Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

itt alakul az idő, minjá mek ki napozni :)

de jólenne, ha már egy cseppet sütne a nap, vagy 10hétig nem? :D

Jó neked itt most kezdett el lehűlni a levegő.. :D Ha én dönthetnék az őszt átugranám és jöhetne karácsony ami kedvenc a ünnepem és aztán december után jöhetne a tavasz...

Link to comment
Megosztás:

Hölgy?Igen!Iditóta?Neeem.... :D Az hogy nőből vagyok egyből azt jelenti, hogy én vagyok Dr Szöszi??? :D Szeretem én az autós témát amennyire értem és viszont amit hallok vagy olvasok az ragad rám.Ezért majd itt tanulok tőletek!!! :P :D :D

De azért a piros pontokat megkapod ahogy itt valaki emlitette :D :D Remélem jó volt "takcsizni"... ;) :(

Jah és a rózsaszinről annyit,hogy megnézed a képem rájössz milyen az én szinem!!Mint a pici kocsim aki nem véletlenűl kapta a Purpi nevet(najó ez tényleg csajos egy kicsit) :D :D

Hm. Enyém meg kerámia kék, de haverok mindig azzal cukkolnak hogy lila, mert ha olyan fényviszony van vagy kicsit már koszos a kocsi, akkor lila színe van. :)

óóó

értem már köcc :P

egyébként képpel nem szabad idézni, többiek is fogják mondani, a modik meg szerkszteni.

ha van kép az idézett, vagy válaszot szövegben, akkor vagy töröld ki azegész sort, ami aképre irányul, vagy ha direkta képre akarsz szólni, akkor az img-ket url re kell átjavítani

:P

ilyenkor a javítás fülre katt gyorsjavítás, és meg is teheted ezt ;)

Ne itt csajozzámá! :D ;)

Link to comment
Megosztás:

itt alakul az idő, minjá mek ki napozni :D

de jólenne, ha már egy cseppet sütne a nap, vagy 10hétig nem? :D

Jó neked itt most kezdett el lehűlni a levegő.. :D Ha én dönthetnék az őszt átugranám és jöhetne karácsony ami kedvenc a ünnepem és aztán december után jöhetne a tavasz...

már sajna nem, be van borulva... meg sötétedik

jaaaj valamit mindig elrontok....nőők :D

a saját hozzászólásodnál van a javít fül

azzal tudod javítani.

a képet is azzal tudnád kivenni a hozzászólásodból, amit előbb mondtam img->url

Sziasztok a kuplung bowdent merre talalom kell valamit bontani?? :) :D

kuplung pedál végén egyik vége,a motortérben pedig a váltó tetején van egy bowden, az a másik vége.

egy villába csatlakozik, és egy kocka csavar van rajta, mert a másik vége egy menetes szár.

Link to comment
Megosztás:

Hm. Enyém meg kerámia kék, de haverok mindig azzal cukkolnak hogy lila, mert ha olyan fényviszony van vagy kicsit már koszos a kocsi, akkor lila színe van. :D

Ne itt csajozzámá! :D :D

nyalok a pirospontér!! :D

am jobb ha hening szól neki ért?

vagy Te akartál? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy szólt volna neki a képes idézésen kívül.

:D :) :D

nem is mondtam mást, de én pl még azt se vettem észre, hogy amiatt szólt volna, bár lehet, nem olvasok vissza, de úgyis meg kell ezt azt tanítani neki is, mint anno nekem is meg mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Köszöni szépen jól van! :D

ennek rülök :D

Hja ma ismét hitelesítettem a kilométerórámat, hogy pontosan mér-e. Kb 112-nél 104-gyel megyek. A rendőrleány mondta. 5000Ft-ba került a hitelesítés. :D

látod nyalni kellett volna ott is, vagy nyaltál is, mert ez eléggé aprópénz :D

Nem kell annyira félteni, nagylány már biztosan. Tud magára vigyázni.

Ja,....és ne itt csajozzááááááááá! :)

hát neki már van saját vas, nem ugy mint nekem :D szal bizos nagyjány, de mé ne lehetne itt csajozni? :D

:D

Link to comment
Megosztás:

Lalee fejébe vette, hogy 100E nek 40% os kedvezménnyel 40ezer ft a kedvezménye, de ha külön veszi a dolgokat többet tud spórolni.

tehát szte 100e 40% a 40 ezer ugye, de szerinte pl 10+30+30+20+5+5 ezer nek a 40% a több mint 40ezer.

csak én érzem úgy, hogy ez felesleges számolás lesz neki?

Link to comment
Megosztás:

Lalee fejébe vette, hogy 100E nek 40% os kedvezménnyel 40ezer ft a kedvezménye, de ha külön veszi a dolgokat többet tud spórolni.

tehát szte 100e 40% a 40 ezer ugye, de szerinte pl 10+30+30+20+5+5 ezer nek a 40% a több mint 40ezer.

csak én érzem úgy, hogy ez felesleges számolás lesz neki?

17454946400.gif17462554869.gif jóvannnna! Mert mégtöbbet szeretnék spórolni! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.