Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szia.

Köszönöm a felajánlást.Igazából én nem nagyon értek az autókhoz,még jogsim sincs :(

Azért írtam ide,hátha valaki ugyanyúgy drágának találja mint én.

Nem azzal van a gond,hogy nem akarjuk vagy tudjuk a 60-at kifizetni,csak nekem az sok. 23 évesek vagyunk egy gyönyörű kisfiunk van,és nagyon úgy érzem ezzel a 60ezerrel, ˇmintha a fogam húznákˇ,inkább költeném a fiunkra. :icon1:

Tudsz esetleg egy megbízható szerelőt,aki olcsóbban meg tudná csinálni?

Üdv:Niki

Igen tudok, ha pesterzsébeten is megfelel. Olcsó és lelkiismeretes. Ha érdekel írj üzenetet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki el tudná nekem mondani, hogy ABS-es F Astrában pontosan merre kell elvezetni a hátsó ABS jeladók vezetékeit a hátsó agyaktól az első, sofőr oldalon lévő szürke csatlakozóig? Valamint hol kell bejuttatni a vezetéket az utastérbe? Annyit tudok, hogy a kocsi bal oldalán fut végig a vezeték a szürke csatlakozótól a műanyag küszöbburkolat alatt. De hol kell kivezetni az utastérből?

Köszönöm a válaszokat!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Valaki el tudná nekem mondani, hogy ABS-es F Astrában pontosan merre kell elvezetni a hátsó ABS jeladók vezetékeit a hátsó agyaktól az első, sofőr oldalon lévő szürke csatlakozóig? Valamint hol kell bejuttatni a vezetéket az utastérbe? Annyit tudok, hogy a kocsi bal oldalán fut végig a vezeték a szürke csatlakozótól a műanyag küszöbburkolat alatt. De hol kell kivezetni az utastérből?

Köszönöm a válaszokat!

Hátsó ülés alatt.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt az oldalon, és nem igazán tudtam, hol kérdezhetem meg a problémám, ezért ide írtam.

Van egy 1994-es Astra F-ünk, és márciusba kell műszakiztatni. Ehhez 1 hátsó rugót kell cserélni,egy üléstámla rögzítőt kell megcsinálni, a középkonzol világítást kell megnézni, mert nem világít, hátsó szélvédő fűtés visszajelző nem ég,pollenszűrőt kell cserélni és motormosást, mert van rajta egy kis olajfolyás.

Elvittük itt II.kerületbe egy szervízbe, és azt mondták, hogy 60ezer Ft, szerintetek ez reális ár vagy drága?Válaszotokat várom :D

Ha nem jó helyre írtam, akkor bocsika :icon1:

Üdv:Niki

Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek,aki bármilyen formában reagált a kiírásomra. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Bakker..mire jöttem rá most... :omg:

Most hogy led projektben vagyok.. nézegetem az ikonokat...

a műszeregység ikonjai között azok vannak amiket a MID ki tud írni....

vagyis elképzelhető hogy MID se kellene hozzá és ikon ként jelzi nekem hogy kevés a víz itt ott?? Mert a szintjeladók, csak testet kapcsolnak, vagyis ha az ikonok mögé tennék égőt, meg egy plusszot, a kapcsolt testet meg égőnként bekötve akkor oda világítana az arcomba hogy kevés a víz vagy olaj, vagy valami..! NEEEEMMM????? :huh:

De tök jól ott vannak, bal szélső-től indulva, "kevés ablakmosó foly, Olaj szint, Hűtő víz szint, Kiégett helyzet vagy tompitot lámpa, kiégett féklámpa, vékony fékpofa" ...Mekkora frankóság már.... :smartass:

Ezek az Opelék már akkor tuti autót csináltak, csak nem árulták el!(és erre 7 év kellett hogy rájöjjek.. :blush: .. szégyellem magam)

ikonok_bal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Bakker..mire jöttem rá most... :omg:

Most hogy led projektben vagyok.. nézegetem az ikonokat...

a műszeregység ikonjai között azok vannak amiket a MID ki tud írni....

vagyis elképzelhető hogy MID se kellene hozzá és ikon ként jelzi nekem hogy kevés a víz itt ott?? Mert a szintjeladók, csak testet kapcsolnak, vagyis ha az ikonok mögé tennék égőt, meg egy plusszot, a kapcsolt testet meg égőnként bekötve akkor oda világítana az arcomba hogy kevés a víz vagy olaj, vagy valami..! NEEEEMMM????? :huh:

De tök jól ott vannak, bal szélső-től indulva, "kevés ablakmosó foly, Olaj szint, Hűtő víz szint, Kiégett helyzet vagy tompitot lámpa, kiégett féklámpa, vékony fékpofa" ...Mekkora frankóság már.... :smartass:

Ezek az Opelék már akkor tuti autót csináltak, csak nem árulták el!(és erre 7 év kellett hogy rájöjjek.. :blush: .. szégyellem magam)

Zseni vagy! :D

Link to comment
Megosztás:

Bakker..mire jöttem rá most... :omg:

Most hogy led projektben vagyok.. nézegetem az ikonokat...

a műszeregység ikonjai között azok vannak amiket a MID ki tud írni....

vagyis elképzelhető hogy MID se kellene hozzá és ikon ként jelzi nekem hogy kevés a víz itt ott?? Mert a szintjeladók, csak testet kapcsolnak, vagyis ha az ikonok mögé tennék égőt, meg egy plusszot, a kapcsolt testet meg égőnként bekötve akkor oda világítana az arcomba hogy kevés a víz vagy olaj, vagy valami..! NEEEEMMM????? :huh:

De tök jól ott vannak, bal szélső-től indulva, "kevés ablakmosó foly, Olaj szint, Hűtő víz szint, Kiégett helyzet vagy tompitot lámpa, kiégett féklámpa, vékony fékpofa" ...Mekkora frankóság már.... :smartass:

Ezek az Opelék már akkor tuti autót csináltak, csak nem árulták el!(és erre 7 év kellett hogy rájöjjek.. :blush: .. szégyellem magam)

Nem akarlak elkeseríteni, de igen, tudtuk, hogy van benne ilyen, viszont ez csak a piktogramsor. Eredetileg az A Vectrában volt ez használatos, mert az ottani BC nem tudta ezeket kiírni, így villantotta a piktogramokat, amiket kellett. Külön csatija is van ezeknek. Mivel az A Veki óraegysége csereszavatos az F Astráéval, ezért maradtak meg ezek a piktogrammok is.

Zseni vagy! :D

:D

Link to comment
Megosztás:

+357880055520 ,+357880055522 Valakinek ezek a telefonszámok nem ismerősek? Hajnal 4 körül csörgetett a 20 as végű, asszonytárs felvette, a vonal túlsó végén valaki igen csak jól érezte magát szexuálisan. Ismerőssel beszélve, neki fél ötkor volt nem fogadottja a 22 re végződőtől. A számaink még csak nem is hasonlítanak. ????

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.