Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem szervós, mezei kenyérszervó van benne. :lol:

csak bosszant, mert szerintem 10 felett eszik most.

simán menet közben kuplung ki, és olyan 2000-2500 körüli az alapjárat.

Akkor kilőve amire gondoltam.

Ha megállsz, akkor is fenn marad? Anno nekem is csinált ilyet az 1.8-as....35-ös hibakódot dobott (alapjárati léptetőmotor), de már csak álló helyzetben.

Link to comment
Megosztás:

Akkor kilőve amire gondoltam.

Ha megállsz, akkor is fenn marad? Anno nekem is csinált ilyet az 1.8-as....35-ös hibakódot dobott (alapjárati léptetőmotor), de már csak álló helyzetben.

amikor megállok is magas, néha lemegy olyan 1200-1400-ra.

Link to comment
Megosztás:

ezeket a dolgait azóta csinálja, amióta lejött az a cső az injektorról és mentem az autóval ráadásul.

nem tudtam miért csinálja, de akkor pl. nem volt alapjáratom.

visszaraktam a csövet, azóta elvesztett minden beállítást. :lol:

Csinálnál egy jobb minőségű képet arról a részről? Aztán töltsd fel valahová (tar.hu, kepfeltoltes.hu), és linkjét tedd be ide.

Link to comment
Megosztás:

Csinálnál egy jobb minőségű képet arról a részről? Aztán töltsd fel valahová (tar.hu, kepfeltoltes.hu), és linkjét tedd be ide.

holnap reggel lefotózom, és feltöltöm.

sose volt még opelom, elég nagy bajban vagyok ezzel a tipussal.

de látom ti segítőkészek vagytok, és ezt köszönöm is! :lol:

Link to comment
Megosztás:

teljesen jó,városba bohóckodni... :)

asszem 10S moci van benne

Erről beszélek én is, relatív bőven elégnek tünik az 54 paci ekkora bódének az enyémhez képest. :D

Hát hozzá nem értő laikusként, én biztos nem turkálnék egy gémkapoccsal az "agyánál" :lol:

Há mér nem szóltál amikor itt voltál, én turkáltam volna! :lol: De nem kell tőle félni, végülis ha nem figyelsz oda tankolással is hazavághatod a kocsit, mégis mindenki csinálja. :D

Link to comment
Megosztás:

hólánc elöl, a hátsókerekes BMW-én? :lol:

Jogos a feltételezés. De ennyire hülye ember nem létezik vagy igen? Ha logikusan bele gondolunk OK hátra kéne. De ha pl lefele megy és megcsúszik akkor cseszheti ha hátul van:D akkor ha meg csúszik csúszni fog. Én inkább arra tippelek, hogy a lejtőn való lefele menet miatt kelet a hólánc. előre :lol::D

Link to comment
Megosztás:

Jogos a feltételezés. De ennyire hülye ember nem létezik vagy igen? Ha logikusan bele gondolunk OK hátra kéne. De ha pl lefele megy és megcsúszik akkor cseszheti ha hátul van:D akkor ha meg csúszik csúszni fog. Én inkább arra tippelek, hogy a lejtőn való lefele menet miatt kelet a hólánc. előre :D:D

:lol: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.