Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem is alszom :D Nagyon komoly munkát végzek: Van két zsír új zsiguli kilincsem. Tök szépek :) :D Most azokat törölgetem hogy csillogjanak :D :D

ember...olyan beszólásaid vannak hogy felnevetek rajtuk. :D :D Az még oké hogy nem alszol...de miért van 2 zsiga kilincs nálad? :D Látszik hogy benzin BOCCCSÁÁÁNAT! gázolaj folyik az ereidben. ;)

Link to comment
Megosztás:

A szöszikre bukik? A francba! Barna vagyok... :D :D

Volt egy érdekes autókázásom kb fél éve. Azóta szivatnak vele, csak most én dobtam föl. A krúzolásról jutott eszembe. :D Esőben, sötétben éjszaka haverom kitalálta hogy ha már sötét is van, meg eső is van, meg hideg is van akkor értelmes ember mi egyebet tehet, mint elmegy autókázni. Én pont így láttam, úgyhogy mentünk a semmibe. Aztán a nagy sötétségben találtam egy fehér nadrágot nővel megtöltve, pont nekünk háttal egy buszmegállóban. Ahogy mentünk arra felé, már éppen kezdtem elbambulni és átejteni a szememet a pözsó oldalablakán amikor megfordult, és feltűnt hogy kábé pont kétszer annyinak tűnik mint a másik oldalról, de ő még az előző arckifejezésünket látta, és nekiállt örülni, és nézni hogy mi nézzük. Nah, sose tűnt még olyan kevésnek az a 75 ló mint annál a gyorsulásnál :D :D :) Szal azóta van ez. :D

Link to comment
Megosztás:

De unom má magam... Kínomba a vegyészkanalammal szórakozok..a végét az asztal pereménél lefogtam a másik végét pöckölgetem....Tökre Dízel hangja van.. :D :) csak jó ütembe kell pöckölni mert ha nem akkor kihagy :D

Akkor próbálj meg porlasztócsúcsot cserélni. Lehet hogy nem kap anyagot :D

Link to comment
Megosztás:

Jaj, ne má'...a hajszin nem számit...úgyis a legtöbb nő rendszeresen festi a haját.... :D

Mellesleg, msn-en én is felvettelek...én vagyok a László..vagy nemtom hogyan jelenik meg nálatok!? :D :D

Hát így most nemtom, majd otthon megnézem. /pill tiktokban netezem.... :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor próbálj meg porlasztócsúcsot cserélni. Lehet hogy nem kap anyagot :D

:D :D

HÁlistennek ki lesz cserélve az is :P ( Nem a kanálon ) :D

Én meg nemtom. Barátnőmnek nem lehet beazonosítani a hajszínét :) :D Amikor nekem vörös, akkor nekik barna amikor nekem végre télleg barna, akkor közlik hogy most festették vörösre há' nem látom? :D

Hát ez egy spesssziális téma... ;) és még hány ilyen van. Multkor 1 csajszi elhívott vásárolgatni. Felkészültem...vittem lóvét há mondom úgyis éhesek leszünk mire végzünk...és hihetetlen de megvette amit akart és mentünk hozzá ;)

Te beteg vagy. :D ;)

Tényleg kicsit el van dugulva az orrom...főleg éjszaka :D :P

ááá...amúgy csak hihetetlenül unom magam. Aztán már ez szenvedés.

Link to comment
Megosztás:

Mert? mi is történt ha szabad tudni?:D

Valami baj van az öninditóval...És most megint tankolás után úgy döntött,hogy nem megyünk sehova.Örültem neki.És volt szives valaki azt ajánlani hogy kocogtassam kalapáccsal az öninditót és egyből beindult...röviden ennyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Valami baj van az öninditóval...És most megint tankolás után úgy döntött,hogy nem megyünk sehova.Örültem neki.És volt szives valaki azt ajánlani hogy kocogtassam kalapáccsal az öninditót és egyből beindult...röviden ennyi. :D

Ahaaaaa, értem kedves hölgy :D Végre 1 talpraesett hölgy aki nem azonnal a szerelőt hívja :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.