Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Enyém még "újkorába" - mikor hozzám került - hallottam az AC működését és a relé kattanását gyújtás ráadásakor, szoktam is várni, míg indítok, de már 2 éve abbahagyta ezt a szokását. :lol:

Nekem is gyújtás ráadásánál búg pár másodpercig míg feltölt ahogy FPepe mondja.

Aztán indítok.

Akkor végképp nem tudom. Nekem volt x16szr, meg x18xe is és egyiknél volt semmi gyújtásra. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg nem figyelted vagy nem hallottad, mert ha nem menne gyújtáson el se indulna vagy csak nehezen! Fülelj jobban és hallani fogod! :lol:

Meglehetősen sok alkalom lett volna hallani. :D

Spzoli tegnap kezdte az opellel való ismerkedést. :devlish:

Majd holnap kezdem. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Én ezért tisztáztam vele előre mit szeretnék. :D

Igazából az összeg, amit rá tudok szánni, erőteljesen be fogja korlátolni az alkotói szabadságát :devlish: ( Azt azért megmondom neki, hogy nem szeretnék kúpét-szedánt-3ajtóscaravant-combot, 2 vagy 3 kerekűt, hómobilt, helikoptert, ufo-t, remélem mást nem talál ki :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Igazából az összeg, amit rá tudok szánni, erőteljesen be fogja korlátolni az alkotói szabadságát :devlish: ( Azt azért megmondom neki, hogy nem szeretnék kúpét-szedánt-3ajtóscaravant-combot, 2 vagy 3 kerekűt, hómobilt, helikoptert, ufo-t, remélem mást nem talál ki :D )

És akkor mik a tervek? Vagy ez nem nyilvános egyelőre? :devlish:

Csak összerakatod, hogy szép legyen, vagy némi tyúning is rápattan? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem az X14XE-n gyújtáson bizony nem megy, csak amikor indítozóm...na most akkor mi van? :lol:

Az enyém (c14nz) amikor gyújtáson nem ment az AC nem is indult be mert bekakált! Bele is került huszonpár ezrembe, mert vehettem új AC bele! Azóta is megy gyújtáson pár másodpercig relé kattan, AC leáll majd utána pöcc-röff! Az a lényeg hogy mindenkinek induljon első kulcsfordításra az autója ha megy a szivattyú ha nem! Ez van! :D

Link to comment
Megosztás:

Az enyém (c14nz) amikor gyújtáson nem ment az AC nem is indult be mert bekakált! Bele is került huszonpár ezrembe, mert vehettem új AC bele! Azóta is megy gyújtáson pár másodpercig relé kattan, AC leáll majd utána pöcc-röff! Az a lényeg hogy mindenkinek induljon első kulcsfordításra az autója ha megy a szivattyú ha nem! Ez van! :D

Nekem megy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

És akkor mik a tervek? Vagy ez nem nyilvános egyelőre? :D

Csak összerakatod, hogy szép legyen, vagy némi tyúning is rápattan? :lol:

Első körben szeretném helyretenni az elejét, mert Te is láttad, hogy ez még erősen ideiglenes. A váznak valami gyári formát kalapálni, aztán 2 sárvédő, motorháztető, maszk (még az is lehet hogy GSI-ből lesz), 2 normális fényszóró, lökös (ha úgy jön ki, akkor ebből is szeretnék GSI-t, de nem fogok sírni ha csak színrefújt lesz :devlish: ). Aztán kicsit erősíteni kéne a hátsó rugótányérok környékén, mert a gyári, nem az az elnyűhetetlen valami, plusz a tankbetöltő rész javítása... és ha ezek megvannak, akkor már "csak" egy fújásra kell gyúrni.

Véletlenül nem Ő barkácsol mostanában egy Kadett Combot Astra elsőrésszel? Láttam ilyen képeket, de nem tudom, Ő alkotja-e.

De. Mondjuk a barkácsolástól messze van a srác :icon13: :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.