Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Eladó topicba légyszíves...

Sakcok!

TÖltésjelző-Fékolajszint jelző egyszerre felgyulladása (rendes féklötyiszint mellett) aztán kábelek bacogatására történő egyszerre elalvása mitől lehet? :P Mi köze a kettőnek egymáshoz? :P :P

Villogasd ki a kódot. (Egyébként egy tápot kapnak. ;))

Igen, de az imént a "klíma csak szervóval" alapszabályhoz nem volt kikötés, hogy gyári legyen.

Mondjuk lehetne télen szervó, nyáron klíma... <_<

Igaz, de a tiedé nem játszik, mert nem is a gyári helyen van nálad a feszítőgörgő, ahol lennie kéne, ha csak klíma van. Sőt, ha jól tévedek, kettő feszítő van a tiedben. ;) Valamint 5 bordás szíj. :D

Hmm nem tudtam! De akkor pl hova? :angry: Jürgen, neked hol van? Miért pont télen kell a szervó? Havas, jeges úton nem nehéz kormányolni ;)

Szerk: Sp megelőztél megint ;)

A tűzfal felőli oldalán van a motoron a helye. Tartóbaknál kell, ha klíma+szervó, blokkon a vezérlés burkolat között, ha csak szervó, hátul meg ha csak klíma. :P

Link to comment
Megosztás:

Alig várom, hogy egyszer kipróbáljuk ;) <_< :P

Gyere blitzre, vagy vadkertre, vagy vmi hasonló rendezvényre... :P

Kérjél fényképet annak az egyhatosnak a hátuljáról, és nézegesd. Ugyan az az élmény, de nem kerül benzinbe :P :angry:

Tegnap gurultam egyet, persze a hosszabbik útvonalon jöttem haza, kis kerülővel.. :P Állok az örsön, na itt tuti lát vki, majd írni fog. Hazajövök, beligrom: 14:05 örs??? :D

Link to comment
Megosztás:

Kérjél fényképet annak az egyhatosnak a hátuljáról, és nézegesd. Ugyan az az élmény, de nem kerül benzinbe :P <_<

Inkább az elejéről kérek, azt a tükörbe nézegetném.... :angry:

Gyere blitzre, vagy vadkertre, vagy vmi hasonló rendezvényre... :P

Blitzen ott leszek az tuti :P !!

Link to comment
Megosztás:

Rendben!! Mi az a Tarcsi máj??? :angry: <_< 1.6-osal nem igen szokott gondom lenni, csak úgy szólok :P :P De azok is szoktak meglepetést okozni, szóval én tudok veszíteni...kérdés: Te is?? Amúgy mindegy is szerintem....ó muri lesz :P !

Iszunk, hogy Tivnek lehessen új himbája :P

Link to comment
Megosztás:

Iszunk, hogy Tivnek lehessen új himbája :P

Jaaa értem!! <_< :angry:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szeretem az ilyen rövidítéseket: a savanyú uborka pörköltel, azt miért kell savi ubi, pörivel röviditeni egy plázamacskának?? Még annál is hülyébb legyen? De ma sokkot kaptam a Tuskóba! Hello Kittys budipapír!!! Mióta a valagam hátul hordom ekkora baromságot nem láttam!!

Link to comment
Megosztás:

Jaaa értem!! <_< :angry:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem szeretem az ilyen rövidítéseket: a savanyú uborka pörköltel, azt miért kell savi ubi, pörivel röviditeni egy plázamacskának?? Még annál is hülyébb legyen? De ma sokkot kaptam a Tuskóba! Hello Kittys budipapír!!! Mióta a valagam hátul hordom ekkora baromságot nem láttam!!

Az nokipöri ubisalival. :P

Link to comment
Megosztás:

Csak láttam, hogy itt vagy. Gondoltam beveszlek a beszélgetésbe. :P

Jól tetted! No a tartalék májra szerintem hamarabb szükségem lenne mint bárki másnak itt, már csak azért is mert 6 éve ittam utoljára alkoholt! <_<

Az nokipöri ubisalival. :angry:

Áááááá mindegy!!

Link to comment
Megosztás:

Milyen is kell? C14SE? Vagy C16SE? <_<

1.4 természetesen. :angry:

ÁH...

Most eléggé lelombozódtam.

Két embert hívtam, már sehol nincs meg a motor. Bár lenne egy teljes autó 100ért, de az meg külföldi papíros.

Vagy lenne egy 62ért de ahhoz meg nincs motorvezérlő. se kábel...

Mondjuk a 100at meg összetudom szedni, de azt meg átíratni, meg regisztrációs adó, meg minden f@szom.

Vagy erre van más megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.