Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem értem miért kapkodott ennyire... nem volt feltűnő :) B)

Jár így az ember... :D :D

Tudok olyan lassan 10 éves C Corsát, ami tényleg doktoré, és tényleg 50000 van benne.. ;) :D Nagynénémé, igaz, (még) nem eladó. :D

2004.11.havi Fábia? 71.000 km-vel? Vezetett szervízkönyv, gyári állapotban?

És ez nem doktoré vót, hanem az enyém! :D :D :D

Sajnálom is nagyon, de szeptembertől eladó lesz... :D :D :D :D :( :(

Link to comment
Megosztás:

Én lelkem mélyén (meg a felszínén is) még mindig Calibra-meleg vagyok, ha valaha is lenne pénzem arra, hogy autót vegyek, akkor valószínűleg arról lenne szó...

Egyelőre örülök, ha meg tudjuk tartani az Astrát valahogy. :D

Azért szép állapotban van a kis Fabia, azokból is lehet látni néha olyan össze-vissza húzott meg ütött darabokat, sokan nem tudnak normálisan bánni egy autóval.

A törődés a titka! :D

Ezért is vagyunk a fórumon szerintem B) Ha nem szeretnénk az autónkat, tuti nem fórumoznánk! :)

Nekem sincs pénzem másik autóra, még van 1 milla a házon, muszáj elpasszolni a Fábiát. :D Ez van!

Link to comment
Megosztás:

A törődés a titka! :D

Ezért is vagyunk a fórumon szerintem B) Ha nem szeretnénk az autónkat, tuti nem fórumoznánk! :)

Nekem sincs pénzem másik autóra, még van 1 milla a házon, muszáj elpasszolni a Fábiát. :D Ez van!

Így van, persze nem csak a fórumozás a lényeg... :D

Ez így megy mostanság, itt is nagyon lent vagyunk, szerintem a legtöbben elmondhatják magukról...

Link to comment
Megosztás:

Így van, persze nem csak a fórumozás a lényeg... :)

Ez így megy mostanság, itt is nagyon lent vagyunk, szerintem a legtöbben elmondhatják magukról...

Sajnos!

Pedig úgy terveztem, hogy életem első (saját pénzen vett és fenntartott) autóját sokáig élvezni fogom, talán még a fiam, vagy lányom is... erre ez van... :D

De jó ez a kis Astrám is, amúgy azt bánom, hogy nem egyből egy ilyet vettem. B)

Minden álmom egy gyári új F-es dízel astra lenne! (Persze ez sosem fog megvalósulni, de milyen jó is lenne! :D )

Link to comment
Megosztás:

Minden álmom egy gyári új F-es dízel astra lenne! (Persze ez sosem fog megvalósulni, de milyen jó is lenne! :D )

Szerintem jópárszázezerből (vagy nem tudom, talán kicsit többől) meg lehetne csinálni, hogy teljesen lecsupaszítod a vasat, mindenhol gyönyörűen megcsinálni, gyári színben teljesen szépen kapna egy tartós, profi fényezést, sok munkával és utánajárással kívül-belül mindent hibátlan alkatrészekre, teljes motorfelújítás...

Meg lehetne oldani biztos. :D Persze nem érné meg anyagilag. :) De gondolom akkor, ha lenne pénz rá, nem is az lenne a szempont...

Link to comment
Megosztás:

Eddig sem értettem miért gondolják az emberek úgy, hogy a legkisebb üveget kell beverni a kocsin, ha esetlegesen erre kerül sor... Annyira nem mókás cserélni a kis üveget az ajtón.

Inkább a csomi oldalüveget ütném be. Takarítás és 10csavar...kész. :D

Link to comment
Megosztás:

Eddig sem értettem miért gondolják az emberek úgy, hogy a legkisebb üveget kell beverni a kocsin, ha esetlegesen erre kerül sor... Annyira nem mókás cserélni a kis üveget az ajtón.

Inkább a csomi oldalüveget ütném be. Takarítás és 10csavar...kész. :D

Nálad. Nekem ki van nyomva mögötte tömítővel, mert azt hittem ott ázik be :D Nem tudom még hogy, hogy a p.csába fogom levenni, ha egyszer le kell :D B)

Amúgy mi van a kis ablakoddal? :)

Link to comment
Megosztás:

Nálad. Nekem ki van nyomva mögötte tömítővel, mert azt hittem ott ázik be :D Nem tudom még hogy, hogy a p.csába fogom levenni, ha egyszer le kell :D B)

Amúgy mi van a kis ablakoddal? :)

Semmi, csak vettem két színhelyes ajtót tarcsiba, de tök üresek. Aztán most olyat játszottam, hogy egy teli ajtóból átpakolásztam mindent. :D

A második ajtónál elakadtam a villanymotorral, mert túl fent van a csúszka, és nem tudom rögzíteni a szerkezetet... :D A balos viszont kész van. :D

Link to comment
Megosztás:

Semmi, csak vettem két színhelyes ajtót tarcsiba, de tök üresek. Aztán most olyat játszottam, hogy egy teli ajtóból átpakolásztam mindent. :D

A második ajtónál elakadtam a villanymotorral, mert túl fent van a csúszka, és nem tudom rögzíteni a szerkezetet... :D A balos viszont kész van. :D

Csak nem egy színű lesz az autód? :D (de hülyén hangzik ez tőlem :D :D :) B) )

Link to comment
Megosztás:

Nem, mert sztem az első ajtók is voltak fényezve...és a barom a csíkig maszkolt. :D Meg akkor a hátsó lökit is defektíteni kéne. :D

gyáájjjjj, akkor miért akarod leszedni? Szerezzél inkább egy faceliftelt hátsó ajtó lécet (hibátlant ofkorsz). :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig sem értettem miért gondolják az emberek úgy, hogy a legkisebb üveget kell beverni a kocsin, ha esetlegesen erre kerül sor... Annyira nem mókás cserélni a kis üveget az ajtón.

Inkább a csomi oldalüveget ütném be. Takarítás és 10csavar...kész. :D

Minek kell egyáltalán betörni az üveget? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.