Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Oké, már kezdtem aggódni, hogy szikét keresel a szerszámosládában... :lol: B) Azért mert én kivágtam még nem az a normális eljárás. :D

Tegnap találkoztam egy ismerőssel. Ő tűvel szúrta ki magának :D Jobbnál jobb dolgok. Én maradok a krémnél meg ennél a szar kötésnél.

Link to comment
Megosztás:

meg aki hátul ül am is levan szarva :lol:

Így igaz...de nekem nem a hátul ülők miatt kell hátra is :D Legtöbbször amúgy is max 2en megyünk....

Jobban szeretem ha hátul van lehúzva picit , úgy nem zavar a menetszél... sajna nagyon kényes a fülem, könnyen begyullad...

Link to comment
Megosztás:

Így igaz...de nekem nem a hátul ülők miatt kell hátra is :lol: Legtöbbször amúgy is max 2en megyünk....

Jobban szeretem ha hátul van lehúzva picit , úgy nem zavar a menetszél... sajna nagyon kényes a fülem, könnyen begyullad...

Na, ilyenkor jó a tetőablak :D

Link to comment
Megosztás:

Na, ilyenkor jó a tetőablak B)

Igen... de egyszerűbb nekem ez a megoldás, mint a tetőt cseréltetni :lol: Már Én is bánom hogy nem tetőablakosat vettem anno...De se baj...következő kocsi csakis klímás lesz... Bár lehet azt se szeretné a fülem...ki tudja :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap találkoztam egy ismerőssel. Ő tűvel szúrta ki magának :lol: Jobbnál jobb dolgok. Én maradok a krémnél meg ennél a szar kötésnél.

Én meg hagytam, hogy elmúljon és megtanultam figyelni arra, hogy ne kapjon huzatot a szemem. :D Egyébként is tilos a vonat ablakból kihajolni, főleg 120km/h-s sebességnél. B)

Na, ilyenkor jó a tetőablak :D

A klímával meg menetzaj se lesz nagyobb. :D

Link to comment
Megosztás:

Én meg hagytam, hogy elmúljon és megtanultam figyelni arra, hogy ne kapjon huzatot a szemem. :lol: Egyébként is tilos a vonat ablakból kihajolni, főleg 120km/h-s sebességnél. :D

120 km/h? Hát, ha menne annyival legalább B) (Várpalota-Sv között is 100 a Vmax csak :D )

A klímával meg menetzaj se lesz nagyobb. :D

Na ja, én is jobban örülnék egy klímának, mint egy lyuknak a tetőn :D

Link to comment
Megosztás:

120 km/h? Hát, ha menne annyival legalább :lol: (Várpalota-Sv között is 100 a Vmax csak :D )

Na ja, én is jobban örülnék egy klímának, mint egy lyuknak a tetőn :D

Hegyeshalom - Bp. vonalon megy néhol annyit:) Meg most már elvileg a Zalalövői vonal is 120as lett... Bobai delta 100 Jánosháza 60 B)

Link to comment
Megosztás:

Hegyeshalom - Bp. vonalon megy néhol annyit:) Meg most már elvileg a Zalalövői vonal is 120as lett... Bobai delta 100 Jánosháza 60 :lol:

1-esen megy néhol 140-el is (valahol hivatalosan,valahol meg kevésbé szabályosan). 25-ös vonal is 120-as, Hodosig. De ha jól tudom, akkor a legjobb minőségű jelenleg a 120-as vonal Szolnok-Gyoma között, csak ott nincs 160-ra engedélyeztetve (csak 120-ra). De itt Fehérvár meg Pest között is megy a kavarás rendesen...

Link to comment
Megosztás:

1-esen megy néhol 140-el is (valahol hivatalosan,valahol meg kevésbé szabályosan). 25-ös vonal is 120-as, Hodosig. De ha jól tudom, akkor a legjobb minőségű jelenleg a 120-as vonal Szolnok-Gyoma között, csak ott nincs 160-ra engedélyeztetve (csak 120-ra). De itt Fehérvár meg Pest között is megy a kavarás rendesen...

160-as csak az 1es vonal ha jól tudom..nem? De szégyenszemre tele van lassú jellel...

Link to comment
Megosztás:

öcsééém hát a menetszél a legkirályabb :lol: üvölt a zene mindnki lóg ki a kocsiból 50 fok és 150el tépünk a hetesen velence felé :D

egyszer amugy egy ilyen úton kipróbáltuk a fűtést B) 10 perc után má olyan rosszulvoltam h lekellett húzni az ablakot :D

Jó is az olyankor :D Jó szar :D

Link to comment
Megosztás:

1-esen megy néhol 140-el is (valahol hivatalosan,valahol meg kevésbé szabályosan). 25-ös vonal is 120-as, Hodosig. De ha jól tudom, akkor a legjobb minőségű jelenleg a 120-as vonal Szolnok-Gyoma között, csak ott nincs 160-ra engedélyeztetve (csak 120-ra). De itt Fehérvár meg Pest között is megy a kavarás rendesen...

Az idén elkezdik talán Gyomától tovább is,legalábbis remélem.Mert akkor lehet bizniszelni a kaviccsal :lol: :D B) Meg persze a gázolajjal :D :D

Link to comment
Megosztás:

Oké, már kezdtem aggódni, hogy szikét keresel a szerszámosládában... :lol: B) Azért mert én kivágtam még nem az a normális eljárás. :D

Már kezdtem gondolkozni hogy ilyen célra lehet -e alkalmas egy féltengely, de nem sikerült még elméletben sem összehozni :D

Zafirába beleraktam a felújított TID-et. Most szép és jó, csak még mindig sz.r hogy le kell venni miatta a műszerfal felét :D

Link to comment
Megosztás:

Hátul a kölkök ülnek, egész úton a gombal játszanának.... :lol:

Ilyet nézegtek unalmamban, nézd már a nyomit 5.50-nél. :D

még autókat is törtek ilyen vidókért? :D vicci, meg elég kommersz B) ez a hang meg zene... a kocsikról ne is beszéljünk :D

mondjuk az a baj h ma már ennek a fele se köztudott, van aki baszik bemenni a belső sávba akkori ha üre az út, van aki meg azt hiszi h a kapaszkodósávból neki előbbsége van :D

Link to comment
Megosztás:

még autókat is törtek ilyen vidókért? :D vicci, meg elég kommersz B) ez a hang meg zene... a kocsikról ne is beszéljünk :D

mondjuk az a baj h ma már ennek a fele se köztudott, van aki baszik bemenni a belső sávba akkori ha üre az út, van aki meg azt hiszi h a kapaszkodósávból neki előbbsége van :D

Az elhangzott szabályok viszont még most is érvényesek, persze a sebességindexek már nem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.