Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na aztán ő is dillettáns a javából. :D

Nem szeretem az ilyen emberkéket, hall valami hülyeséget, aztán leírja és marha okosnak hiszi magát.

Próbálna meg átlagfizetésből fenntartani egy 520 d BMW-t, azt hiszem vakarná még ott is, ahol nem viszket... :D

Ja, amúgy olvastam még akkoriban a kirohanásodat... teccött. B)

Havonta 25-30eFt-ot hagyok a szerelőnél a B corsámra. Olyan,hogy áááá ebbe semmi nem tud már elromlani,mert ami elromolhat azt már kicseréltem. Erre mindig képes rácáfolni. Legutóbb valami koppan elöl gondoltam szilent, gömbfej, a fhaszt difi lógott egy egész fogaskeréknyit. :D 33eFt volt a mutatvány szóval túl vagyok a szokásos 30ezres kereten.

Pedig az volt a terv,hogy megveszem, járok vele, aztán gyűjtögetek az ösztöndíjamból meg mellékesből és olyan 1.5-ért veszek valami autófélét.

Ha pucukit veszek simán összejön,mert 25ekm és két év alatt kiszedett a zsebemből 650eFt-ot. Így összességében 1.2miliómban van.

Ennyit nemhogy öreg merci, bimmer,de még egy Alfa sem kér szerintem. :)

Szal én beoptam rendesen a corsával.

Link to comment
Megosztás:

nagyon vicces a kis "q7es"cimborád :DDD

:) Ez valami vicc volt? B) El nem hiszem, hogy ilyen valaki diplomát kaphat (ja de, igaz, pénze volt, akkor simán)

Havonta 25-30eFt-ot hagyok a szerelőnél a B corsámra. Olyan,hogy áááá ebbe semmi nem tud már elromlani,mert ami elromolhat azt már kicseréltem. Erre mindig képes rácáfolni. Legutóbb valami koppan elöl gondoltam szilent, gömbfej, a fhaszt difi lógott egy egész fogaskeréknyit. :D 33eFt volt a mutatvány szóval túl vagyok a szokásos 30ezres kereten.

Pedig az volt a terv,hogy megveszem, járok vele, aztán gyűjtögetek az ösztöndíjamból meg mellékesből és olyan 1.5-ért veszek valami autófélét.

Ha pucukit veszek simán összejön,mert 25ekm és két év alatt kiszedett a zsebemből 650eFt-ot. Így összességében 1.2miliómban van.

Ennyit nemhogy öreg merci, bimmer,de még egy Alfa sem kér szerintem. :D

Szal én beoptam rendesen a corsával.

Szomszédnak egy '92-es mercije van, szinte minden nap bütyköli. Hétvégente néha szétkapja - általában többedmagáva -l a motort, na akkor van alkatrész, szerszám és olaj a parkolóba rendesen :D De mondjuk ő szerintem élvezi a dolgot :D

De ez ilyen, öreg autó, ha az kell, hogy tökéletes legyen költeni kell mindegyikre. Csak azért az nem mindegy, mennyiért kapsz hozzá alkatrészt (ismerős mercije hengerfejes lett, 300.000 kapásból...). Nomeg szerencse is kell hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Havonta 25-30eFt-ot hagyok a szerelőnél a B corsámra. Olyan,hogy áááá ebbe semmi nem tud már elromlani,mert ami elromolhat azt már kicseréltem. Erre mindig képes rácáfolni. Legutóbb valami koppan elöl gondoltam szilent, gömbfej, a fhaszt difi lógott egy egész fogaskeréknyit. :D 33eFt volt a mutatvány szóval túl vagyok a szokásos 30ezres kereten.

Pedig az volt a terv,hogy megveszem, járok vele, aztán gyűjtögetek az ösztöndíjamból meg mellékesből és olyan 1.5-ért veszek valami autófélét.

Ha pucukit veszek simán összejön,mert 25ekm és két év alatt kiszedett a zsebemből 650eFt-ot. Így összességében 1.2miliómban van.

Ennyit nemhogy öreg merci, bimmer,de még egy Alfa sem kér szerintem. :D

Szal én beoptam rendesen a corsával.

Bele lehet nyúlni bármelyik autóval... csak ezt még kiköhögöd valahogy és használod az autót. Ezzel ellentétben dupla-tripla alkatrészáraknál nem valószínű, hogy menne.

Én is sokat költök rá,de inkább megelőzésre, így elmondhatom, hogy minden nap megy az autó és egy akksi megdöglésen kívül még nem hagyott cserben. :)

Link to comment
Megosztás:

:D Ez valami vicc volt? :D El nem hiszem, hogy ilyen valaki diplomát kaphat (ja de, igaz, pénze volt, akkor simán)

Szomszédnak egy '92-es mercije van, szinte minden nap bütyköli. Hétvégente néha szétkapja - általában többedmagáva -l a motort, na akkor van alkatrész, szerszám és olaj a parkolóba rendesen :) De mondjuk ő szerintem élvezi a dolgot B)

De ez ilyen, öreg autó, ha az kell, hogy tökéletes legyen költeni kell mindegyikre. Csak azért az nem mindegy, mennyiért kapsz hozzá alkatrészt (ismerős mercije hengerfejes lett, 300.000 kapásból...). Nomeg szerencse is kell hozzá.

Na ez az.

Amíg nem volt olyan autód, addig megkérdezel valakit akinek van akkor: ERRREEE SEEEEMMIIT NEM KELL KÖLTENI ÖCSÉM...KIMEGY A VILÁGBÓÓÓÓ

Én bevallom az igazat mindenkinek,hogyha teljesen üzembiztosra akarsz tudni egy kisautót,ami 15éves az bizony ennyibe kerül.

Link to comment
Megosztás:

Na ez az.

Amíg nem volt olyan autód, addig megkérdezel valakit akinek van akkor: ERRREEE SEEEEMMIIT NEM KELL KÖLTENI ÖCSÉM...KIMEGY A VILÁGBÓÓÓÓ

Én bevallom az igazat mindenkinek,hogyha teljesen üzembiztosra akarsz tudni egy kisautót,ami 15éves az bizony ennyibe kerül.

Akit én megkérdeztem egyáltalán nem mondott ilyet :D Ezt főként a kereskedők szokták mondani (bár szerintem ha ott van előttük egy totálkárra tört kocsi, arra is rámondják, hogy nem kell rá költeni :D )

Link to comment
Megosztás:

Én azon szoktam mosolyogni amikor valaki vesz 30millióért egy terepjárót, és azért vesz dieselt mert fél literrel kevesebbet eszik. :D

Nekem az verte ki a biztit, amikor cimbinél éppen futóműállítottunk, és jöttek egy csávó, hogy " a porséra dobjatok föl 4 nyárit"

"őőő... helló szia, mivan?"

Akkor rájött hogy ez így nem teljesen elég, és kiment egy sráccal megnézni, hogy mit is akar. Végül is vett 4 nyári gumit, helyben fogyasztva, de amíg ott volt végig ott világított a csókáról hogy "nekemporsémvanköccsöög"

Aztán beült, ablakot le könyököt ki, indít, és olyan traktor hangja volt, hogy besz.rás :D :) Srácok megjegyezték, hogy az enyém nem kattog ennyire B) :D fekete kájen, 23-as krómgurigákkal, nagyzenével, és koromcsíkkal maga mögött... gyönyörű :D

Link to comment
Megosztás:

http://www.google.com/search?q=f+astr%C3%A...lient=firefox-a

Nem is kell visszaolvasni :D

gyááá... el is felejtettem már, hogy odaégettem a kezem a leömlőhöz :D Most hogy olvastam, megint érzem :) B)

Kicsit olvasgattam a "beszélgetésed" az Orbán szelleművel, hát mit mondjak, komoly önuralom/mazoizmus? kell ahhoz, hogy egy ilyesfajta szellemileg hátrányos helyzetűvel 2 szónál többet váltson az ember. De vicces volt. Grat. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem az verte ki a biztit, amikor cimbinél éppen futóműállítottunk, és jöttek egy csávó, hogy " a porséra dobjatok föl 4 nyárit"

"őőő... helló szia, mivan?"

Akkor rájött hogy ez így nem teljesen elég, és kiment egy sráccal megnézni, hogy mit is akar. Végül is vett 4 nyári gumit, helyben fogyasztva, de amíg ott volt végig ott világított a csókáról hogy "nekemporsémvanköccsöög"

Aztán beült, ablakot le könyököt ki, indít, és olyan traktor hangja volt, hogy besz.rás B) :D Srácok megjegyezték, hogy az enyém nem kattog ennyire :) :D fekete kájen, 23-as krómgurigákkal, nagyzenével, és koromcsíkkal maga mögött... gyönyörű :D

Na ja mint épp a múltkor a gyógyszertárnál, ill előtte látom kigyúrt dögnagycsávó arany fux Cabrió Merciből kiszállt kutyával előtte póráz nélkül. (bár a kutya az szimpi volt épp olyan tetszik nekem is). Aztán egy helyre mentünk, a gyógyszertárba futottam vele össze. Én a "kérem diszkréció vonal" mögött, ő egy másik sorban állt gyógyszertárban kutyával a mellkasán és ringatta vazze.... aztán 2 perc múlva már nem bírta ki és ugye előrement az mellé akit épp kiszolgáltak hogy mittomén milyen kence van e. Gyógyszerész is nézett hogy mit tolakszik. Vazze rá nem vonatkozik a diszkréció vonal?

Link to comment
Megosztás:

Nekem az verte ki a biztit, amikor cimbinél éppen futóműállítottunk, és jöttek egy csávó, hogy " a porséra dobjatok föl 4 nyárit"

"őőő... helló szia, mivan?"

Akkor rájött hogy ez így nem teljesen elég, és kiment egy sráccal megnézni, hogy mit is akar. Végül is vett 4 nyári gumit, helyben fogyasztva, de amíg ott volt végig ott világított a csókáról hogy "nekemporsémvanköccsöög"

Aztán beült, ablakot le könyököt ki, indít, és olyan traktor hangja volt, hogy besz.rás B) :D Srácok megjegyezték, hogy az enyém nem kattog ennyire :) :D fekete kájen, 23-as krómgurigákkal, nagyzenével, és koromcsíkkal maga mögött... gyönyörű :D

Tessék. Rádobsz a caravanra egy kicsit,aztán rólad is világíthat. :D

Link to comment
Megosztás:

Na ja mint épp a múltkor a gyógyszertárnál, ill előtte látom kigyúrt dögnagycsávó arany fux Cabrió Merciből kiszállt kutyával előtte póráz nélkül. (bár a kutya az szimpi volt épp olyan tetszik nekem is). Aztán egy helyre mentünk, a gyógyszertárba futottam vele össze. Én a "kérem diszkréció vonal" mögött, ő egy másik sorban állt gyógyszertárban kutyával a mellkasán és ringatta vazze.... aztán 2 perc múlva már nem bírta ki és ugye előrement az mellé akit épp kiszolgáltak hogy mittomén milyen kence van e. Gyógyszerész is nézett hogy mit tolakszik. Vazze rá nem vonatkozik a diszkréció vonal?

Lehet diszkriminációs vonalnak olvasta.... Ha tudott egyáltalán...

Havonta 25-30eFt-ot hagyok a szerelőnél a B corsámra. Olyan,hogy áááá ebbe semmi nem tud már elromlani,mert ami elromolhat azt már kicseréltem. Erre mindig képes rácáfolni. Legutóbb valami koppan elöl gondoltam szilent, gömbfej, a fhaszt difi lógott egy egész fogaskeréknyit. :D 33eFt volt a mutatvány szóval túl vagyok a szokásos 30ezres kereten.

Pedig az volt a terv,hogy megveszem, járok vele, aztán gyűjtögetek az ösztöndíjamból meg mellékesből és olyan 1.5-ért veszek valami autófélét.

Ha pucukit veszek simán összejön,mert 25ekm és két év alatt kiszedett a zsebemből 650eFt-ot. Így összességében 1.2miliómban van.

Ennyit nemhogy öreg merci, bimmer,de még egy Alfa sem kér szerintem. :D

Szal én beoptam rendesen a corsával.

A megoldás: DIY... Csináld magad....(most nem a könyvre gondolok...)

Link to comment
Megosztás:

A megoldás: DIY... Csináld magad....(most nem a könyvre gondolok...)

Most pl. 13 volt a dificsere munkadíja (az igazán kellemes lenne itthon felbakkolva) 15 a váltó,mert ugye váltó nélkül ritkán adnak difit,ha mégis akkor a mászkálás,postázással elmenne a különbözet kb. Meg kellett még majdnem 5e -ért hajtóműolaj és brigéciol is.

A kuplungot hál'Isten nem kellett bántani az egész szerkezet űjszerű sachs volt. (Nem vettük le a váltót csak benéztünk az ablakon)

Link to comment
Megosztás:

Kéne a f.szomnak :D :D Különbenis, ennyiért nem adom oda az astrát :D

Szerintem nem kapnék 5kilót a corsámért,annak ellenére,hogy annyiért vettem és ennél többet borítottam bele.

Mert nem csak a legerősebb, de megölhetetlen is :) :D

Víz meg olaj nélkül ez sem szeretne menni szerintem. B)

Link to comment
Megosztás:

Most pl. 13 volt a dificsere munkadíja (az igazán kellemes lenne itthon felbakkolva) 15 a váltó,mert ugye váltó nélkül ritkán adnak difit,ha mégis akkor a mászkálás,postázással elmenne a különbözet kb. Meg kellett még majdnem 5e -ért hajtóműolaj és brigéciol is.

A kuplungot hál'Isten nem kellett bántani az egész szerkezet űjszerű sachs volt. (Nem vettük le a váltót csak benéztünk az ablakon)

Miért szerinted én hogy vettem ki a motort meg a váltót...? Nem a tűzoltók emelték ki...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.