Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Valaki cserélt már külön idexes angel eyes lámpa angel karikájában izzót? Bonyolult kell hozzá valami különleges dolog vagy elég egy hőlégfúvó a szét és összeszereléshez + új izzók-led ? !

A karikákban belülről egyenként 4-4db T5-ös izzófoglalat van, rizsszem izzóval. Én most vettem ehhez 16db fehér T5-ös foglalatú led izzót. Ilyen lett: https://picasaweb.google.com/115069056308703110962/OpelAstraF#5840011808773744290

Nem nagyon bonyolult, de azért a lámpákat ki kell venni.

Link to comment
Megosztás:

A karikákban belülről egyenként 4-4db T5-ös izzófoglalat van, rizsszem izzóval. Én most vettem ehhez 16db fehér T5-ös foglalatú led izzót. Ilyen lett: https://picasaweb.google.com/115069056308703110962/OpelAstraF#5840011808773744290

Nem nagyon bonyolult, de azért a lámpákat ki kell venni.

Az övvel még alkotni kéne, mert így nem jó. :rolleyes: az ülés mögötti elsö rögzítési pontnak, vállmagasságban, vagy a-fölött kell lennie, mert ebben az állapotban az ülölap felé összenyomja a gerincet amikor megfeszül. Így rosszabb mint a 3 pontos :rolleyes:
Link to comment
Megosztás:

Az övvel még alkotni kéne, mert így nem jó. :rolleyes: az ülés mögötti elsö rögzítési pontnak, vállmagasságban, vagy a-fölött kell lennie, mert ebben az állapotban az ülölap felé összenyomja a gerincet amikor megfeszül. Így rosszabb mint a 3 pontos :rolleyes:

Érdekesen ülnének hátul az utasok egy Miskolc- Pest viszonylatban, ha vállmagasságban lennének az övek..... :D :D

Amúgy értem mire gondolsz, csak nehezen kivitelezhető, meg nem használom azokat az öveket, mert rendőrbácsi durrog érte. Majd ha bevésetem a forgalmiba, akkor lehet kezdek vele valamit, de addig marad design elemként. Nélküle hogy néznének már ki a kagylók..... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.