Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol:

mi volt olyan vicces :lol: olvasd el az előzményeket is :D

semmi köze az olajteknő tömítésnek ahhoz, hogy a kiegyenlítőtartályba olaj kerül :D vagy én tudom rosszul?? :(

nagyon is jól tudod

visszaolvastam...és pont ez... az a találgatás amire válaszoltál... :D

Merthát igen...logikusan végiggondolva...alulról felfele nem fog folyni az olaj.

Link to comment
Megosztás:

visszaolvastam...és pont ez... az a találgatás amire válaszoltál... :lol:

Merthát igen...logikusan végiggondolva...alulról felfele nem fog folyni az olaj.

Hát nem érted? Alul a Dekli tömítésnél kifolyik, felkúszik a blokk oldalán, átugrik a vízcsőre, elmegy a kiegyenlítő tartály kupakjáig, letekeri, beugrik, és visszacsukja maga után. Még ezt sem látod át? :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem érted? Alul a Dekli tömítésnél kifolyik, felkúszik a blokk oldalán, átugrik a vízcsőre, elmegy a kiegyenlítő tartály kupakjáig, letekeri, beugrik, és visszacsukja maga után. Még ezt sem látod át? :D :lol:

:lol: :( :D

Astrásgyerek! Ezen az elméleten nevettem amit Dáwid részletezett :D csak én nemtudtam így ilyen pontosan leírni

Link to comment
Megosztás:

Hát nem érted? Alul a Dekli tömítésnél kifolyik, felkúszik a blokk oldalán, átugrik a vízcsőre, elmegy a kiegyenlítő tartály kupakjáig, letekeri, beugrik, és visszacsukja maga után. Még ezt sem látod át? :D :lol:

:( :D :D

Astrásgyerek! Ezen az elméleten nevettem amit Dáwid részletezett :D csak én nemtudtam így ilyen pontosan leírni

hogy én erre miért is nem gondoltam? :lol: pedig olyan kézenfekvő :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tankolásokat hozzászámoltad? :D -> Spricmonitor

Ebből már 2x megvettem volna a kocsim :(

+ az olajcserék :lol: meg szűrők...

Na de ez mind megvan egy új autónál is, csak ott még drágábbak az olajok, a szűrők, a szervízdíjak, stb. stb.

tankolni kell az újat is, és cserélni abban is a megfelelő dolgokat.

ezt kár is tárgyalni :lol: akinek van pénze vesz újat, akinek nincs marad a jó öreg (legtöbb esetben)könnyen szerelhető F-eknél :D

Link to comment
Megosztás:

Mi igyekszünk összehozni egyet, csak Spzoli nem bír megálmodni egy időpontot. :lol:

A Zolinak meg egy :D és szégyelje magát, mert a Szüleimtől kb. 10 percre lakik és még nem találkoztunk. :D

Bezzeg van Valaki akinek eszébejutottam ha már Pest környékén járt, pedig Ő igen messze lakik tőlem. :lol:

Talán nem mindenki csak ígérget. :(

Link to comment
Megosztás:

Hogy mik vannak :lol:

http://www.blikk.hu/blikk_aktualis/kilapit...otoval-2011071/

Azért megnéztem volna a tulaj őszinte mosolyát...

Haverom előző munkahelyén az ügyvezető-igazgatóúrnak volt egy új 5-ös bömbije. Mindig ott állt a cég előtt, gyakorlatilag csak arra tartotta hogy álljon valami fekete erős autó a cég előtt. Hát ott állt akkor is amikor 2 hónapos korában rácsúszott a hó :lol: olyan szép hamutartó formája lett hogy haver sírva röhögött amikor mesélte. 1,5 milláért levágták a tetejét, és kapott másikat :( (2 hónapos kevesebb mint 1000 km-t futott autó, elvágott oszlopokkal, cserélt tetővel... alkalmi vétel lesz 2 év múlva amikor már futott vagy 5000-et :D )

Link to comment
Megosztás:

Bezzeg ha húszéves lennék, már talált volna időpontot! :D

Örülök hogy megismerhettelek. :D

Húszévesek....ki bírná már azt a starpát.... :lol: Mennyünk discóba, plázába.... már megint a kocsi alatt fekszel... a fórummal többet foglalkozol mint velem....stb..bla..bla...blaaa... :D

majd küldj egy emailt mikor kivehető fogsorod lesz :D :( :lol:

Vagy egy képet a pohárról az éjjeliszekrényen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Húszévesek....ki bírná már azt a starpát.... :D Mennyünk discóba, plázába.... már megint a kocsi alatt fekszel... a fórummal többet foglalkozol mint velem....stb..bla..bla...blaaa... :(

Vagy egy képet a pohárról az éjjeliszekrényen. :lol:

Ez ismerős a mai napokban is nálad, nem? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.