Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Pont ezért vettem év elején még egy pár megalájtot. Enyémek 2009 októbere óta szolgálnak. Fehérváron elvileg még van egy komplett dobozzal. :D

Az Fehérváron van....hogy kerülhetne hozzám? Nem tudok csak úgy elszaladni érte..... :)

Ideiglenesen beraktam a helyére egy sima halogent.......furán néz ki szemből a fehér ( jégfehér :D )jobbos, meg a brunyasárga balos :D

Link to comment
Megosztás:

Megvan a 8000. hsz. Ami itt eléggé kevésnek tűnhet. :D

Ha mostanság mennék pestre, vinnék neked egy pár megalight-ot...

Ha jönnél pöstre nekem is hoznál? :D (tudom nem jössz...)

Én meg nem találok +90-est, csak +60-as van mindenhol. Még a fényszórómban is... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha jönnél pöstre nekem is hoznál? :D (tudom nem jössz...)

Én meg nem találok +90-est, csak +60-as van mindenhol. Még a fényszórómban is... :D

Ekkora hiány van belőlük a nagy faluban? :)

Mondjuk nekem is Tiv küldött postán, aztán haverom meg megvette Tbányán a Lángautóban egy ezressel olcsóbban az 1 párat :D

Tungsram dobozost.

Odatelefonáljak nektek, van-e még? :D

Ha köll 11.-kerületben átvehető tud lenni :D

Link to comment
Megosztás:

Ekkora hiány van belőlük a nagy faluban? :)

Mondjuk nekem is Tiv küldött postán, aztán haverom meg megvette Tbányán a Lángautóban egy ezressel olcsóbban az 1 párat :D

Tungsram dobozost.

Odatelefonáljak nektek, van-e még? :D

Ha köll 11.-kerületben átvehető tud lenni :D

Ha ez megoldható, akkor érdekelne, mert itt eddig 5 helyen néztem meg, és abból 3-nál meg akarták magyarázni hogy a +60-as az szinte még jobb is, mert azon kívül, hogy csak ilyen van éppen, nem is olyan "túl" erős ( :D :D :D ) 2-nél meg nem értették mit jelenteni megalájt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha ez megoldható, akkor érdekelne, mert itt eddig 5 helyen néztem meg, és abból 3-nál meg akarták magyarázni hogy a +60-as az szinte még jobb is, mert azon kívül, hogy csak ilyen van éppen, nem is olyan "túl" erős ( :) :D :D ) 2-nél meg nem értették mit jelenteni megalájt :D

Jó üzletpolitikát folytatnak :D

Link to comment
Megosztás:

De most komolyan... ennyire jó ez a megalight? pl sötétben vizes aszfalt mennyire nyeli el a fényét? Mert nekem a +60as van benne azt hiszem és nagyon elnyeli... bár a simához viszonyitva jobb, anno tetszett is mikor ki lett cserélve...de már nem tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

De most komolyan... ennyire jó ez a megalight? pl sötétben vizes aszfalt mennyire nyeli el a fényét? Mert nekem a +60as van benne azt hiszem és nagyon elnyeli... bár a simához viszonyitva jobb, anno tetszett is mikor ki lett cserélve...de már nem tetszik :D

Igen, jó. +60-ast nem próbáltam, de +90-nel jó látni vele esős időben is. Ködösökbe is beraktam a +90-est és ködben is jól látok már. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, jó. +60-ast nem próbáltam, de +90-nel jó látni vele esős időben is. Ködösökbe is beraktam a +90-est és ködben is jól látok már. :)

Én próbáltam, meg még most is próbálom. Jobb a +60 mint a mezei, de azért éjszaka vizes aszfalton már elég sötétség van :D

Link to comment
Megosztás:

Hali Srácok!! :D Mizu veletek remélem mindenki rendben nyomja! :)

Megcsikkadtam ma a verdával kicsit tesóm megvárt sulinál és égve felejtette a lámpát nem 5 percre! :D :D és be kellett tólnom a gyönyörűséget! :D :D :D de már OKSII! :lol:

Am most vettem a hétvégén bikázó kábelt is majdnem aktuális lett! -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.