Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Olyat nem is találtam...

De ez kis komoly! :P

Tuti egy ilyet veszek a feleségemnek! <_< :P

Ez még nekem is kéne... pecázni simán eljárnék vele, meg amúgy is! :D

Érdekes gépek ezek :angry: Platósat C-ből láttam csak, de ha ilyen elvetemült változatok vannak, mint a sedan, akkor miért pont pikáp ne lenne :P

Hibátlan bútort szállítani. Határ a csillagos ég :P szó szerint.

Link to comment
Megosztás:

Érdekes gépek ezek <_< Platósat C-ből láttam csak, de ha ilyen elvetemült változatok vannak, mint a sedan, akkor miért pont pikáp ne lenne :angry:

Hibátlan bútort szállítani. Határ a csillagos ég ;) szó szerint.

:P :P :P

X12sz motorral vedd kizárólag!

Természetesen! :P :D

Komolyan vennék egyet neki, de csak ha 20.000 km alatt van benne, 100.000 Ft-ból kijönne és doktornőé volt! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Naggyon csecse lett. <_<

20110321154.jpg

Összesen 35 ezer Ft. Mind a négy kipufogószelep cserélve, kettő himba és 2 tőke. Vezérműtengely eléggé vállas sajnos. :angry: A harmadik és negyedik hengernél lévő bütykök.

A blokk meg: főtengely köszörülés, 1 új alapméret dugó, komplett gyűrűsor, új túlméret főtengely- és hajtókarcsapágy sorok.

Link to comment
Megosztás:

Naggyon csecse lett. :angry:

http://komike.coldline.hu/images/N95/20110321154.jpg

Összesen 35 ezer Ft. Mind a négy kipufogószelep cserélve, kettő himba és 2 tőke. Vezérműtengely eléggé vállas sajnos. :P A harmadik és negyedik hengernél lévő bütykök.

A blokk meg: főtengely köszörülés, 1 új alapméret dugó, komplett gyűrűsor, új túlméret főtengely- és hajtókarcsapágy sorok.

Jól néz ki <_< Nem nézel hozzá jobb állapotú vezérműtengelyt?

Link to comment
Megosztás:

Naggyon csecse lett. <_<

http://komike.coldline.hu/images/N95/20110321154.jpg

Összesen 35 ezer Ft. Mind a négy kipufogószelep cserélve, kettő himba és 2 tőke. Vezérműtengely eléggé vállas sajnos. :P A harmadik és negyedik hengernél lévő bütykök.

A blokk meg: főtengely köszörülés, 1 új alapméret dugó, komplett gyűrűsor, új túlméret főtengely- és hajtókarcsapágy sorok.

Gyúúúdeszíp :P Sajnálnám beletenni egy koszos motortérbe :angry: Üvegpolcra vele :P

Link to comment
Megosztás:

Szerencséd volt. :P Cimborám rosszul rakta be a piros pöcköt, letette az ülést a földre(nem dobta) pukk. Há' ez mi volt? :P

Azért a kiszedésre kioktattatok! :D Azzal nagyon vigyáztam a szívátültetésnél! :angry:

Nem tudom, de nagyon meglepett. :P Mondjuk satuztam egy jókorát. :P

De ilyet, hogy egy erős fékezéstől is eldurranjon... <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.