Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is este 8-körül szokott belasulni, elméletileg 10 megásom van, 8 a garantált, akkor meg 1-2-vel ha jött. Volt egy ismerős, aki mondott egy kódott amit be kellett írnom, és akkor bejött egy tesztoldal, ahol lehet keresni a hibákat a modem és a gép között, kábel, szoftver...stb. Na hát nekem az jött ki , hogy a gép kommunikál a modemmel, csak éppen nincs, vagy gyenge a bejövő jel. Amikor kijött a szerelő hivatkoztam is erre, de csak nézett értetlenül, hogy nem tudja miről van szó. :( Amúgy is elég egy erősebb szél, vagy vihar, és se kábelnet, se kábeltévé. B)

Na persze! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem tudod eléggé értékelni :D

Nem-e? Egy telefon min. fél óra, mire beszélni lehet valakivel. A technikus meg a méricske + fél órába telt. Már majdnem lemerült a marok marci, mire szót válthattunk..... még jó, hogy nem mobilról hívogatom őket B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

Tegnap este megszületett az opeles társadalom legkisebb tagja:Zsombor Zétény,a kisfiam,3700 grammal és 57 centivel!! B)

Gratulálok! :D

Hú srácok, ma ballagáson mennyi F Astra volt... volt egy aranyszínű háromajtós.. na az nagyon szép volt :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Cartársak!

Tegnap este megszületett az opeles társadalom legkisebb tagja:Zsombor Zétény,a kisfiam,3700 grammal és 57 centivel!! :D

Gartula! :)

Sok boldogságot hozzá, amíg a kórházban vannak aludj jó sokat! Aztán pár évig úgysem fogsz. :(

Ezt nagyon jól mondtad haver!!! B) Bár kollega már tapasztalt csóka... :)

Link to comment
Megosztás:

Köszi....de már rutinos vagyok,két lányom már van,most kicsit javítottam az arányokon... B)

Gratula a babához jó egészséget neki.

Jól összeszedted magad mert fúróval lyukat könnyebb csinálni mint fúróval fúrót !! :D

Nekem is van két lányom én már nem próbálkozok nem akarok javítani az arányon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.