Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lyaly tényleg. Megtaláltam a Commodore-omat valamelyik nap. :D

Amennyit Apple termékre költesz, már CDX-re építhetted volna belőle az autót. Az epöl termék és egy nem epöl termék közti árból. :D

Én nemrég adtam el. Nagyon Patika volt, gyári doboz, hungarocell, kazettás magnóval, mindennel... Sajnáltam, mert gyerekkorom egyik fontos pontja, de így legalább értő kezek között okoz örömmel átitatott perceket.

Link to comment
Megosztás:

Ajtógombok, fejegység :D (meg faragásfüggően bármi :D )

Kilincs is, nem? Vagy csak a B veki pnp. dunno má.

Én nemrég adtam el. Nagyon Patika volt, gyári doboz, hungarocell, kazettás magnóval, mindennel... Sajnáltam, mert gyerekkorom egyik fontos pontja, de így legalább értő kezek között okoz örömmel átitatott perceket.

Enyém sajnos nem jó. Egy ideig tölti a kazettáról a dolgot és aztán a kép zajos lesz. Egyik IC megdöglött benne.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy F Astrában mi az a nem használt 2 pólusú csatlakozó, ami a kiegyenlítő tartály toronyhoz menő lefogató fülére van rápattintva? Mire szolgál az? Ill. van még egy ilyen csatlakozó, az 4 pólusú, ami a szélvédő alatti részen, kb. középen lévő fekete hosszúkás relé dobozban van? Annak mi szerepe lehet?

Köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy F Astrában mi az a nem használt 2 pólusú csatlakozó, ami a kiegyenlítő tartály toronyhoz menő lefogató fülére van rápattintva? Mire szolgál az? Ill. van még egy ilyen csatlakozó, az 4 pólusú, ami a szélvédő alatti részen, kb. középen lévő fekete hosszúkás relé dobozban van? Annak mi szerepe lehet?

Köszi a választ!

A kiegyenlítő tartálynál az a csati sztem a fedcomp vezetéke lenne, ami a hűtőfolyadék szintjét érzékeli. Ill. ha kör alakú a csati, akkor a fékkopásjelzőé.

Link to comment
Megosztás:

A kiegyenlítő tartálynál az a csati sztem a fedcomp vezetéke lenne, ami a hűtőfolyadék szintjét érzékeli. Ill. ha kör alakú a csati, akkor a fékkopásjelzőé.

Mind a kettő van az autóban, és egyik csatlakozó sem stimmelne... Egyébként, a CDX felszereltség mit foglal magában F Astránál?

Tudnék szerezni egy ilyen felszereltség jelző feliratot a kocsira, csak nem tudom mit takar.

Link to comment
Megosztás:

Mind a kettő van az autóban, és egyik csatlakozó sem stimmelne... Egyébként, a CDX felszereltség mit foglal magában F Astránál?

Tudnék szerezni egy ilyen felszereltség jelző feliratot a kocsira, csak nem tudom mit takar.

Gyikben van errol is info. Am fotozd le a csatit ugy egyszerubb megmondani
Link to comment
Megosztás:

Mind a kettő van az autóban, és egyik csatlakozó sem stimmelne... Egyébként, a CDX felszereltség mit foglal magában F Astránál?

Tudnék szerezni egy ilyen felszereltség jelző feliratot a kocsira, csak nem tudom mit takar.

Esetleg a lámpamosó szivattyú vezetéke :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na bekerült a hertz, és hát lényegesen szebben, jobban szól mint a gyári lom :)

Annyi hiba van hogy a kiemelő kerettel sem fér az ablak, de a kereten sem igazán lehet már emelni, mert nincs helye a kárpittól. Majd valami lessz vele...

B@szni is meg szűznek maradni is nehéz lehet. :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Na bekerült a hertz, és hát lényegesen szebben, jobban szól mint a gyári lom :)

Annyi hiba van hogy a kiemelő kerettel sem fér az ablak, de a kereten sem igazán lehet már emelni, mert nincs helye a kárpittól. Majd valami lessz vele...

Amíg nem hallottad az enyém gyárit, addig csak a tiedhez tudsz viszonyítani. :P

Nem azt akarom kifejezni, hogy ennél jobban nem szól semmi, csakhogy a gyáriban van egy nem kevés tartalék és ahhoz képest viszont sokkal jobban szól. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.