Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én meg azt hittem ,hogy inditózáskor "szándékosan veszi le" az enerdzsit a rendszer a fogyasztókról, szándékosan úgy vannak bekötve gyárilag! :D

A szelőztetőventi is leáll addig amig inditózok és a rádió is elhallgat addig...de ki nem kapcsol - akkor elkezdené letekerni az antennát is. :)

A venti azért áll meg, mert az olyan körön van, hogy csak a gyújtáskapcsoló II-es pontjára van kötve(15A áramkör). A rádió meg az I-estől az indítóig (W áramkör, de ehhez még hozzájárul a kormányzár kapcsolója is). Ez lenne a gyári bekötés amúgy. Tehát, akinek csak gyújtáson van rádiója, annak át kell kötnie. :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs annyi fölösleges villanya hogy az antennát is behúzza :D Nekem a venti nem áll meg, csak a rádió dobja el magát (jó ez se gyári :D illetve gyári, csak a Panasonic gyárból)

:) tééényleg, hiszen mindenből kifolyik az erő olyankor, akkor az se kap szuflát! :D

Link to comment
Megosztás:

Blau SC202.

Bazdki, arról már indítózni is tudnál. :)

erősítőhöz lehet veszk egy ilyet, sokkal jobb, mint az egybe nagy kondi, és van is egy ismerősömnek ócóé :D

Én meg azt hittem ,hogy inditózáskor "szándékosan veszi le" az enerdzsit a rendszer a fogyasztókról, szándékosan úgy vannak bekötve gyárilag! :D

A szelőztetőventi is leáll addig amig inditózok és a rádió is elhallgat addig...de ki nem kapcsol - akkor elkezdené letekerni az antennát is. :D

egyébként ezt a verziót én is hallottam, és lehet, hogy van is ilyen opció, pl a venti esetében :D

Link to comment
Megosztás:

ha lekaparnád a festéket, akkor Heningtől kérhetsz tanácsot. Monstanában benne van a festésben :D

Tapéta... :D

Pedig milyen szépen tud szólni egy SC202 vagy CAR300/400... :D Főleg az én 300-asom, mert kicsit átberheltem az EQ részét. :D

Végülis blaupunkt. De ha már megvan ez ( eredetileg marutiból lett kiszedve...:) lehet nevetni ) akkor nem cserélem vissza a gyárira. De a nyáron sikerült a két hátsó hangszórót beletenni. Azok már egy 97es Caravanbol lettek kiszedve. K*rvajól szólnak. Jobban mint a csilivili M'N'C Devilek elől.

Link to comment
Megosztás:

Ezt meg sem hallottam. :D :) :D

Valamiből nekünk is meg kell élni. :D

akkor ne szereld az autódat, majd csak aszerelők, mert azok akkor miből élnek meg? :D

de am így van ahogy 90es mondta, hogy sokan lusták, bezzeg aztán nyígnak, hogy jaj ez is milyen drágán dolgozik..

Link to comment
Megosztás:

vannak jó képei a kiskorúnak :) nekm msnes képem volt a galériájából :D

dicsak nádiposzáta mijan? :D kialudtad magad? :D

nekem cannon ip 1700em van, ez is nagyon szép fényképeket csinál, de a gumigörgői már úgy visítanak, hogy ihaj :D

ammeg ennyit pofázni, alig birtam átolvasni :D

day

indítózáskor nekem szinte mindig kikapcsolja a rádiót.

Legyél jó kisfiú, és ne légy szemtelen! :D Persze, hogy kialudtam. Az alatt a 4 és félóra alatt? Hogyabánatbane. :D

Link to comment
Megosztás:

akkor ne szereld az autódat, majd csak aszerelők, mert azok akkor miből élnek meg? :D

de am így van ahogy 90es mondta, hogy sokan lusták, bezzeg aztán nyígnak, hogy jaj ez is milyen drágán dolgozik..

Hidd el, nem is szerelgetem nagyon az autót. Csak néhány apróságot csinálok rajta, ha van hozzá kedvem. Olajcsere, fékbetétcsere, ezekkel is elviszem a szerelőmhöz. Nem anyázok egy esetleges szopatós csavar miatt. Persze a festés nem olyan bonyolult, mint egy gyűrűsor csere, de láttam már nagyon elbacott tapétázást, és festést is.

Link to comment
Megosztás:

akkor ne szereld az autódat, majd csak aszerelők, mert azok akkor miből élnek meg? :D

de am így van ahogy 90es mondta, hogy sokan lusták, bezzeg aztán nyígnak, hogy jaj ez is milyen drágán dolgozik..

Amióta az opel a családban van őőőő.....assszongya 7 éve..azóta most van másodjára szervízbe.Elsőnek amikor a balatonon a generátor nem töltött, most pedig a generál miatt. Ezt is megcsináltuk volna ha én nem járnék suliba fater meg nem melózna. Így viszont nem nagyon lenne rá idő, aztán nem lenne 1 darabig kocsi.

volt nekünk 1 nagyon jó szerelőnk...tavaly még ő segített a vizsgára felkészíteni. Nagybátyám. Sajnos nagyon beteg lett..aztán az orvosok is megmondták hogy nem lesz túl sokáig köztünk :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.