Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

http://www.opelforum.hu/index.php?s=&s...st&p=861394

még karácsonykor történt csak nem volt időm képet felrakni.

Áh, most már emlékszem! :lol:

Megzavartak a képek, azt hittem most történt.

A lényegen nem változtat, de azóta mi a helyzet? Csak nem így jársz vele? :D

remélem 150000ft - 200000ft-ból megúszom a helyrehozását.

:devlish: Csak nem lesz tán annyi :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Áh, most már emlékszem! :lol:

Megzavartak a képek, azt hittem most történt.

A lényegen nem változtat, de azóta mi a helyzet? Csak nem így jársz vele? :D

:devlish: Csak nem lesz tán annyi :devlish:

azóta nem járok vele "pihen" jövőhéten beszélek szerelővel s meglátogatok egy pár autóbontót hátha akad valami a számomra.

Link to comment
Megosztás:

Januárban feldobtam a 308as fékeket.

Februárban megvettem a pótkerékre való gumit.

Márciusban megjött a speedster felni.

Májusban vettem 3db borbetet a másik 3mellé, valamint hátra új féktárcsákat.

Júniusban bekerült a bilstein rugó, meg hozzá a kyb ultrasr gátlók. Bekerült az omega fékrásegítő.

Augusztusban megjött a diszkófelni.

Októberben műszaki. Fekete lámpák azóta sem kerültek vissza.

Novemberben olajcsere.

Decemberben nekiálltunk lakatolni, de ez nem lett befejezve.

összeget nem merek írni :devlish:

Arra a gumibevonatra gondolsz? :icon13:

Jááááj... az emlékek :D Nekem is elég hasonló ajándékom volt 2009 karácsonyára :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem találtam a GYIK-ben, ezért felteszem itt. Tudna valaki abban segíteni, hogy az f astrában /99-es/ gyárilag van úgy kialakítva, hogy az AC csak az indítózáskor működik? Mert az enyémben most úgy. Azt nem tudom, hogy korábban hogy működött, mert soha nem hallgattam gyújtás ráadásakor az AC-t, de most gondjaim voltak a kocsi elindításával és emiatt végiglesegetttem a gyújtást és az üza. rendszert. Ennek során tapasztaltam meghökkenve :lol: hogy az AC csak indítózáskor kap áramot, kvázi nem tölti fel előztetesen a rendszert a gyújtás ráadásakor /hosszabb idejű kivárás esetén sem/. Ez normális?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem találtam a GYIK-ben, ezért felteszem itt. Tudna valaki abban segíteni, hogy az f astrában /99-es/ gyárilag van úgy kialakítva, hogy az AC csak az indítózáskor működik? Mert az enyémben most úgy. Azt nem tudom, hogy korábban hogy működött, mert soha nem hallgattam gyújtás ráadásakor az AC-t, de most gondjaim voltak a kocsi elindításával és emiatt végiglesegetttem a gyújtást és az üza. rendszert. Ennek során tapasztaltam meghökkenve :lol: hogy az AC csak indítózáskor kap áramot, kvázi nem tölti fel előztetesen a rendszert a gyújtás ráadásakor /hosszabb idejű kivárás esetén sem/. Ez normális?

Nem normális! A gyújtás ráadásakor azonnal indulnia kell az AC-nak!

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat!

Mondjuk elég megosztottak a tapasztalatok. :lol: De az legalább kiderült, hogy nagy gebasz nem lehet a dologban. Aztán egyébként be is indult a kocsi és működik így is /lehet, hogy mindíg is így működött/. Egyébként 99-es évjáratú 1,6-os 55 kW-os --talán SZR-- ha valakinek van ilyen típus megköszönném ha leírná, hogy neki konkrétan hogy műkszik az AC!

Link to comment
Megosztás:

Vezettem elég sokféle motorral ef######trát, de egyik sem tolta fel magát gyújtáson... :D

Enyém még "újkorába" - mikor hozzám került - hallottam az AC működését és a relé kattanását gyújtás ráadásakor, szoktam is várni, míg indítok, de már 2 éve abbahagyta ezt a szokását. :lol:

Köszi a válaszokat!

Mondjuk elég megosztottak a tapasztalatok. :devlish: De az legalább kiderült, hogy nagy gebasz nem lehet a dologban. Aztán egyébként be is indult a kocsi és működik így is /lehet, hogy mindíg is így működött/. Egyébként 99-es évjáratú 1,6-os 55 kW-os --talán SZR-- ha valakinek van ilyen típus megköszönném ha leírná, hogy neki konkrétan hogy műkszik az AC!

Ott van a válaszod. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.