Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Bennetek a jövő reménysége! :D

És csodálkoznak, hogy elfogy a népesség. Mondjuk annyiban igazuk van, hogy nem kell eltűrniük a másik dolgait viszont azt azért megnézném milyen arcot vágnának mikor a munkából hazaérve a kiskölykök széles vigyorral szaladnak feléjük és kiáltják, hogy apa. Olyan édesek, pótolhatatlan az az érzés.

Link to comment
Megosztás:

azt azért megnézném milyen arcot vágnának mikor a munkából hazaérve a kiskölykök széles vigyorral szaladnak feléjük és kiáltják, hogy apa. Olyan édesek, pótolhatatlan az az érzés.

Azt elmondani nem lehet. :D :lol:

A kilométer meg relatív dolog.

Ha nálunk egy autónak baja van és sok lesz a kilométer az órájában míg próbálgatjuk akkor óracsere és csak úgy mehet a piacra.

Mondjuk ez egyre ritkábban fordul elő.

Link to comment
Megosztás:

És csodálkoznak, hogy elfogy a népesség. Mondjuk annyiban igazuk van, hogy nem kell eltűrniük a másik dolgait viszont azt azért megnézném milyen arcot vágnának mikor a munkából hazaérve a kiskölykök széles vigyorral szaladnak feléjük és kiáltják, hogy apa. Olyan édesek, pótolhatatlan az az érzés.

Attól, hogy még az emberek nem házasodnak össze, nem jelenti azt, hogy nem élhetnek együtt és lehet közös gyerekük.

Link to comment
Megosztás:

Azt elmondani nem lehet. :D :lol:

A kilométer meg relatív dolog.

Ha nálunk egy autónak baja van és sok lesz a kilométer az órájában míg próbálgatjuk akkor óracsere és csak úgy mehet a piacra.

Mondjuk ez egyre ritkábban fordul elő.

Úgy tudom,hogy OBD diagon a legtöbb autón az első 15-20km-t lehet nullázni. Mert a vevők sokszor reklamáltak,hogy beleült az autóba és ha nem 0-án állt a mutató,tehát akkor nem új az autó. :D

Meg az OBD is számolja a kilométereket,de azt elvileg nem lehet tekergetni,mondják a gyáriak.... :)

Link to comment
Megosztás:

Attól, hogy még az emberek nem házasodnak össze, nem jelenti azt, hogy nem élhetnek együtt és lehet közös gyerekük.

Ja bírom az ilyen "almokat",ami manapság már teljesen hétköznapi,hogy van három gyerek három apától,abból egy közös legalábbis az élettárs úgy tudja,ha van egyátalán :D Mint a kutyáknál,macskáknál b+.

Egyébként válásnál tök mind1,hogy volt-e esküvő,ha öt évig együtt éltek az=házasság.

Link to comment
Megosztás:

Ja bírom az ilyen "almokat",ami manapság már teljesen hétköznapi,hogy van három gyerek három apától,abból egy közös legalábbis az élettárs úgy tudja,ha van egyátalán :lol: Mint a kutyáknál,macskáknál b+.

Egyébként válásnál tök mind1,hogy volt-e esküvő,ha öt évig együtt éltek az=házasság.

Ott a pont. :D

Link to comment
Megosztás:

Ja bírom az ilyen "almokat",ami manapság már teljesen hétköznapi,hogy van három gyerek három apától,abból egy közös legalábbis az élettárs úgy tudja,ha van egyátalán :D Mint a kutyáknál,macskáknál b+.

Egyébként válásnál tök mind1,hogy volt-e esküvő,ha öt évig együtt éltek az=házasság.

Lehet csak én vagyok régimódi de szerintem egy házasság azért az mégiscsak más mintha csak úgy együtt élnék bárkivel.

Igen, viszi a házat, a kocsit meg mindent amiért az ember megszenvedett. Amúgy meg az embernek alkalmazkodnia tudni kell másokhoz, főleg ha az épp a párja. Aki nem tud az meg ne akarjon párkapcsolatot de ez csak egyéni vélemény.

Link to comment
Megosztás:

Lehet csak én vagyok régimódi de szerintem egy házasság azért az mégiscsak más mintha csak úgy együtt élnék bárkivel.

Igen, viszi a házat, a kocsit meg mindent amiért az ember megszenvedett. Amúgy meg az embernek alkalmazkodnia tudni kell másokhoz, főleg ha az épp a párja. Aki nem tud az meg ne akarjon párkapcsolatot de ez csak egyéni vélemény.

Ezzel is egyet tudok érteni. Viszont az egész házasság egy papír, amin majd jól megverekednek az ügyvédnek és ők járnak ezzel a legjobban. Ezért nem támogatom, mert már ez is üzlet lett. Ha békében váltok el, akkor is pénzbe kerül. Ha meg nincs papír, akkor ügyvéd nélkül lehet normálisabban intézkedni.

Ismerősömet 12 év együttélés után hagyta el a nőci és van egy közös fiuk.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel is egyet tudok érteni. Viszont az egész házasság egy papír, amin majd jól megverekednek az ügyvédnek és ők járnak ezzel a legjobban. Ezért nem támogatom, mert már ez is üzlet lett. Ha békében váltok el, akkor is pénzbe kerül. Ha meg nincs papír, akkor ügyvéd nélkül lehet normálisabban intézkedni.

Ismerősömet 12 év együttélés után hagyta el a nőci és van egy közös fiuk.

Egyértelmű, hacsak valamelyik fél nem avat be egy ügyvédet. Aztán jöhet a hercehurca és ugyanott vagy ahol a part szakad.

Nekem van két hisztis kamasz lányom és egy még hisztisebb feleségem mégsem áll a bál egész nap. Ilyen alapon én is agyon üthetnék bárkit egy nagy racsnis kulccsal, mégsem teszem. Bár nehéz kihozni a sodromból de azért néha én is leosztom a lányokat és utána egy hétig csend van. Azért az esti egy sört meg a feleségem se teszi szóvá, elvégre is én keresem meg az árát.

Jó étvágyat a vasárnapi ebédhez!

Link to comment
Megosztás:

Nos én is régi módi vagyok ebből a szempontból, talán anyámék miatt.... Ők mindig azt mondták, mondják most is, hogy amíg nincs házasság, addig összeálltak mint a zsírtalan tészta :D Szerintem is a hazásság az igazi..... :)

Szerintem is így van ez!!!

A szüleim 63 és 78 évesek, 2 nagytesó, már családosak, és én... :D Lehet ám boldogságban megöregedni ugyanazzal a személlyel! És még azért mindíg szeretik egymást! :D :D

A saját példám is ezt mutatja!

És itt jön az, hogy: ... (vastagon szedett rész lentebb)

Amúgy meg miért kell egyből arra gondolni, hogy válás lesz a vége? :lol:

Lehet csak én vagyok régimódi de szerintem egy házasság azért az mégiscsak más mintha csak úgy együtt élnék bárkivel.

Igen, viszi a házat, a kocsit meg mindent amiért az ember megszenvedett. Amúgy meg az embernek alkalmazkodnia tudni kell másokhoz, főleg ha az épp a párja. Aki nem tud az meg ne akarjon párkapcsolatot de ez csak egyéni vélemény.

Ez nem régimódiság szerintem!

Ez a dolgok igazi rendje!

(egyéni véleményem 27 évesen!)

Én a házasságot választottam, és ki is tartok az én kis asszonykám mellett! Olyan nincs, hogy valamit ne lehetne megoldani! ;) Máshol lehet, hogy van, de nállunk nem lesz!!!

Link to comment
Megosztás:

Nálam meg nagy a baj, vagyis nem az enyémen, hanem keresztapum Corsáján.

Sikerült szépen összerakni az egyik oldali féket (másikhoz nem nyúltam) tenném fel a dobot, és nem megy fel, nagy nehezen felerőltettem (állítócsavar teljesen ki volt csavarva, hogy legjobban össze legyen nyomva a 2 fékpofa) és nem forgott a dob :|

Nagy nehezen leerőltettem, de szétugrott a munkahenger, egy kevés olaj elfojt, ami a munkahengerbe volt. Na jó olajam volt itthon, egy kupaknyit tettem a tartályba, visszarakom a régi használt fékeket, mert sietnek haza Pestre. Levegős a rendszer, a gumisapkát levettem, nem légtelenítette le, hiába pumpáltam. Okés, akkor biztos szelepes, akkor ki kell csavarni, kicsavarom, alig nyomtam le és letört a légtelenítő szelep :S pedig 99es évjáratú autó, hogy a francba ilyen szar minden :D ?

Megpróbáltam megint szétszedni, de munkahengert nem tudtam leszedni, hogy kifúrjam a szelepet, lelégtelenítettem volna, és vasgittel betömtem volna vagy vmi ilyesmi :S

Most levegős rendszerrel mennek fel Pestre, a fék 3-4 pumpálásnál kezd fogni (amíg összenyomja az anyagot) remélem nem lesz semmi.

Jövő héten veszek csavarkihajtót, meg remélem lehet kapni ilyen légtelenítő szelepet

Azt meg nem értem hogy az új fékpofa miért vastag bele :S lehet hogy túlméretezett fékpofa jött

Corsa b topik. Óóóó B+ csak szembe,nekem ne jöjjön soha egy ilyen!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A mai jó időre való tekintettel, rápróbáltam az új kerekeket a kocsira. :D

Szerintem teccetős lészen...

Holnap veszek rozsdaátalakítót, meg fekete festéket és a dobokat le fogom kezelni. :lol:

Taliga_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A házasságról annyit, hogy miután összeházasodtunk a volt nejemmel(azóta már elváltunk), teljesen megváltozott. Mind a hozzám való viszonya, mind a családomhoz...Szal a papír nagyon veszélyes dolog...kár ezért fát kivágni... :D

Link to comment
Megosztás:

Ezzel is egyet tudok érteni. Viszont az egész házasság egy papír, amin majd jól megverekednek az ügyvédnek és ők járnak ezzel a legjobban. Ezért nem támogatom, mert már ez is üzlet lett. Ha békében váltok el, akkor is pénzbe kerül. Ha meg nincs papír, akkor ügyvéd nélkül lehet normálisabban intézkedni.Ismerősömet 12 év együttélés után hagyta el a nőci és van egy közös fiuk.

Ez hülyeség mert papírral is lehet normálisan válni, me papír nélkül is be lehet vonni ügyvédet. De ha már úgy állsz neki, hogy nem nősülsz, mert összevesztek, stb aztán válni kell, papír nélkül meg csak szétcuccoltok, akkor tényleg jobb ha nem házasodsz meg. Tudjátok mi a baj? Elmegyek az éretségi találkozómra, és a 37 embernek összesen van 10 gyereke. És 36 éves emberkékről beszélünk...... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A mai jó időre való tekintettel, rápróbáltam az új kerekeket a kocsira. :D

Szerintem teccetős lészen...

Holnap veszek rozsdaátalakítót, meg fekete festéket és a dobokat le fogom kezelni. :lol:

http://kepfeltoltes.hu/110313/Taliga_www.k...ltoltes.hu_.jpg

A házasságról annyit, hogy miután összeházasodtunk a volt nejemmel(azóta már elváltunk), teljesen megváltozott. Mind a hozzám való viszonya, mind a családomhoz...Szal a papír nagyon veszélyes dolog...kár ezért fát kivágni... :)

Te mesélted azokat, hogy vettél téli gumit a kocsijára aztán lesz?rozta meg ilyesmik?

Ez hülyeség mert papírral is lehet normálisan válni, me papír nélkül is be lehet vonni ügyvédet. De ha már úgy állsz neki, hogy nem nősülsz, mert összevesztek, stb aztán válni kell, papír nélkül meg csak szétcuccoltok, akkor tényleg jobb ha nem házasodsz meg. Tudjátok mi a baj? Elmegyek az éretségi találkozómra, és a 37 embernek összesen van 10 gyereke. És 36 éves emberkékről beszélünk...... ;)

Igazából mindez intelligencia kérdése. Intelligens emberek meg tudnak egyezni, akár van papír, akár nincs. Papír annyival rosszabb, hogy mindenképp kell ügyvéd. :D

Link to comment
Megosztás:

Te mesélted azokat, hogy vettél téli gumit a kocsijára aztán lesz?rozta meg ilyesmik?

Igazából mindez intelligencia kérdése. Intelligens emberek meg tudnak egyezni, akár van papír, akár nincs. Papír annyival rosszabb, hogy mindenképp kell ügyvéd. :D

Nem. Ilyet nem meséltem... :D

De attól, hogy én így jártam, semmit nem jelent. A szülői példa, ami előttem van, az lassan 40 évnyi házasságot mutat és Ők tényleg jóban-rosszban kitartanak egymás mellett!

Ja és ha megvan a megegyezés nem szükséges az ügyvéd...sztem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem. Ilyet nem meséltem... :D

De attól, hogy én így jártam, semmit nem jelent. A szülői példa, ami előttem van, az lassan 40 évnyi házasságot mutat és Ők tényleg jóban-rosszban kitartanak egymás mellett!

Ja és ha megvan a megegyezés nem szükséges az ügyvéd...sztem... :lol:

Akkor valakivel keverlek nagyon. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A mai jó időre való tekintettel, rápróbáltam az új kerekeket a kocsira. :D

Szerintem teccetős lészen...

Holnap veszek rozsdaátalakítót, meg fekete festéket és a dobokat le fogom kezelni. :lol:

http://kepfeltoltes.hu/110313/Taliga_www.k...ltoltes.hu_.jpg

A házasságról annyit, hogy miután összeházasodtunk a volt nejemmel(azóta már elváltunk), teljesen megváltozott. Mind a hozzám való viszonya, mind a családomhoz...Szal a papír nagyon veszélyes dolog...kár ezért fát kivágni... :D

Vagi! :)

Link to comment
Megosztás:

Papír annyival rosszabb, hogy mindenképp kell ügyvéd. :D

Nem kell. Husz év hátasság után váltunk el 3 éve. Mindenben megegyeztünk, és nem volt ügyvéd. Két alkalommal összesen fél órát voltunk a bíróságon. Persze a csendes váláshoz intelligencia is kell.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell. Husz év hátasság után váltunk el 3 éve. Mindenben megegyeztünk, és nem volt ügyvéd. Két alkalommal összesen fél órát voltunk a bíróságon. Persze a csendes váláshoz intelligencia is kell.

Azért ez a legtöbb nőből hiányzik, pláne mikor szorul a hurok... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért ez a legtöbb nőből hiányzik, pláne mikor szorul a hurok... :lol:

Eleve el sem kell venni az ilyet. :) Én 5 évig udvaroltam az asszonynak mielőtt elvettem. Az uccsó két évben már a házat építettük. 20 éve ismerem. :D Mondhatnám úgy is, hogy még a bilin sem üldögéltél amikor már jártam hozzá. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.