Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Azért írtam, hogy a c14se 82 lóvas corsa is érezhetően jobban ment miután átültem a swift után a corsába de azért nem megy rosszul a suzi viszont hülyeséget nem kell írni, hogy a gsi corsa küzdene a swiftel mert nem :angry:

Nem rossz, ismerősömnek olyan van kékben, igazából egy meglehetősen kellemes kis autó, csak a műszerfal kiépítése nem sikerült túl helytakarékosra. Hátul ülni benne kb. olyan, mint Dózsa György trónszéke. A nyomaték viszont csakis az egekben, alacsony fordulaton elég visszafogottan megy. De ő is mindig elismeri, amikor ő ül az Astrában, hogy az övénél jobban megy, meg vezette is egyszer, amikor a kislányának gyógyszer kellett, és a Suzuki nem volt nála épp. Az övé jobb állapotban van persze, meg sokkal újabb is, de azért maradnék az Opelnél, vagy esetleg valami felsőbb kategória, amire persze jelenleg esély nincs. <_<

Ja, meg a Swift már ha ül hátul két hatvan kilós ember, akkor is húzza a seggét, nem tudom, miért olyan szutyok rugók vannak benne hátul.

Link to comment
Megosztás:

Azért írtam, hogy a c14se 82 lóvas corsa is érezhetően jobban ment miután átültem a swift után a corsába de azért nem megy rosszul a suzi viszont hülyeséget nem kell írni, hogy a gsi corsa küzdene a swiftel mert nem <_<

Tudom miről beszélsz. Az én corsámnál sem mennek jobban azok az autók,amiket vezetek,vagy maximum csak annyira.Ez csak természetes. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Tudom miről beszélsz. Az én corsámnál sem mennek jobban azok az autók,amiket vezetek,vagy maximum csak annyira.Ez csak természetes. :angry:

Hát azért ez nem természetes XDDDD mert ez a kis corsa 82 LEvel igen csak megindul ellenben egy 45lóvas sejtem, hogy mehet ha én a 82 le-t kevésnek érzem időnként. Azért egy 93 lovas swiftból átülsz a 45 lovas corsadba egyből nem menne jobban a corsa de még ugyan úgy se <_<

Link to comment
Megosztás:

Így van én is így tudtam, hogy város és pálya közt van eltérés, azért szerintem nem illik a belsőbe menni mert az a gyorsabbaké városon belül, de én is úgy tudom, hogy lehet belül bal######oskodni.. A kérdésem az, ha 1 gyökér bent nyomul 40el a belsőbe városon belül én megelőzőm a külsőbe 70-80annal az jobbról való előzésnek számít? Ergo szabálytalan?

Városon belül előzheted jobbról-balról, fölülről, ahogy tetszik. Városon kívül meg ne lássák :angry: Amúgy meg városon belül, a gyorsabbak, nem egy sávban mennek, azért vagyunk gyorsabbak <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát azért ez nem természetes XDDDD mert ez a kis corsa 82 LEvel igen csak megindul ellenben egy 45lóvas sejtem, hogy mehet ha én a 82 le-t kevésnek érzem időnként. Azért egy 93 lovas swiftból átülsz a 45 lovas corsadba egyből nem menne jobban a corsa de még ugyan úgy se <_<

65lovas polo-ból szoktam átülni. Ugyanúgy megy. 101lovas astrát próbáltam, 0-100-ig jobb,de 80-120között ugyanolyan. 125lovas sierra ha csak 4.be vágom vissza 80-nál az előzéshez ugyanolyan. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Hungária városon belül van? 70-es táblája van? Érdekel bárkit is, hogy mi van a nyalókán? Egyéb kérdés? <_<

én ott csak éjjel megyek 80al mer annyi a zöld hullám lágymányositól kerepesiig, de akkor 3 sávot veszek igénybe mert nekem nem ballon kerekeim vannak :P

az előzőre meg:

- KRESZ 34. § (3): Az előzést – a (4) és az (5) bekezdésben említett esetet kivéve – balról kell végrehajtani.

((4) Csak jobbról szabad előzni:

a) azt a járművet, amely a balra bekanyarodási szándékot irányjelzéssel jelzi és az úttesten a 31. § (1) vagy (2) bekezdésében foglaltaknak megfelelően helyezkedik el;

:angry: azt a villamost, amely az úttest közepén – egyirányú forgalmú úton az úttest bal oldalán – levő pályán közlekedik.

(5) Jobbról is szabad előzni a figyelmeztető jelzést (villogó sárga fényjelzést) használó járművet, ha a vezető meggyőződött arról, hogy ezzel a többi járművet és a gyalogosokat nem veszélyezteti.)

Elhaladás fogalmáról sem a KRESZ, sem pedig annak magyarázata nem rendelkezik.

"A kresz nem definiálja, viszont használja a párhuzamos közlekedés fogalmát."

"# Párhuzamos közlekedésnek azt kell tekinteni, amikor a forgalom sűrűsége folytán a forgalmi sávban összefüggő járműoszlop alakul ki."

"Az előzés definíciójából az következik, hogy az úttesten azonos irányba egymással párhuzamosan haladó járművek forgalmát VAGY előzésnek, VAGY párhuzamos közlekedésnek tekintjük. Ebből az is következik, hogy a kettő egyszerre nem állhat fenn."

Link to comment
Megosztás:

Jaja mindenki evvel a dumával jön azt senki se tartja be az 50et hagyjuk már......

Én nem vagyok senki, tehát betartom az ötvenet és a sebességhatárokat, miután már 100 ezer forinttal támogattam a rendőrség nevű alapítványt. :angry:

Viszont ma egy műmajom diszkós a wagonR+ fantázianevű telefonfülkével bevágott elém balról előttem meg ott volt a sor a lámpánál. <_< Majdnem leamortizáltam a cégessel. :P Duda és anyázás megvót.

Link to comment
Megosztás:

Kerék sem kell, mert szét tud menni? Meg motor sem, mert kikönyökölhet belőle valami? <_<

Jöhet minden, de Turbo nem kell. Anélkül is lehet erős a motor. Eltűnődtem, ha lenne pénzem, milyen lenne az új kocsim... Hát olyan mint a régi, csak újba :P :P :P Tavaly még volt 1.8-as 140 lovas motor az Astra palettáján turbo nélkül, de idén már csak a kis űrméretű Turbósak vannak és egy 1.6-os ami 115 pacis :P Csakhogy abba szerintem nincs elég nyomaték :angry:

Link to comment
Megosztás:

Nem is érnének le ezzel a sebességgel Egerből Fonyódra 2,5 óra alatt ( 286km ) :angry: Jó lenne, ha az enyém is 4L körül zabálna

Ezekkel a zabálógépekkel mentek 60km-t aztán tankoltak. Ha 2decivel kevesebbnél kattant a pisztoly az máris fél literrel jobb fogyasztás. <_<

Ezt nagyon profi helyen (muhaha) hitelesített tartállyal mérik. Vagy mennek amíg ki nem gyullad a szegénységjelző,úgy nem sokat számít ha nem ugyanannyi megy bele.

Link to comment
Megosztás:

Ezekkel a zabálógépekkel mentek 60km-t aztán tankoltak. Ha 2decivel kevesebbnél kattant a pisztoly az máris fél literrel jobb fogyasztás. <_<

Ezt nagyon profi helyen (muhaha) hitelesített tartállyal mérik. Vagy mennek amíg ki nem gyullad a szegénységjelző,úgy nem sokat számít ha nem ugyanannyi megy bele.

Vagy legalább tették volna meg a 100km-t...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.