Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dúrván bekeményítenek a rendőrök!!!

Jobb lesz jobban vigyázni ezekután... ;) ;)

És a gyorshajtásért is adnak a mai naptól pontot... ;) minimum 4-et. :D

Részletes cikk a bevezetett újításokról!

Új pontrendszer!

A közúti közlekedést érintő változások és bírságok 2011. július 1-jétől

A legdúrvábbnak én is azt tartom, hogy nem veszik el a jogsit ittas vezetésnél, "csak" fizetni kell 150.000-et meg kap pontot... Ez pénzhajhászat egyszerűen!!!! Aki ittasan vezet 1x, az fog azután is ittasan vezetni, így meg lehet megint büntetni! :icon4: :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Hama-hama, gyorsan-gyorsan. :lol: ;) :D

Előkotortuk a papírt (és nem felejtettem el ;) ) A faudin a gombóc kereken 10mm átmérőjű, alatta a nyak 5mm-ig van elvékonyítva.

B.sszameg elfelejtettem ;) Itt lötyög nálam Janinak egy marék faudija, hogy majd jó elviszem neked :icon4: (egy hónapja :icon4: )

:lol: ;)

Én meg azt hittem meggondolta magát, és elvitte máshoz..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, hozzám, hogy jól odaadjam neked :icon4: De eddig még jó vagyok, mert legalább megvan az összes, egyet sem hagytam el ;)

Akkor pattintsd gyorsan át őket, míg megvannak. Nyitom az ablakot, jöhet fénypostán ;) ;)

Köszi. :icon4: :D

Nincs mit. Azt még elfelejtettem, hogy 8.8-as anyagból van ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor pattintsd gyorsan át őket, míg megvannak. Nyitom az ablakot, jöhet fénypostán ;) ;)

Szervezés alatt. Már csak azt nem tudom, hogy mifacért van nálam 4... a két alsót úgyis anyával kell megfogni, a 8-as anyát meg már feltalálták. Lehet hogy 2 garnitúra kell neki, és ez mind motorháztetős lesz? :icon4: De ez az összes, akkor most miét van nálam mind? :icon4: Baccameg, elfelejtettem hogy miből kell mennyi, meg hogy minek ;) :D

(intézzek még valakinek valamit? Tökéletesen megbízható, és összeszedett vagyok mostanában ;) )

Link to comment
Megosztás:

Szervezés alatt. Már csak azt nem tudom, hogy mifacért van nálam 4... a két alsót úgyis anyával kell megfogni, a 8-as anyát meg már feltalálták. Lehet hogy 2 garnitúra kell neki, és ez mind motorháztetős lesz? :icon4: De ez az összes, akkor most miét van nálam mind? :icon4: Baccameg, elfelejtettem hogy miből kell mennyi, meg hogy minek ;) :D

(intézzek még valakinek valamit? Tökéletesen megbízható, és összeszedett vagyok mostanában ;) )

a maradékot add nekem

úgyis jössz majd a kormánnyal (nem a parlamentivel)

;)

Link to comment
Megosztás:

Szervezés alatt. Már csak azt nem tudom, hogy mifacért van nálam 4... a két alsót úgyis anyával kell megfogni, a 8-as anyát meg már feltalálták. Lehet hogy 2 garnitúra kell neki, és ez mind motorháztetős lesz? :icon4: De ez az összes, akkor most miét van nálam mind? :icon4: Baccameg, elfelejtettem hogy miből kell mennyi, meg hogy minek ;) :D

(intézzek még valakinek valamit? Tökéletesen megbízható, és összeszedett vagyok mostanában ;) )

Négy darab engem is érdekelne! ;)

Szépen el tudod osztogatni és akkor nem lesz velük gondod! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy kis képes infó a mocitető telókhoz.

20110702122.jpg

20110702123.jpg

Az alsó a sárvédő felfogatócsavar helyére van betekerve, a képen látszik melyik. Ide bemegy a 8-as menetű is, felesleges faragni.

A felső meg a mocitető rögzítő felső csavarja helyére. Ide kell a 6-os menetű faudi. :D

Link to comment
Megosztás:

Egy kis képes infó a mocitető telókhoz.

Az alsó a sárvédő felfogatócsavar helyére van betekerve, a képen látszik melyik. Ide bemegy a 8-as menetű is, felesleges faragni.

A felső meg a mocitető rögzítő felső csavarja helyére. Ide kell a 6-os menetű faudi. :D

Ez a kombiból valóval van megoldva? Csak így képen annál nagyobbnak tűnik.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok Gyerekek!

Mi a pálya, így szombat este 9 fele?

Egy olyan kérdésem lenne, hogy mi teendő akkor, hogyha nincsen autóhoz értő ismerősöm?

Esetleg tudna majd valaki nekem "kölcsönözni", ha kell megfizetném?

Vagy esetleg valamelyik őtök? :D :icon4: ...vagy inkább nem vállalnátok be?

Előre is köszönöm!

Szép estét!

Korkki

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.