Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egen, annál le kell venni a vezérlést ahogy a kolléga jósolta. Nem az a tipikus téli mosolyogtató tevékenység :D

Vagy ha gyors megoldást keresel és pont nyitva van a terostat tehát ugy romlot el hogy nyitva van akkor lehet szerezni ill venni cső termostátott ami pont belefér a gumi csőbe mert az kb .5 perces művelet ! De azt ne kérdezd hogy mi a típus nekem is egy jó fajta autósboltos szerzet egyet és a jó fajta autósboltos ritka aki ért is hozzá!

Link to comment
Megosztás:

Vagy ha gyors megoldást keresel és pont nyitva van a terostat tehát ugy romlot el hogy nyitva van akkor lehet szerezni ill venni cső termostátott ami pont belefér a gumi csőbe mert az kb .5 perces művelet ! De azt ne kérdezd hogy mi a típus nekem is egy jó fajta autósboltos szerzet egyet és a jó fajta autósboltos ritka aki ért is hozzá!

Én azokkal az autósboltokkal találkoztam inkább, akik még a termosztát csomagjából is kiveszik a gumi-tömítést, hogy külön adhassák... :D

Link to comment
Megosztás:

No akkor tegye szívére mindenki a kezét vagy az vese az első követ stb... akinek az autóján minden szabályos pláne aki szereti dédelgetni stb!

Halkan megjegyzem rendőrnek már raktam be volkswagen polóba xenont !!! :) Én is szidom akinek olyan xenonja van hogy nem látok tőle !

Lehetne itt dobálni bárkit ! inkább a műszaki álokpatával kell foglalkozni az autóknak tisztelettel a kivételnek mert 10 autóból 8 nak fos a féke vagy szar a lengéscsillapítója és hamarabb nyír kit téged vagy mást mint a xenon amúgy tényleg nem bele kell nézni ha veled szembe jün mert amiko az osram silver izzok voltak az autómba na akkor villogtak pedig tökéletesen volt beállítva műszerrel !!!

Tehát szerintem ha be van állitva normálisan stb akkor nincs vele gond! egyébkén meg hiába van gyárilag xenon meg fulos xenon mosó ha por úgy rá ragad ugyanúgy megtörik azon is a fény és vakit mint állat!

Minden szabályos a kocsimon, akkor?

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a baj..... ezek csak felszínes dolgok inkább olvasgattam ahogy bántok egymással és másokkal az minden csak nem szeretet, nincs itt össze tartás márkán belül sem... Lehet, hogy rám támadtok de egymásra is.. az elég kellemetlen... Szóval ezt az agyon ajnározott nagyon bírjuk egymást és óriási barátok vagyunk dolgot nem kéne előadni.. Vannak itt bajok csak körbe kellene nézni... na de téma off..

Csergőben be lehet szerezni gsi cuccokat? Kéne 1-2 dolog pl ilyen küszöb emelő takaró műanyag.

Én azt a 3-4 embert akit ismerek innen személyesen, tök birom, rendes srácok, segítőkészek.

Link to comment
Megosztás:

Itt mindenkinek full gyári :D hibátlan :D ja és szabályos is... Szerintem inkább az a probléma, hogy itt mindenki szemellenzőt hord és csak a saját hülyesége a jó... Szerintem az életben másoktól is lehet tanulni nem csak könyvekből meg idióta szabályokból... Ne tegyél fel nem gyári alufelni mert gyökér vagy.... meg ne tegyél be xenont mert gyökér vagy... Érdekes hozzá állások vannak. Tipikus mentalitás, nem segíteni a másikat az állandó kötözködés az kell.

Hát ez a baj..... ezek csak felszínes dolgok inkább olvasgattam ahogy bántok egymással és másokkal az minden csak nem szeretet, nincs itt össze tartás márkán belül sem... Lehet, hogy rám támadtok de egymásra is.. az elég kellemetlen... Szóval ezt az agyon ajnározott nagyon bírjuk egymást és óriási barátok vagyunk dolgot nem kéne előadni.. Vannak itt bajok csak körbe kellene nézni... na de téma off..

Csergőben be lehet szerezni gsi cuccokat? Kéne 1-2 dolog pl ilyen küszöb emelő takaró műanyag.

Te ezen a bolygón élsz?

Eddig ami hozzászólást olvastam tőled az fika volt.

Nem tudom,hogy mind a 90-et olvastam-e de szerintem nem.

Fikázol itt mindenkit főleg Ádámot.

Jaa persze a nevét sem tudod mert nem is ismered.

Azt sem tudod mivel foglalkozik.

Nem azért írja amit ír ,hogy lehurrogjon bárkit is.

Itt ez így megy X éve és ezután is így fog.

A Te félék meg jönnek mennek.

Na mindegy nemsokára úgyis el fogsz tűnni mint az elődeid.

Ja és nekem gyári a kocsim. :icon1:

A Csergőbe meg lehet kapni GSI cuccokat Igen. ;) (Csak nem lesz olcsó)

Link to comment
Megosztás:

Nem is, mert gyárilag nem csináltak mattfekete mocitetőt. :D :P

dehogynem, csak aztán általában kaptak színt is. De ha rendelsz egy gyárit, matt fekete lesz :D (igaz, rekord emlék kockák nélküli, de matt fekete :D )

A matt fekete alatt még ott az eredeti bordó. :icon1:

Most még a felni is gyári a téli gumival. 14-es alu.

De a nyári is gyári a 93 utáni GSI gyári felnije.

Link to comment
Megosztás:

Ezekből a márkákból tudok hirtelen termosztátot rendelni ,melyikkel járok a legjobban ? :

Facet, Febi, Ossca, Vernet, QH,

A Facet-Vernet-QH trióhoz jár újonnan a tömítés ,legalábbis ezt írják.

Mert az a tényállás ,hogy mennék hosszabb útra az autóval és nem szeretném gyilkolni a rossz termosztát miatt ebben a hidegben ha nem muszáj. Ezeket tudnám még úgy időben megrendelni ,hogy be tudjam szereltetni indulás előtt.

Link to comment
Megosztás:

Ezekből a márkákból tudok hirtelen termosztátot rendelni ,melyikkel járok a legjobban ? :

Facet, Febi, Ossca, Vernet, QH,

A Facet-Vernet-QH trióhoz jár újonnan a tömítés ,legalábbis ezt írják.

Mert az a tényállás ,hogy mennék hosszabb útra az autóval és nem szeretném gyilkolni a rossz termosztát miatt ebben a hidegben ha nem muszáj. Ezeket tudnám még úgy időben megrendelni ,hogy be tudjam szereltetni indulás előtt.

Febi-t ajánlom. QH semmiképp, akkor inkább menj rossz termosztáttal. :)

Link to comment
Megosztás:

Hellosztok! lenne egy olyan kérdésem, hogy akkor mi lehet a baj, ha induláskor olyan történik, hogy engedem a kuplungot és elkezd rángatni a moci, vagy roszabb esetben le is fullad :( eddig nem volt ilyen gond nélkül ment, most pedig ha nem adok neki gáz fröccsöt elég jól, akkor lefullad....ez mitöl probléma mitöl jelenhetet meg?? köszönöm a segitséget elöre!

Link to comment
Megosztás:

Hellosztok! lenne egy olyan kérdésem, hogy akkor mi lehet a baj, ha induláskor olyan történik, hogy engedem a kuplungot és elkezd rángatni a moci, vagy roszabb esetben le is fullad :( eddig nem volt ilyen gond nélkül ment, most pedig ha nem adok neki gáz fröccsöt elég jól, akkor lefullad....ez mitöl probléma mitöl jelenhetet meg?? köszönöm a segitséget elöre!

Hideg motornál, első induláskor van, vagy bemelegedett mocinál minden kuplungolásnál is??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.