értéket is ad!

Szép jó Reggelt Mindenkinek! :lol:

Nekem tecsós digitális van, mivel nincs benne mozgó alkatrész, rugó ami fáradhat gondolom pontos. Vagy legalábbis idővel nem lesz pontatlanabb mint új korában. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És az ránézésre miben különbözik? :lol:

Van ilyenről képed? :lol:

Van valahol, mindjárt megkerítem. Annyiban más, hogy a fészliftes lámpához igazodik.

Én nézegettem ezeket a gsi maszkokat, és eléggé különböznek a sima astra maszkoktol.

Köszönjük Emese.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.