Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez az egyik olyan zsiga, amit majd megcsnáltok? sztem ez egy olyan zsiga, amit majd ha felmegy a vas ára, akkor lehet vinni a méhbe :)

a hangszóró 20cmes 2900Ft/ db 150W 90 db 36Hz-5kHz

Ezt már soha nem csináljuk meg.

Ennek a csomagtartója telistele van zsiga alkatrészekkel. van benne letakarva vagy 3 komplett lada váltó is. :)

Link to comment
Megosztás:

:) csak 20 éves :D

Szép-szép! Csak az ára vad! annyit sztem nem ér! Azért már Astrát veszek. :lol:

volt ilyen a tévében is csak Wareszból. Az ürge magkapta a kocsit, és már rendelte is a másikat, tudjátok akkor még éveket kellett várni rá. De hülye vagyok, honnan is tudnátok?! :) Amikor megkapta meg már nem kellett neki, pár kilóméter volt benne, garázsban állt, néha lemosta csilli-villi volt.

Link to comment
Megosztás:

volt ilyen a tévében is csak Wareszból. Az ürge magkapta a kocsit, és már rendelte is a másikat, tudjátok akkor még éveket kellett várni rá. De hülye vagyok, honnan is tudnátok?! :) Amikor megkapta meg már nem kellett neki, pár kilóméter volt benne, garázsban állt, néha lemosta csilli-villi volt.

mért ne tudnánk a merkurról, meg hogy rádiót kellett fülelni?

ha másról nem, akkor tvből a filmhíradóból :)

Link to comment
Megosztás:

mért ne tudnánk a merkurról, meg hogy rádiót kellett fülelni?

ha másról nem, akkor tvből a filmhíradóból :)

Ja mint a kiscsaj kérdezi, apa mesélj a gyerekkorodról, amikor még fel kellett kelni a fotelból, hogy elkapcsold a tévét. :lol: Néha besokalok, aztán példálózók, hogy bezzeg nekem még nem volt külön szobám, meg tévém, meg számítógép meg... aztán hallom az asszonyt a konyhából.: Zoli!! Hagyd abba! Le se szarnak! :D Hát kösz! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja mint a kiscsaj kérdezi, apa mesélj a gyerekkorodról, amikor még fel kellett kelni a fotelból, hogy elkapcsold a tévét. :D Néha besokalok, aztán példálózók, hogy bezzeg nekem még nem volt külön szobám, meg tévém, meg számítógép meg... aztán hallom az asszonyt a konyhából.: Zoli!! Hagyd abba! Le se szarnak! :) Hát kösz! :) :lol:

és nincs igaza?? az akkor volt???

engem se érdekel, hogy fateromnak egy biciklije volt... persze arról nem mesél, hogy az versenybicaj volt, és a faluba csak neki volt... meg a sok motorjáról...

szal.

Link to comment
Megosztás:

Ja mint a kiscsaj kérdezi, apa mesélj a gyerekkorodról, amikor még fel kellett kelni a fotelból, hogy elkapcsold a tévét. :D Néha besokalok, aztán példálózók, hogy bezzeg nekem még nem volt külön szobám, meg tévém, meg számítógép meg... aztán hallom az asszonyt a konyhából.: Zoli!! Hagyd abba! Le se szarnak! :) Hát kösz! :) :lol:

Kislányod? Hát bizony...más idők ezek már. Sőt...már én is ebbe a modern korban nőttem/nővök fel.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.