Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Úgy kell lennie. Felülről számítva a DIS kockán az első kettő gyújt egyszerre, a másik kettő pedig a másik pár. Tehát 1-4 és 3-2 hengerek vannak párban gyújtásilag.

Ja jó, mert a 3-2 kábeleket megcseréltem, és nem vettem észre változást, viszont úgy jobban elfértek.

Hogyhogy nem ugyanolyan? :S

szerk.: X14XE-hez sokkal drágább a gyújtáskábel, mint a C14SE-hez, pedig elvileg a gyertya vége is ugyanolya, meg a DIS kocka is, gondolom... akkor mi a különbség?

Link to comment
Megosztás:

200 ft-ot, (és püben küldöm a címemet) B) :D

Nekem is kell egy annyiért! :)

szerk.: X14XE-hez sokkal drágább a gyújtáskábel, mint a C14SE-hez, pedig elvileg a gyertya vége is ugyanolya, meg a DIS kocka is, gondolom... akkor mi a különbség?

A hengerfej kialakítása. :(

Link to comment
Megosztás:

Hát...már egy éve ilyen. :D

7000? :) meg is érdemled. :(

Most mit csináljak, első olajcserekor észrevettem, hogy el van repedve, bementem az Opel bótba ennyiért adták. Szigetelő szallaggal nem akartam összegányolni. Aztán amikor elvitt a Karcsi a bontóba meg ilyeneken tapostunk. B)

Link to comment
Megosztás:

Most mit csináljak, első olajcserekor észrevettem, hogy el van repedve, bementem az Opel bótba ennyiért adták. Szigetelő szallaggal nem akartam összegányolni. Aztán amikor elvitt a Karcsi a bontóba meg ilyeneken tapostunk. :D

Én is vettem már ilyet 5200 körül volt a gyári új. B)

Link to comment
Megosztás:

Létezik, hogy lelazul a hátsó szilent rögzítőcsavarja az első futóműnél? Egyre jobban kattogott az eleje induláskor, megálláskor, így ráálltam az aknára, mikor hazaértem. Szanaszét rángattam az egész elejét, de azon az egy csavaron kívül semmi lazaságot nem találtam. Annyira laza volt, hogy 2× körbefordult a kulcs B) Lehet, hogy a múlt heti kuplungozáskor nem lett meghúzva rendesen? :D

Link to comment
Megosztás:

Létezik, hogy lelazul a hátsó szilent rögzítőcsavarja az első futóműnél? Egyre jobban kattogott az eleje induláskor, megálláskor, így ráálltam az aknára, mikor hazaértem. Szanaszét rángattam az egész elejét, de azon az egy csavaron kívül semmi lazaságot nem találtam. Annyira laza volt, hogy 2× körbefordult a kulcs B) Lehet, hogy a múlt heti kuplungozáskor nem lett meghúzva rendesen? :D

Nekem se lazul le a felni, mióta meghúztam... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem se lazul le a felni, mióta meghúztam... :)

B) :) :D

Tegnap még világosban mondtam hogy kicsit asszem túllőttem a belső világítást. Nah mióta megnéztem sötétben, már biztos vagyok benne :) Fölkapcsoltam menet közben, hogy mennyit látni, utána a jobb oldali 2 sáv fél percig csak egy fehér folt volt, mert kisütöttem vele a szemem :) Viszont még az ülés alatt is látni vele :(

Link to comment
Megosztás:

B) :) :D

Tegnap még világosban mondtam hogy kicsit asszem túllőttem a belső világítást. Nah mióta megnéztem sötétben, már biztos vagyok benne :) Fölkapcsoltam menet közben, hogy mennyit látni, utána a jobb oldali 2 sáv fél percig csak egy fehér folt volt, mert kisütöttem vele a szemem :) Viszont még az ülés alatt is látni vele :(

Csak nem valami 10W-os PowerLEDeket raktál bele? :)

Link to comment
Megosztás:

Na, pont így lehet bezárni a kulcsot a kocsiba.

De ezt csak távirányítóval csinálja, ha meg azzal zárja be, akkor autón kívül van. Ha meg autón kívül van, akkor meg kinyitni is ki lehet vele. :( Amúgy meg honnan jutnak eszedbe ilyen hülyeségek hogy bezárt kulcs? B) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Én már akkor mondtam, mikor még betolattatok... :)

Csak ő tolatott, viszont több autóval B) A belső világítások azok elmúltak, de az a qrva riasztó villogás... Lefeküdtem aludni, és még mindig villogott a szemem előtt valami :D Olyan fél 2 körül amúgy megjött a Veci gazdája. Szinte hiányzott amikor elvitte onnan :(

Link to comment
Megosztás:

Csak ő tolatott, viszont több autóval B) A belső világítások azok elmúltak, de az a qrva riasztó villogás... Lefeküdtem aludni, és még mindig villogott a szemem előtt valami :D Olyan fél 2 körül amúgy megjött a Veci gazdája. Szinte hiányzott amikor elvitte onnan :)

fél2kor még én is ott voltam. :( hisz a papíromat is 1:52kor írták meg... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.