Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

"Születésnapjára hazagurul az első magyar Astra! A magyar Opel ma elhagyta a Közlekedési Múzeumot, hogy egy szervizben készítsék fel arra, hogy hazajusson március 13-i szülinapjára az Opel szentgotthárdi gyárába. Kövessetek minket, hiszen folyamatosan tudósítunk arról, mi történik a 20 évet múzeumban állt Astrával a szervizben, és márciusi hazaútja során!"

Állítólag Facebookon lehet követni az eseményeket, én nem vagyok fenn, úgyhogy nem tudom.

http://www.facebook.com/OpelHU itten lehet követni a jó ASTRÁt ahogyan indul hazafelé .

Egy páran összeugrottunk, és úgy néz ki, hogy konvojban, személyesen is kísérjük majd, nem csak fészbúkon ;) Lurdy-tali oldalán, és aki szokott velünk jönni Cruising-Tourra, annak az oldalán is lehet csatlakozni ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Egy páran összeugrottunk, és úgy néz ki, hogy konvojban, személyesen is kísérjük majd, nem csak fészbúkon ;) Lurdy-tali oldalán, és aki szokott velünk jönni Cruising-Tourra, annak az oldalán is lehet csatlakozni ;) :D

Szép dolog Tőletek, remélem aztán visszakerül a múzeumba.

Link to comment
Megosztás:

Egy páran összeugrottunk, és úgy néz ki, hogy konvojban, személyesen is kísérjük majd, nem csak fészbúkon ;) Lurdy-tali oldalán, és aki szokott velünk jönni Cruising-Tourra, annak az oldalán is lehet csatlakozni ;) :D

Ha minden igaz, én is ott leszek/hivatalos vagyok a rendezvényre. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Az történt hogy péntek óta egyszerűen a fordulatszám mérő nem működik :(... hogyan lehet ezt a problémát a orvosolni?

Illetve egy olyan kérdésem volna, pénteken jöttem haza fele a M5-kivezetőjén a nagy auchannál olyan 100-as tempóval, és a kormány, meg az autó enyhén el kezdett rezegni, aztán később nem csinálta...ez mitől lehetett?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Link to comment
Megosztás:

Nem hinném. Szerintem ahogy máskor is, a GM-től Opel tesztautókkal megyünk le.

óóóó :( szerintem tavaly nyáron láttalak utoljára a sajátoddal :lol:

Sziasztok!

Az történt hogy péntek óta egyszerűen a fordulatszám mérő nem működik :(... hogyan lehet ezt a problémát a orvosolni?

Illetve egy olyan kérdésem volna, pénteken jöttem haza fele a M5-kivezetőjén a nagy auchannál olyan 100-as tempóval, és a kormány, meg az autó enyhén el kezdett rezegni, aztán később nem csinálta...ez mitől lehetett?

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Ilyen latyak-retek időben, simán el tudom képzelni, hogy fölrakódott valami sáros-jeges-hókupac a felniben, ami aztán lerepült :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

óóóó :( szerintem tavaly nyáron láttalak utoljára a sajátoddal :lol:

Ilyen latyak-retek időben, simán el tudom képzelni, hogy fölrakódott valami sáros-jeges-hókupac a felniben, ami aztán lerepült :rolleyes:

Köszönöm! :D

És a fordulatszámmérőre mit mondanál?

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm! :D

És a fordulatszámmérőre mit mondanál?

Ha a műszerfal tetejére rávágsz egyet, akkor se mozdul meg a fordszámmérő? Nem kezdett feljönni a mutató alatt a számlap? Nekem a kilométeróra mutatóját az akasztotta meg régebben. Valami kontakthiba lehet esetleg a műszeregység csatlakozásánál pl.

Link to comment
Megosztás:

Ha a műszerfal tetejére rávágsz egyet, akkor se mozdul meg a fordszámmérő? Nem kezdett feljönni a mutató alatt a számlap? Nekem a kilométeróra mutatóját az akasztotta meg régebben. Valami kontakthiba lehet esetleg a műszeregység csatlakozásánál pl.

Tegnap rávágtam 1-2 sőt 3-szor is, de nem mozdult meg :(

A számlapot még nem tudtam megnézni...még nem volt időm lekapni a műszerfalat...vagy esetleg ezt meglehet nézni máshogy is?

De mindenesetre köszönöm a tanácsokat :)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap rávágtam 1-2 sőt 3-szor is, de nem mozdult meg :(

A számlapot még nem tudtam megnézni...még nem volt időm lekapni a műszerfalat...vagy esetleg ezt meglehet nézni máshogy is?

De mindenesetre köszönöm a tanácsokat :)

Az látszik így ránézésre is, hogy a számlap nem ér-e hozzá a mutatóhoz.

Link to comment
Megosztás:

Na, vettem 3-ért egy calibra kormányt. Külsőleg jó, egy baja van, a tetején van egy rész ami már "forog". Ez javítható? Ha már elmentem érte vidékre, nem hagytam ott, hátha javítható, mert ez a kormány végre tetszik.

Szereld fel a helyére, és jó esetben az egész forogni fog. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap rávágtam 1-2 sőt 3-szor is, de nem mozdult meg :(

A számlapot még nem tudtam megnézni...még nem volt időm lekapni a műszerfalat...vagy esetleg ezt meglehet nézni máshogy is?

De mindenesetre köszönöm a tanácsokat :)

Hali!

Nekem is ezt csinálja a fordulatszámmérőm is meg a kmórám is. Szétszedtem,,,megtisztítottam a csatlakozásokat...összeraktam, de nem segített. Aztán rávágtam a műszerfal tetejére és megjavult. Azóta is működik ez a módszer. Nem tudtam rájönni mitől csinálja. De ez miatt nem szedem szét többször az biztos.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.