Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A szomszédasszony most törte meg a G-sedánjukat az udvarban. Elég szűkös a hely, forgolódott, és elkapta a bal sárvédővel a diófát. A fa győzött kiütéssel. :D Kijött a szomszéd véreres szemekkel, pont íccakás volt, egy darabig csak bámulta bambán. :o Gondoltam szólok valami vigasztalót, de inkább csöndben maradtam, majd ha elmúlik a sokk. :)

Felétek mindenkinek a kocsibehajtóhoz van közel fa ? :)

Tegnap este nézegettem a csatornázást, és azt vettem észre, hogy a járdák ugy vannak, hogy az árok felett megy át a járda, és neki egyenesen az oszlopnak, mondom ez olyan mint nemrégiben a körforgós történet? Aztán észrevettem, hogy minden oszlopjhoz megy járda... ezt a luxust, azért betonoztak egy 70-80 széles 1-2 méteres járdá, hogy émászbácsi oda tudjon sétálni??? holott az oszlop mögött közvetlenül járda megyen végig :S

Link to comment
Megosztás:

A szomszédasszony most törte meg a G-sedánjukat az udvarban. Elég szűkös a hely, forgolódott, és elkapta a bal sárvédővel a diófát. A fa győzött kiütéssel. :( Kijött a szomszéd véreres szemekkel, pont íccakás volt, egy darabig csak bámulta bambán. :) Gondoltam szólok valami vigasztalót, de inkább csöndben maradtam, majd ha elmúlik a sokk. :D

Úgy kellett volna, hgy mielőtt kiderülne visszahozza megjavítva. fater ezt csinálta...egyszer állt kifele a garázsból, és annyira de annyira szűk a hely, hogy fajin ha 1 centi marad a tükör és a garázsfal között... :o Fater gurult kifele, valamit elnézett jobb oldali tükröt reccs letörte. Elment melóba, és nem akkor jött amikor szokott (már gyanús volt). Egyszer este hazajön, én meg megyek el a kocsival. kinyitom a kaput, ülnék be, elindulok...felveszem havert. Beül haver a jobb 1be.. És megszólal.. Mi ez a szarrátört tükör itt a lábamnál... én megkérdeztem...milyen tükör? Haver felveszi...mutatja... Nekem egyből kikerekedett a szemem, hogy miiiiaaaag*ciiiii..????? :D :) Nézem a két tükröt oldalt egyből. Megvan mind. Viszont látom hogy a szarrátört tükör az tegnap még a kocsin volt mert volt rajta egy karc hátul a műanyagon.. Aztán hazajöttem, és mondta fater hogy nemigazán merte megtenni hogy hazajön úgy hogy a tükör szét van bacva... :(

Link to comment
Megosztás:

Úgy kellett volna, hgy mielőtt kiderülne visszahozza megjavítva. fater ezt csinálta...egyszer állt kifele a garázsból, és annyira de annyira szűk a hely, hogy fajin ha 1 centi marad a tükör és a garázsfal között... :o Fater gurult kifele, valamit elnézett jobb oldali tükröt reccs letörte. Elment melóba, és nem akkor jött amikor szokott (már gyanús volt). Egyszer este hazajön, én meg megyek el a kocsival. kinyitom a kaput, ülnék be, elindulok...felveszem havert. Beül haver a jobb 1be.. És megszólal.. Mi ez a szarrátört tükör itt a lábamnál... én megkérdeztem...milyen tükör? Haver felveszi...mutatja... Nekem egyből kikerekedett a szemem, hogy miiiiaaaag*ciiiii..????? :D :) Nézem a két tükröt oldalt egyből. Megvan mind. Viszont látom hogy a szarrátört tükör az tegnap még a kocsin volt mert volt rajta egy karc hátul a műanyagon.. Aztán hazajöttem, és mondta fater hogy nemigazán merte megtenni hogy hazajön úgy hogy a tükör szét van bacva... :P

:)

A munkatársam veje elkérte az apósától a féltve őrzött autó, mert sürgős dolga volt. Sikerült neki megnyomnia a hátsó lökhárítót :( Felhívta az anyósát(aki a munkatársam), hogy megtörte az autót, nem mer hazajönni vele. Nem volt egy nagy dolog, de látszódott rajta, hogy találkozott valamivel. Az anyósa mondta neki, hogy haza nem merje hozni, mert az apósa levadássza, ha meglátja. A srác elvitte egy kasznishoz, ki is javították, miután elment a szerelőtől, a szerelő hívta a srác apósát, hogy hogy sikerült megnyomnia a lököst. A srácnak amilyen car volt a napja, még az is tetőzte a dolgokat, hogy pont az apósa egyik haverjához vitte el az autót csináltatni... :( :D Hazaért a srác, az apósa már kint várta az udvaron. :D Pár perc kérdezősködés után az apósa elmesélte, hogy nemrég hívta a haverja, hogy megcsinálta a lököst, akkor kiakadt, de utána már csak röhögtek az egészen :P

Link to comment
Megosztás:

Ha már ilyen adakozó kedvedben vagy, nincs egy barátnőd az én súlycsoportomban? :D

Sajnos nincs. :)

Meg hátulról hajolva is jobban ismerős lenne mi? :)

Vagy rúdon? :( :(

Ne légy szemtelen. :o Nem bártáncos és pláne nem ettől közönségesebb.

Szereti a hastáncot, ennyi az egész. :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok....kérdés...hogy lehet új egy ECU? erre gondolok

Koma keveri a szezont a fazonnal........

ASTRA F MOTORVEZÉRLŐ ÚJ!

C14NZ, X14NZ, 14SE, C14SE, X14XE MOTOROKHOZ

Ha belegondolunk, hogy lehet jó az ecu központishoz és hengerenkéntihez egyszerre? Tudtommal ecu-t és kábelköteget is cserélni kell, ha átalakítunk nem? :o

Az igazi "új" meg szerintem horror pénz lenne....

Link to comment
Megosztás:

Koma keveri a szezont a fazonnal........

Ha belegondolunk, hogy lehet jó az ecu központishoz és hengerenkéntihez egyszerre? Tudtommal ecu-t és kábelköteget is cserélni kell, ha átalakítunk nem? :o

Az igazi "új" meg szerintem horror pénz lenne....

Na ez az :D

Link to comment
Megosztás:

Koma keveri a szezont a fazonnal........

Ha belegondolunk, hogy lehet jó az ecu központishoz és hengerenkéntihez egyszerre? Tudtommal ecu-t és kábelköteget is cserélni kell, ha átalakítunk nem? :o

Az igazi "új" meg szerintem horror pénz lenne....

Jaja, a száma alapján ez egy '94 utáni C14NZ-é.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.