Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egy 1.4 16v XN motoros astra caravanom van. A gondom az, hogy mivel nincs fordulatszám mérő az autóba. Azt szeretném tudni, hogy milyen fokozatban milyen fordulatszámot produkál a motor a köv. sebességeknél: 50, 70, 90, 100, 110, 130. Kb, ezek azok a sebességek amelyekkel általában közelekedni szoktam.

Eddig nem vezettem 16 szelepes autot, így aztán kiváncsi volnék, hogy véleményetek szerint mikor kell váltani. A szervizes csávó azt mondta, hogy ne váltsak 3-bol 4-re 70 alatt. Ez csak példának szántam, szóval nem kell hurrogni. Ti hogy váltotok?

Üdv

Link to comment
Megosztás:

Eddig nem vezettem 16 szelepes autot, így aztán kiváncsi volnék, hogy véleményetek szerint mikor kell váltani. A szervizes csávó azt mondta, hogy ne váltsak 3-bol 4-re 70 alatt. Ez csak példának szántam, szóval nem kell hurrogni. Ti hogy váltotok?

Üdv

Ha úton mész normálisan akkor jó 60-70-nél 4-be rakni... 80-90 nél 5. Városban szerintem 4 a max. és butaság 5-be rakni... ez a motor ugyanis nem szereti ha túl alacsony fordulaton terhelik... elkoszolódik. Viszont a 40-et elbírja 4-ben... (már persze ha olyan a forgalom) ott még nem kell visszaváltani szerintem... alatta viszont mindenképp.

Link to comment
Megosztás:

Egyébként mit ír a könyv, milyen fordulatnál van a nyomaték maximum? Hogy lehet hozzásjutni ehhez a könyvhöz? Lefénymásolnám.

És nektek mennyit fogyaszt az autó? Én hosszú úton klimával 8.5 körül mértem, klima nélkül 7.5. Ezt olyan 110-s tempóban.

Link to comment
Megosztás:

Janóék nekem is jó munkát és föleg lelkiismeretest csináltak. Anno vagy 4-5ször indit...leállít..hegeszt...indit...leállit hegeszt... az utsóknál már nem is hallottam hogy kifújna, mire a krapi, dede...még egy kicsit.. (középdob elöl hátul kiszakadt... fekvörendör+defekt rulez... :evil:

Link to comment
Megosztás:

hy all :)

Tele lett ma a F****M evvel a kibaszott opellel ....

ha van valakinek 5lete plz mondja mert jelenlegg ott tartok hogy legközelebb megint le áll akkor egy fejszét vágok bele

a szitu csak annyi elindul kocsi megy

meg áll ... le állit ... de ezutan 10perc és 40perc közti idö kell neki hogy beinduljon

ekkor minden normalis megy még ujra le nem allitom

a mai nap már ut köüzben is le állt 40 perc mulva elindult

és utana a leallitas utan szinten nem indult csak miutan ki jöttem a bevasarlo központbol de akkor pöccre

amire kéretik nem tippelni !!!

gyujtas elosztofedél vagy rotor

gyujtastrafo !

hall jelado

AC relé

ilyenkor egyébként szikra NINCS

a fötengelyjeledo lehet meg de szerintem az vagy muködik vagy nem !

olyan nincs a hogy egyszer megy egyszer nem !!!

az autoban gyári riasztovan IMO nincs "lehet jönni ellopni de sokáig ugysem jut vele az illetö"

ha valaki nem tudná esetleg ez egy astra gsi c20xe motronic 2,5 el

5leteket várnék vagy valami nagyon jo villamosági szerelöt akihez akkor is ki vihetem amikor épp megy a kocsi !!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.