Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ezt figyeljétek!

490 eFt; 174 eKm; megkímélt, 95-ös csodaszép fényezéssel, durrant övfeszítőkkel...

Az övfeszítő csak durva esetben durran el, nem? :P

Ja, és az az opel jel a csomiajtón... <_<

A motorháztető, és a maszk között a rés, jobb oldalt nagyobb mint bal oldalt, a balos index nagyon hülyén áll :angry: Kapott ez má' szerintem :P

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek feleslegbe bontott Isuzu izzítógyertyája? :P Ócsópínzes? <_<

Mennyi kéne? Van néhány még működőm..... :D

Naggyon csecse lett. :P

http://komike.coldline.hu/images/N95/20110321154.jpg

Összesen 35 ezer Ft. Mind a négy kipufogószelep cserélve, kettő himba és 2 tőke. Vezérműtengely eléggé vállas sajnos. :P A harmadik és negyedik hengernél lévő bütykök.

A blokk meg: főtengely köszörülés, 1 új alapméret dugó, komplett gyűrűsor, új túlméret főtengely- és hajtókarcsapágy sorok.

Tényleg nagyon baba! :angry: Én a corsáét nem láttam, csak lerottyanva. Mire megnézhettem volna már a helyén volt.... :P

Link to comment
Megosztás:

És? :angry: Az a lényeg hogy villogjon! :P

Az alap! :P De ne is így álljon! :P

Egyébként ha már index multkor láttam egy régebbi Astrán olyan elsőt ami nem ílyen volt mint ezen is hanem így befele ment a búrája és olyan volt mintha nem lenne benne index! <_< :P néztem egyet!

Link to comment
Megosztás:

Mennyi kéne? Van néhány még működőm..... :P

Tényleg nagyon baba! <_< Én a corsáét nem láttam csak lerottyanva. Mire megnézhettem volna már a helyén volt.... :angry:

Elfelejtettem viszont elhozni a szelepeket. A letört tányéros elég csúnya. :P Valamint tévesen néztük: nem a negyedik henger kipufszelepe, hanem az elsőé törött le. Ezért is vágta haza a dugót. :P

Link to comment
Megosztás:

Elfelejtettem viszont elhozni a szelepeket. A letört tányéros elég csúnya. :angry: Valamint tévesen néztük: nem a negyedik henger kipufszelepe, hanem az elsőé törött le. Ezért is vágta haza a dugót. :P

Nekem haver berakta az autóba az összes kacatot amit kiszedett belőle. <_< 4 szelepet el is használtunk....a kisöreg faca kiütőket fabrikált belőlük. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Nekem haver berakta az autóba az összes kacatot amit kiszedett belőle. <_< 4 szelepet el is használtunk....a kisöreg faca kiütőket fabrikált belőlük. :P :P

Én is megkapom a cuccokat, csak autószerelőm autójában volt még a hf és idejött hozzám megmutatni valamint beszélni a folytatásról (blokk). Akkor a kezembe nyomta őket, de addig leraktam, amíg beszélgettünk aztán megfeledkeztem róla. :P Nade majd holnap bemegyek és elhozom. :P

Ez a jó a maszek ismerős autószerelőben. Gond van, azonnal hív, hogy jön értem és megmutatja mi a baj, átbeszéljük. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Én is megkapom a cuccokat, csak autószerelőm autójában volt még a hf és idejött hozzám megmutatni valamint beszélni a folytatásról (blokk). Akkor a kezembe nyomta őket, de addig leraktam, amíg beszélgettünk aztán megfeledkeztem róla. :P Nade majd holnap bemegyek és elhozom. :P

Ez a jó a maszek ismerős autószerelőben. Gond van, azonnal hív, hogy jön értem és megmutatja mi a baj, átbeszéljük. <_<

Nekem sem kell gyalog hazajönni, ha elviszem hozzá az autót :angry:

Link to comment
Megosztás:

Szerencséd volt. :P Cimborám rosszul rakta be a piros pöcköt, letette az ülést a földre(nem dobta) pukk. Há' ez mi volt? :P

Én meg eltaknyoltam az enyémmel, alig találtam meg a fűben a pöcköt, mégse durrant el. Lehet rosszul estem. :D

Olcsó műszerfal valakinek? :angry: :P

Van már rá kérdés is ...és ebben már múkod a szegénységjelző is. (megnézném :P )

Írtam neki, meglátjuk mit válaszol.... <_<

Link to comment
Megosztás:

Én meg eltaknyoltam az enyémmel, alig találtam meg a fűben a pöcköt, mégse durrant el. Lehet rosszul estem. :P

Írtam neki, meglátjuk mit válaszol.... <_<

Azt, hogy a sokat használt, öreg vackok mennek ennyiért, és ez alig használt, sőt, új. A Csergőben a polcok közötti pakolgatásnál sétálták bele azt a pár km-t is, amit mutat :angry:

Link to comment
Megosztás:

Azt, hogy a sokat használt, öreg vackok mennek ennyiért, és ez alig használt, sőt, új. A Csergőben a polcok közötti pakolgatásnál sétálták bele azt a pár km-t is, amit mutat :angry:

Van olyan figura, aki dirib-darabra szedte az órát, és úgy próbálja 3-5000Ft-os árakon elsütni az atomjait..... <_<

Link to comment
Megosztás:

Azt, hogy a sokat használt, öreg vackok mennek ennyiért, és ez alig használt, sőt, új. A Csergőben a polcok közötti pakolgatásnál sétálták bele azt a pár km-t is, amit mutat <_<

... és különben is 5 liternél világít a kis sárga ikon. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Azt, hogy a sokat használt, öreg vackok mennek ennyiért, és ez alig használt, sőt, új. A Csergőben a polcok közötti pakolgatásnál sétálták bele azt a pár km-t is, amit mutat <_<

Még az is lehet, hogy leoltják, mit szól be mikor csak egy kis 2-es szerepel a neve mellett. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.