Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Az izzócsere menetét ITT megtalálod. (barátember hétvégi programjának jó lesz. :( :lol: ) Vonóhorog visszajelző az passz :excl:

Nah azt az izzócserét inkább meghagynám a férfiaknak :lol: félek h elrontanék vmit rajta :lol: :S v letörne vmi, de már figyeltem h le lehet csavarozni a borítást hmm , de valaki azt mondta az egész műszerfalat le kell bontani az izzó cseréhez és, hogy az már nem éri meg, de én ugy láttam a fütáskapcsoló résznél az egy külön darab ?! o.O

Link to comment
Megosztás:

Nah azt az izzócserét inkább meghagynám a férfiaknak :excl: félek h elrontanék vmit rajta :( :S v letörne vmi, de már figyeltem h le lehet csavarozni a borítást hmm , de valaki azt mondta az egész műszerfalat le kell bontani az izzó cseréhez és, hogy az már nem éri meg, de én ugy láttam a fütáskapcsoló résznél az egy külön darab ?! o.O

Igen, az egy külön darab. Aki meg azt mondta, hogy az egész műszerfalat ki kell szedni, tarkónvágnám egy péklapáttal, mert annyira ért hozzá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor passz, mert (sajnos :excl:) nincs vonóhorgom. Ha lenne, akkor nem törték volna úgy össze a hátulját és most nem lenne érdekesen álló s?gge a kocsimnak. :lol:

Szívesen odaadom az enyémet. Ha nem lenne, akkor a lábam vonóhorog magasságban nem lenne kékes-lilás zöldes árnyalatú rendszeresen :( :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, az egy külön darab. Aki meg azt mondta, hogy az egész műszerfalat ki kell szedni, tarkónvágnám egy péklapáttal, mert annyira ért hozzá. :excl:

:(:D Hát a gyárba dolgozik ez az ember :lol: autóvillamoság szerelő :lol: de ő mondta h az egészet le kell szedni -.-"

Link to comment
Megosztás:

Igen, az egy külön darab. Aki meg azt mondta, hogy az egész műszerfalat ki kell szedni, tarkónvágnám egy péklapáttal, mert annyira ért hozzá. :excl:

Simán megcsináltatnám vele... :( Csak nem az enyémben. :lol: Bár valszeg félúton rájönne, hacsak nem Dávid csinálja, mert egyrészt kékzöld lenne tőle, másrészt ő pirosra csinálnááááá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:(:D Hát a gyárba dolgozik ez az ember :lol: autóvillamoság szerelő :lol: de ő mondta h az egészet le kell szedni -.-"

Gondolom a kormányt is le akarja hozzá szedni. :excl: Ott a link, amit Dáwidka küldött, onnan rájössz, hogy nem annyira bonyolult a bontás, de azért nem is egyszerű. :lol: Nekem már rutinból megy. Hátrakötött kézzel, becsukott szemmel hason fekve lebontom 20 perc alatt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Simán megcsináltatnám vele... :excl: Csak nem az enyémben. :( Bár valszeg félúton rájönne, hacsak nem Dávid csinálja, mert egyrészt kékzöld lenne tőle, másrészt ő pirosra csinálnááááá. :lol:

Jóhát én meg rutinosan lebontanám és kékesíteném, ahogy most is van az enyémben. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hibás!

A válasz: 42 :excl:

Gyakorolj cunciiii :lol:

Jogos. :( elqrtam, tényleg 42126952-20101122-vsUPfE.jpg

:lol:

Simán megcsináltatnám vele... :lol: Csak nem az enyémben. :lol: Bár valszeg félúton rájönne, hacsak nem Dávid csinálja, mert egyrészt kékzöld lenne tőle, másrészt ő pirosra csinálnááááá. :o

Csinálná pirosra a f.com... Jégfehér marad. Érezd a nyomatékát a FEHÉR szónak :D

Link to comment
Megosztás:

Felcsapsz egy sárga szemüveget...és mehet. :lol: Vagy lézerprotektorosat. :lol:

Csak a vezetékezés gyilkos, ha valamilyen színes fénynél csinálod. Kötöttem én már FTP-t a SuzukiHáz éjszakai Neonkék világításánál :( :lol: azthittem kifolyik a szemem :excl:

Link to comment
Megosztás:

Csak a vezetékezés gyilkos, ha valamilyen színes fénynél csinálod. Kötöttem én már FTP-t a SuzukiHáz éjszakai Neonkék világításánál :( :lol: azthittem kifolyik a szemem :excl:

Soseaztnézd. :lol: Ádám meg színtévesztő...és mélygarázsban kötöttük a bcmet.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jogos. :excl: elqrtam, tényleg 42http://pics.coldline.hu/pics/126952-20101122-vsUPfE.jpg

:lol:

Csinálná pirosra a f.com... Jégfehér marad. Érezd a nyomatékát a FEHÉR szónak :D

Megmondtam én, hogy 42. :lol:

-.-" :( de nekem pedig olyan kell :lol: sokkal jobban nézne ki ^^, ígyis tele vágtam már plüssel a kocsit :lol: egy pasi se akarja nagyon vezetni azóta xD

Ha találsz lila vagy rózsaszínű fényforrást (LED), akkor megoldható, különben a kék és piros színnel kell játszani egyszerre. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.