Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jaa! Fehérváron megtaláltam munkatársam segítségével (bocs, aki előtt a belső sávból berongyoltam jobbra az utcába, kicsit későn szólt munkatárs, hogy ez az az utca :P :D :D) a Tungsram boltot és vettem egy pár GE Megalight Ultra +90% H4 izzókat 3885Ft-ért. :D Mondta a hölgy, hogy január 15-től drágulnak, úgyhogy szerintem jövőhéten még betérek egy pár H1-esért a ködlámpákba (asszem az kell bele :)), ugyanúgy Megalight Ultra +90%-ot kapnak azok is. Amúgy csak tartalékba vettem a H4-eseket. :)

Link to comment
Megosztás:

Látod, a csúnya gonosz modik megfosztanak minden jótól... :D

Amúgy, ha nagyon hiányzik, te is trollkodhatsz, csak az nem a hosszú élet titka. :)

Más oldalakon szoktam. :) Pl totalcar :D

A másik kedvencem az autozz.blog.hu ahol 17éves kisfiúk kislányok leírják történetiket amelyek arról szólnak,hogy a közlekedés nem pont úgy megy ahogy a kreszkönyvben le van írva. És júúúj de nagyon megijedtek. :P

Link to comment
Megosztás:

Más oldalakon szoktam. :D Pl totalcar :)

A másik kedvencem az autozz.blog.hu ahol 17éves kisfiúk kislányok leírják történetiket amelyek arról szólnak,hogy a közlekedés nem pont úgy megy ahogy a kreszkönyvben le van írva. És júúúj de nagyon megijedtek. :)

Szerintem az egy egész jó blog, ott is van egy egész jó "keménymag". Azóta becsülöm őket, amióta a nyáron egy hatalmas gyűjtést szerveztek a borsodi árvízkárosultaknak, és hatalmas szervezéssel egy csomó segítséget nyújtottak a rászorulóknak

Link to comment
Megosztás:

Szerintem az egy egész jó blog, ott is van egy egész jó "keménymag". Azóta becsülöm őket, amióta a nyáron egy hatalmas gyűjtést szerveztek a borsodi árvízkárosultaknak, és hatalmas szervezéssel egy csomó segítséget nyújtottak a rászorulóknak

"autonepper" szerinted tényleg autónepper vagy csak paródia? Ha olvastad már a hsz-eit....

Link to comment
Megosztás:

"autonepper" szerinted tényleg autónepper vagy csak paródia? Ha olvastad már a hsz-eit....

hát őszinte leszek: nem ugrik be a jellemrajza a nick-je alapján :D

Legtöbbször csak végigfutom a cikket és egy-két HSZ-t, de konkrétan nem maradnak meg a dolgok (kivéve a nyári akciót)

Link to comment
Megosztás:

Az nem egy c20ne a Caterham elejében? :D

Úgy tudtam ford motorral szerelik őket.

De. szoktak bele tenni c20xe-t is. :) Ez ilyen ANGOL, dobozba vett magadtól építhető autó. Ez lehet h nem. Habár szerintem nem ilyen motor jár a Caterhamhoz.

lényeg a lényeg megrendeled. Motoron és Futóművön kívül van minden a dobozba. :) és Szögelsz heteken át majd kész lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

De. szoktak bele tenni c20xe-t is. :D Ez ilyen ANGOL, dobozba vett magadtól építhető autó. Ez lehet h nem. Habár szerintem nem ilyen motor jár a Caterhamhoz.

lényeg a lényeg megrendeled. Motoron és Futó művön kívül van minden van a dobozba. :) és Szögelsz heteken át majd kész lesz. :)

És ott simán le tudod műszakiztatni, próbálj meg itt levizsgáztatni egy saját építésű autót. :D

Link to comment
Megosztás:

De. szoktak bele tenni c20xe-t is. :) Ez ilyen ANGOL, dobozba vett magadtól építhető autó. Ez lehet h nem. Habár szerintem nem ilyen motor jár a Caterhamhoz.

lényeg a lényeg megrendeled. Motoron és Futóművön kívül van minden a dobozba. :) és Szögelsz heteken át majd kész lesz. :D

Az igazán szép az, hogy utána betolod vizsgára, ott átnézik, és ha jó akkor aztmondják hogy jó, és kapja a rendszámot. Nálunk ha már kicsit átépítesz, már azért életfogytiglani fejbelövés :D

Link to comment
Megosztás:

Az igazán szép az, hogy utána betolod vizsgára, ott átnézik, és ha jó akkor aztmondják hogy jó, és kapja a rendszámot. Nálunk ha már kicsit átépítesz, már azért életfogytiglani fejbelövés :D

Dehogy. Engedély, papír, és PÉNZ kérdése az egész. :)

Link to comment
Megosztás:

De. szoktak bele tenni c20xe-t is. :D Ez ilyen ANGOL, dobozba vett magadtól építhető autó. Ez lehet h nem. Habár szerintem nem ilyen motor jár a Caterhamhoz.

lényeg a lényeg megrendeled. Motoron és Futóművön kívül van minden a dobozba. :) és Szögelsz heteken át majd kész lesz. :)

Pedig az embléma meg minden stimmel. Tehát lehet kapni Caterham-et dobozban is meg készen is?

A kép forrását elolvastam, a csákó tényleg maga építette kitt-car ként. 13000font-ból.

A caterham weblapján meg 27000 a legolcsóbb 160lovas ford motoros. Tehát megéri legózni. :D

Triller-> hungaroring,rába-ring. :P

Szlovák rendszámmal is kb annyi nyűg van mint az angollal.

Link to comment
Megosztás:

Pedig az embléma meg minden stimmel. Tehát lehet kapni Caterham-et dobozban is meg készen is?

A kép forrását elolvastam, a csákó tényleg maga építette kitt-car ként. 13000font-ból.

A caterham weblapján meg 27000 a legolcsóbb 160lovas ford motoros. Tehát megéri legózni. :D

Így van. Caterhamot nem tudom lehet-e kapni. Hasonmását lehet meg építeni. Aztán az a neve amilyen motort raksz bele. Anno a discoverín építette a tag egy sierra v8as valami motort rakott bele, de sierra fékei és hajtása volt.

És igen le bírod papírozni, de ott sem egyszerű vizsgára megy. De meg oldható. És gondolom nem annyi STEX ott, mint itt.

Link to comment
Megosztás:

Pedig az embléma meg minden stimmel. Tehát lehet kapni Caterham-et dobozban is meg készen is?

A kép forrását elolvastam, a csákó tényleg maga építette kitt-car ként. 13000font-ból.

A caterham weblapján meg 27000 a legolcsóbb 160lovas ford motoros. Tehát megéri legózni. :D

Azért ne kavarjunk. Ez nem a jelenlegi kínálatban is szereplő Caterham, sőt, látszik is rajta, hogy nem az. Legózni persze lehet, de nem érdemes, hiszen a gyártónál úgy és olyan meghúzással rakják össze, ahogyan azt kell.

Mostmár nem lehet Opel motoros Caterhameket kapni, csak a Ford motorosok vannak, érdemes végigböngészni az árlistát is, vannak érdekes tételek

Link to comment
Megosztás:

Így van. Caterhamot nem tudom lehet-e kapni. Hasonmását lehet meg építeni. Aztán az a neve amilyen motort raksz bele. Anno a discoverín építette a tag egy sierra v8as valami motort rakott bele, de sierra fékei és hajtása volt.

És igen le bírod papírozni, de ott sem egyszerű vizsgára megy. De meg oldható. És gondolom nem annyi STEX ott, mint itt.

Szlovák rendszám sálálálálá... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.