Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem mondta még az asszony, hogy inkább igyál a kevesebbe kerül? :D Tudom-tudom, neked ingyen volt. A kedves feleségem meg világítós kapaszkodót akar az ő oldalára is előre. Lehet abból fél párat kapni? :rolleyes:

Most kaptam egy autóporszívót, tök jó szivargyujtóról műkszik, 10 perc alatt kitakarítottam vele a kocsit, azóta töltöm az akkut, hogy vissza tudjak járni vele a helyére. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nem mondta még az asszony, hogy inkább igyál a kevesebbe kerül? :D Tudom-tudom, neked ingyen volt. A kedves feleségem meg világítós kapaszkodót akar az ő oldalára is előre. Lehet abból fél párat kapni? :rolleyes:

Most kaptam egy autóporszívót, tök jó szivargyujtóról műkszik, 10 perc alatt kitakarítottam vele a kocsit, azóta töltöm az akkut, hogy vissza tudjak járni vele a helyére. ;) :D

http://www.vatera.hu/listings/index.php?q=...zkod%F3&c=0

Persze külön is kapni. Betenni egyből nem tudod, vágni kell a kárpitot a lámpa miatt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem kellet vágni semmit rajta :D Ki volt nekem hagyva gyárilag a kárpitból. ajtósnál a vázat kell meg vágni mert abban abszolult nincs meg a helye.

Elöl? ;) Elöl csak 2 ponton van föltéve a kapaszkodó és nincs alatta az a teli takarólap ami hátul. Ott tutira nincs kivágva gyárilag :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

...

Gratula Karcsi!

Kösz. :D

Mostmár este is tudod magad sminkelni vezetés közben. :D

Azt sem viselem,könnyen, amikor az asszony mázolja magát... :rolleyes: :D

Néztem is erősen, nem hasonlít arra, amit küldtem neked. ;)

Anyukának tetszik,mert nem kell a belső tükörben sminkelni. Te is ezért csináltad? Vagy csak a szimmetria végett?

A Vectra előtted elég rondán van megoldva. :D

Pedig az egyik abból van "faragva". :D

Azért csináltam, mert megláttam egy bontós haveromnál, és megtetszett.

Az a Vectra évek óta így néz ki. Van rajt' egy vectraclubbos matrica, de mikor megkérdeztem náluk, nem válaszolt senki. :D

Link to comment
Megosztás:

Elöl? ;) Elöl csak 2 ponton van föltéve a kapaszkodó és nincs alatta az a teli takarólap ami hátul. Ott tutira nincs kivágva gyárilag :rolleyes:

JA HOGY ELŐRE :D De nem gondoltam hogy előre kell. Vissza olvasni LUXUS :D Ja elől igen :D ÉN kérek elnézést!

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Ez az első üzenetem, habár a fórumot már régóta ismerem. Sokat olvasom a jobbnál-jobb hozzászólásokat, tippeket. Nagyon tetszik!!! Most már rávettem magam az írásra is. (Ide akartam egy hangulat jelet rakni, de nem jött a kis piszok. SEGÍTSÉG!) Na egyenlőre ennyit.

Üdv.: Pocsi (Jani)

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Ez az első üzenetem, habár a fórumot már régóta ismerem. Sokat olvasom a jobbnál-jobb hozzászólásokat, tippeket. Nagyon tetszik!!! Most már rávettem magam az írásra is. (Ide akartam egy hangulat jelet rakni, de nem jött a kis piszok. SEGÍTSÉG!) Na egyenlőre ennyit.

Üdv.: Pocsi (Jani)

Bal oldalon vannak a smiley-k. Ha többet akarsz, akkor nyomj az "Összes hangulatjel mutatása" szövegre.

Link to comment
Megosztás:

Ctrl + Numerikus padon a plusz gomb. :D

A mínusz meg a vissza ugye? Azért mondhattad volna. :rolleyes: :D

Helló Mindenki!

Ez az első üzenetem, habár a fórumot már régóta ismerem. Sokat olvasom a jobbnál-jobb hozzászólásokat, tippeket. Nagyon tetszik!!! Most már rávettem magam az írásra is. (Ide akartam egy hangulat jelet rakni, de nem jött a kis piszok. SEGÍTSÉG!) Na egyenlőre ennyit.

Üdv.: Pocsi (Jani)

A hozzászólás ablaknál van olyan, hogy hangulatjelek. Amúgy üdv a fórumon. ;)

Link to comment
Megosztás:

Helló Mindenki!

Ez az első üzenetem, habár a fórumot már régóta ismerem. Sokat olvasom a jobbnál-jobb hozzászólásokat, tippeket. Nagyon tetszik!!! Most már rávettem magam az írásra is. (Ide akartam egy hangulat jelet rakni, de nem jött a kis piszok. SEGÍTSÉG!) Na egyenlőre ennyit.

Üdv.: Pocsi (Jani)

Üdv. itt ;) A hangulatizék hozzászólás-szerkesztés közben ott dekkolnak bal oldalt. Egérrel ráböksz és kész. Ha a gyors-szerkesztőt használod, akkor meg a szerkesztő felső sorában van egy sárga fejecske, ott tudsz válogatni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Helló! Kösz a segítséget nektek, de nekem nem bal oldalt, hanem alul vannak ezek a kis sárgák. Hiába kattintgatok nem akarják azt amit én. Na mindegy majd csak összejön egyszer.

Alul bélyegek vannak. Azt csak a hozzászólás elejére, a dátumhoz teszi ki ;) keress följebb, és balra :rolleyes:

45832-20100606-cNQtNs.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.