Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ide hoztam, nem Elektromos téma....

Alám licitálsz de dög? B) :)

Gyere a szutyukival :D

Pontosan. :D

Mint a huzat! Megúsztam anyagilag egy első fék cserével. Most kell a pénz

Másrészt a mi régi Swift-ünkel bementem volna... (1,3 16szelep) ment mint a golyó! :D

De ezzel a szutyok 'esikszét-tel' nem szívesen....

Link to comment
Megosztás:

Ide hoztam, nem Elektromos téma....

Mint a huzat! Megúsztam anyagilag egy első fék cserével. Most kell a pénz

Másrészt a mi régi Swift-ünkel bementem volna... (1,3 16szelep) ment mint a golyó! :D

De ezzel a szutyok 'esikszét-tel' nem szívesen....

eccer ültem régi gtbe 1,3 turnyó, nem volt olyan gáz

Link to comment
Megosztás:

Remélem FPepének lesz igaza. Ha nem, akkor 2hét után várhatom mi?

Most nem jönne jól, két hónap múlva műszakis lesz. És van rajta mit csinálni.

Nekem volt bőven 4-5 hetes csekkem is :D De pont a határon vagy ahonnan méregetni szoktak. Ha szerencséd van, akkor szerencséd van, de én nem lennék nyugodt :D

Link to comment
Megosztás:

Meee mindig rohantok. Aztán meg idegeskedtek. :)

Nem lesz ebből csekk, ne aggódj. B)

Végre visszajött a netem. Egyszer megyek kicsit gyorsan és tessék, ráadásul olyan helyen ahol még soha sem láttam sünöket amióta jogsim van. Soha sincs szerencsém. :D Innentől 80Km/h fölé nem megyek :D

Link to comment
Megosztás:

Végre visszajött a netem. Egyszer megyek kicsit gyorsan és tessék, ráadásul olyan helyen ahol még soha sem láttam sünöket amióta jogsim van. Soha sincs szerencsém. :) Innentől 80Km/h fölé nem megyek :D

Egyre jobban kell vadászniuk, mert lassulnak a népek :D Ha megvolt, akkor meg legalább lesz egy faca fényképed az autóról B)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap, ahogy a váltóba lecseréltük az olajat, sikerült megnéznem az alját az autónak. Még eredeti GM kipufogók vannak alatta. Talán lett már cserélve, de eredetit kapott a kicsike :D Még nincs olyan rossz állapotban, hogy megérett volna a cserére. Csak a középső és hátsódob összetételénél látszik nagyobb rozsdásodási hajlam, ahol a cső hajlata miatt állhat benne a kondenzvíz. A karosszéria kifogástalan állapotban van, leszámítva pár apró vakrozsda foltot, de ezen könnyen segíthetek. 15 éves korához képest szerintem nem is rossz. Már csak annyi pénzt kéne gyűjtenem, hogy Alex kiélhesse rajta piktori tehetségét :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap, ahogy a váltóba lecseréltük az olajat, sikerült megnéznem az alját az autónak. Még eredeti GM kipufogók vannak alatta. Talán lett már cserélve, de eredetit kapott a kicsike :D Még nincs olyan rossz állapotban, hogy megérett volna a cserére. Csak a középső és hátsódob összetételénél látszik nagyobb rozsdásodási hajlam, ahol a cső hajlata miatt állhat benne a kondenzvíz. A karosszéria kifogástalan állapotban van, leszámítva pár apró vakrozsda foltot, de ezen könnyen segíthetek. 15 éves korához képest szerintem nem is rossz. Már csak annyi pénzt kéne gyűjtenem, hogy Alex kiélhesse rajta piktori tehetségét :D

Köszönjük az kimerítő infókat! :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap, ahogy a váltóba lecseréltük az olajat, sikerült megnéznem az alját az autónak. Még eredeti GM kipufogók vannak alatta. Talán lett már cserélve, de eredetit kapott a kicsike :D Még nincs olyan rossz állapotban, hogy megérett volna a cserére. Csak a középső és hátsódob összetételénél látszik nagyobb rozsdásodási hajlam, ahol a cső hajlata miatt állhat benne a kondenzvíz. A karosszéria kifogástalan állapotban van, leszámítva pár apró vakrozsda foltot, de ezen könnyen segíthetek. 15 éves korához képest szerintem nem is rossz. Már csak annyi pénzt kéne gyűjtenem, hogy Alex kiélhesse rajta piktori tehetségét :D

A hátsó váznyúlvány szokott még rejtett meglepetést okozni. A rugótányéroknál főleg.

Link to comment
Megosztás:

A hátsó váznyúlvány szokott még rejtett meglepetést okozni. A rugótányéroknál főleg.

Végig néztem mindent. Köszönhetően a csáposemelőnek :) Szerencsére sehol nem láttam szokatlan dolgot, még a rugótányérok környékén sem. Szóval minden rendben. Enni lehetne róla :D Csak az a baj, hogy nyáron vinni kell műszakira :D

Link to comment
Megosztás:

Végig néztem mindent. Köszönhetően a csáposemelőnek :D Szerencsére sehol nem láttam szokatlan dolgot, még a rugótányérok környékén sem. Szóval minden rendben. Enni lehetne róla :) Csak az a baj, hogy nyáron vinni kell műszakira B)

Ez a lényeg. :D

Én akárhányszor átnézem az enyémet, mindig találok valamit :D De úgy vagyok ezzel, mint a cipész a saját cipőjével.

Link to comment
Megosztás:

Üdv újra!

Mostanában ritkán írtam, mert nem igazán volt mit.

Mégis megkérdezném, hogy ez a csoda mi?

thumbs_DSC00262_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Kábé tél óta növekszik lassan, de kitartóan. Ugye a szélvédőre nem fog átterjedni? :D :D

Lenne egy olyan kérdésem is, hogy van ez a hővédő lemez a leömlő felett.

Ez mennyire motorkód specifikus?

Kéne egyet kutatnom, mert idegesít már a hangja, és a hajtogatás se segít ...

Link to comment
Megosztás:

Üdv újra!

Mostanában ritkán írtam, mert nem igazán volt mit.

Mégis megkérdezném, hogy ez a csoda mi?

Kábé tél óta növekszik lassan, de kitartóan. Ugye a szélvédőre nem fog átterjedni? :D :D

Lenne egy olyan kérdésem is, hogy van ez a hővédő lemez a leömlő felett.

Ez mennyire motorkód specifikus?

Kéne egyet kutatnom, mert idegesít már a hangja, és a hajtogatás se segít ...

El folyt a magzat vize. SZét folyt a folyadék. :) Pixel hibás.

Link to comment
Megosztás:

Talán Neked nem jelent semmit, de nekem többet, minthogy melyik szolgáltató lassúl be esténként és melyik nem... Ettől még a trafipax infó is többet ér :D

Neked! Igenis nagyon bosszantó tud lenni, ha akaratlan szolgáltatóváltás után 1 napig van net, amit 1hétbe telik megjavítani. További 2 hétig meg csak nappal van, és soxor fél órás telefonálgatásba telik bizonygatni, hogy nincs. A büszke szerelők meg idejönnek nappal, és csak a szemüket forgatják, hogy repeszt a net, mi a f@szt akarsz tőlünk. A csekk meg persze ugyanúgy jön, mintha minden rendben lenne. :D

Minek a trafi infó? Úgy kell közlekedni, hogy ne legyen rá szükség! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.