Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mr. aranyfokozatú támogató! Melyik? :D :lol:

Köszönöm a megszólítást! :lol: :P Sajnos helytálló...a két 45ezres jött több mint két hónap múlva. A 30ezres csekkek érdekes 1 hónapon belül megérkeztek.

Hmm... kereskedések :D

ugyanaz a verda egyik oldalon 5600 km-vel 1390000-ért, máshol meg 93000-el 1490000-ért. Németországban ezért börtön jár, nem is kevés... :D

Nem ugyan az a második képen már nincs rajta az alufelni, vagy még nincs rajta.....

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a megszólítást! :D :D Sajnos helytálló...a két 45ezres jött több mint két hónap múlva. A 30ezres csekkek érdekes 1 hónapon belül megérkeztek.

Oh, az igen... :D Gyűjtöd a pontokat akkor rendesen... :P

Amúgy kinek hány büntetőpontja van eddig?

Nekem szerencsére itt még nincs 1 sem, pont ma nézettem meg az okmányirodás haverral :lol: .Romániában már lenne vagy 6, de az nekünk nem számít. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ugye az autóm egy 16v 1.4 gl astra caravan

mennyi lesz a havi fenntartása kb úgy hogy olyan nagyon sokat nem fogom használni főleg csak utazásra...

Kösz

Mi másra lehet egy autót használni? :D

Számolj úgy, hogy a benzinköltség + 10.000km-enként olaj és szűrök cseréje, ami nagyjából 10.000-15.000 forintos összeg, plusz ezzen kívül ami esetleg közbejön.

Link to comment
Megosztás:

Oh, az igen... :D Gyűjtöd a pontokat akkor rendesen... :D

Amúgy kinek hány büntetőpontja van eddig?

Nekem szerencsére itt még nincs 1 sem, pont ma nézettem meg az okmányirodás haverral :P .Romániában már lenne vagy 6, de az nekünk nem számít. :lol: :D

Egyetlen egy büntető pontom sincs!!

Link to comment
Megosztás:

Ugye az autóm egy 16v 1.4 gl astra caravan

mennyi lesz a havi fenntartása kb úgy hogy olyan nagyon sokat nem fogom használni főleg csak utazásra...

Kösz

Súlyadót , kötelezőt tudsz számolni a neten található kalkulátorok segítségével a benzinköltség meg attól függ, mennyit mész vele. Évenkénti olaj-szűrők.....stb csere cumó minőségétől függ. Gumi..ablakmosó, hűtőfolyadék, szükség szerint. Igazából minden elég széles árskálán mozog.

Link to comment
Megosztás:

Súlyadót , kötelezőt tudsz számolni a neten található kalkulátorok segítségével a benzinköltség meg attól függ, mennyit mész vele. Évenkénti olaj-szűrők.....stb csere cumó minőségétől függ. Gumi..ablakmosó, hűtőfolyadék, szükség szerint. Igazából minden elég széles árskálán mozog.

Ez az egész költséges dolog Km-től függ, de szerintem ha valaki mondjuk 2000Km-t megy az autóval havonta, az nyugodtan számolhat 100ezret éves szinten!

Link to comment
Megosztás:

Hogy csináltam? Gőzöm sincs... jött a levél, utána a csekk! Büntető pontról szó nem volt! Úgy tudom, hogy gyorshajtásért nem is kap az ember :D Ha kapna nekem legalább 10 lenne.......

objektív felelősségvállalás? :D Ak,inek a nevén van az autó az fizet, de akkor nincs büntipont? hmm, ezt nem tudtam, de így még jobb akkor! :D :P

Link to comment
Megosztás:

objektív felelősségvállalás? :D Ak,inek a nevén van az autó az fizet, de akkor nincs büntipont? hmm, ezt nem tudtam, de így még jobb akkor! :D :lol:

Beismerem: Megrögzött gyorshajtó vagyok..... Nem kell sajnálni, nem is hibáztatok senkit a büntetéseimért.... De ezek a sebességhatárok ami itt van az országba egy vicc!!! Szó szerint vicc! Annak a közlekedési mérnöknek a fejét kéne szétcsapni egy korlátozótáblával aki pl kitalálta a 20-as, 30-as, 40-es korlátot. No meg a lakot terület 50-ről ne is beszéljek!! És most ne válaszoljanak erre a topogó kreszbajnokok, meg a szabályt betartó aktivisták. Nem akarok veszekedni, meg aztán nem is érnének el vele semmit :D :P

Link to comment
Megosztás:

Meg persze attól is, hogy pölö vezérlést cserélve kapta a kocsit kézbe, vagy pont most kell.

Amit ugye mindíg állítanak (nah jó, általában) de szinte mindíg csak szöveg...

Célszerű túllenni rajta a vásárlást követően! Ellenkező esetben kérdezze meg szerelőjét, szervízes ismerősét! :D :D :D

Egyetértek maximálisan! :P

Link to comment
Megosztás:

Beismerem: Megrögzött gyorshajtó vagyok..... Nem kell sajnálni, nem is hibáztatok senkit a büntetéseimért.... De ezek a sebességhatárok ami itt van az országba egy vicc!!! Szó szerint vicc! Annak a közlekedési mérnöknek a fejét kéne szétcsapni egy korlátozótáblával aki pl kitalálta a 20-as, 30-as, 40-es korlátot. No meg a lakot terület 50-ről ne is beszéljek!! És most ne válaszoljanak erre a topogó kreszbajnokok, meg a szabályt betartó aktivisták. Nem akarok veszekedni, meg aztán nem is érnének el vele semmit :D :D

Én nem vagyok kreszbajnok! :D Milyen helyeken szoktak lefényképezni? Város, országút? Én beállok óra szerint 110-re az GPS szerint olyan 103,az meg 108alatt van,még a +3km/h hibahatárt beszámítva is. Városban 60-65 óra szerint, az is jóval 68km/h alatt van és így is alig mennek ennél többel a többiek.

Amúgy a blokkoló sem megoldás, fáma 3 meg scs-103 ellen jó a blinder 54-es elöl kettő, hátul két fej,de a legújabb speedpax-104 traffit semmi nem jelez,blokkol ezidáig, úgy tudom.

Ismerősöm szereltetett 200-ért de kapott két 30e fotót. :P

Link to comment
Megosztás:

Én nem vagyok kreszbajnok! :D Milyen helyeken szoktak lefényképezni? Város, országút? Én beállok óra szerint 110-re az GPS szerint olyan 103,az meg 108alatt van,még a +3km/h hibahatárt beszámítva is. Városban 60-65 óra szerint, az is jóval 68km/h alatt van és így is alig mennek ennél többel a többiek.

Amúgy a blokkoló sem megoldás, fáma 3 meg scs-103 ellen jó a blinder 54-es elöl kettő, hátul két fej,de a legújabb speedpax-104 traffit semmi nem jelez,blokkol ezidáig, úgy tudom.

Ismerősöm szereltetett 200-ért de kapott két 30e fotót.

Is-is... De te milyen adatokról beszélsz? Városba 64Km/h-nál fizettem januárba 30ezret! Előtte meg városon kívül 107Km/h-nál ismételten 30ezret :D

Link to comment
Megosztás:

Is-is... De te milyen adatokról beszélsz? Városba 64Km/h-nál fizettem januárba 30ezret! Előtte meg városon kívül 107Km/h-nál ismételten 30ezret :D

:D :D Én a sebességhatár+18ról tudtam. De belekalkulálom +3km/h méréshibát a részükről 64-nél meg 104-nél ugat a GPS,de lehet kicsit lejjebb viszem. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.