Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Neked miért engedi telepakolni smiley-val??

Másfél G Astra?? Ezt most dicsekvésnek szántad?? Igazad van...midig csak az a hülye fényezés... rohadjon szét az egész és átmegyünk RAT stílusba...juhhhéééé

Mondjuk lehet hogy nekem is kijönne a másfél G Astra...de lehet hogy még a kettő is

Nem, dicsekedni azzal tudnék, ha ez látszana is rajta, csak belülről kezdtem a költést kifelé, és a burkolatra nem futotta :) (te is nagyon jól tudod, hogy miért a pénzt pumpáltam bele ebbe, amíg nagyjából autó lett, és miért nem vettem egyett) Attól hogy egy autó nincs lefényezve, még lehet egyben. A fontossági, sorrend nálam spec. mindig az volt, hogy legyen jó, menjen, álljon meg, lesz.rom hogy hogy néz ki, az az utolsó. Nem azt mondtam, hogy el kell rohasztani az egészet, de attól hogy más színű a motorháztető, eg a sárvédő, az autó viszont talpon van, már lehet járni, és esetleg dolgozni vele, hogy meg legyen a pénz a többire :rolleyes:

:lol:

De azért a motortér pöpec! Azt láttam.

És ha már szőnyeg is van benne, akkor aztán....

Van-van. A belseje már annyira készen van, hogy ahogy jön a jó idő, szétszedem megint, és új patentokkal, meg csavarokkal összerakom megint :D

Link to comment
Megosztás:

Mi az hogy áááá??... ha mondjuk vesz 60-ért donort! Akkor mi van? A fényezés csak 70ezer... És az már 130ezer. Akkor hol van a karosszéria munka? Mert ugye ezt gyakorlat nélkül, nem olyan könnyű ám átpakolni ;)

Nem mindenki olyan ügyes kezü szerelő mint te. (Ezzel most magamra célzok )

Nem kellene ilyen drágán dolgozni a fényezőknek... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, dicsekedni azzal tudnék, ha ez látszana is rajta, csak belülről kezdtem a költést kifelé, és a burkolatra nem futotta :) (te is nagyon jól tudod, hogy miért a pénzt pumpáltam bele ebbe, amíg nagyjából autó lett, és miért nem vettem egyett) Attól hogy egy autó nincs lefényezve, még lehet egyben. A fontossági, sorrend nálam spec. mindig az volt, hogy legyen jó, menjen, álljon meg, lesz.rom hogy hogy néz ki, az az utolsó. Nem azt mondtam, hogy el kell rohasztani az egészet, de attól hogy más színű a motorháztető, eg a sárvédő, az autó viszont talpon van, már lehet járni, és esetleg dolgozni vele, hogy meg legyen a pénz a többire :rolleyes:

Ja ja igazad van. De te is jól tudod évek óta ismersz, hogy számomra fontos a külső is. Persze jól tudom hogy nem az a legfontosabb...szóval igen, ha a talpra állítás a lényeg akkor ki lehet hozni olcsóbban.

Ezt akarta olvasni mi?? Vald be :P

Link to comment
Megosztás:

Van-van. A belseje már annyira készen van, hogy ahogy jön a jó idő, szétszedem megint, és új patentokkal, meg csavarokkal összerakom megint :D

Az jó móka.

Tavasszal én is nekiesek a belének megint. Hangszórók, BC, ablakemelők, ajtókárpitok, hangszigetelés.... Lesz munka. :)

Link to comment
Megosztás:

Ja ja igazad van. De te is jól tudod évek óta ismersz, hogy számomra fontos a külső is. Persze jól tudom hogy nem az a legfontosabb...szóval igen, ha a talpra állítás a lényeg akkor ki lehet hozni olcsóbban.

Ezt akarta olvasni mi?? Vald be :P

Bevallom hogy persze hogy de :D Én mindig az autóval kerestem meg azt a pénzt, amit később rá tudok költeni, ezért mindig is a járóképesség megtartása volt az első, és a külsőre nem sikerült rámenni :( Persze hogy fontos, csak nálam legalábbis- nem elsődleges. Anno' átmeneti motorháztetőt se vettem volna rá, ha a rendőr nem b.szogat, hogy tető nélkül megyek, meg ha nem féltem volna, hogy kilopják belőle az akksit :D

Link to comment
Megosztás:

Régen is beleszámított, a regényírós korszakomból emlékszem (esetleg lehet hogy a korlát magasabban volt, de volt )

Hát én arra már csak foltokba emlékszem... De most miért kell még a smilykat is bacogatni, hát nem tök midnegy mennyi van?? Ez kifejezetten idegesít...mindig kiírja hogy: "Több smileyt illesztettél be az engedélyezettnél. Csökkentsd a hangulatjelek számát!" Bla bla bla.... Ez most új!!

Nem kellene ilyen drágán dolgozni a fényezőknek... :D

Köszi Hjoe! Megfogadom a tanácsod...ezentúl éhendöglök :D

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mennyi lesz lejön a szerelő és megmondja mit kell venni és mennyi az ára.Ami vigasztal,hogy a lufik nem nyiltak,csak az övfeszitők durrantak el,viszont a szelepfedél, kuka hűtő kuka,meg a váltóval is van valami mert megse mozdul a váltókar azt mondta a szerelő lehet,hogy tört a rudazat.Gondolkoztam és is a dondor autón,de nem messze van tölünk egy bontó ahol minden van ami opelhez kel és a tulaj is rendes tehát szerintem megveszek mindent a bontóban aztán meg marad a legozás.A legfontosabb,hogy itt vagyok egyben.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.