Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Május végén... :( Nekem elment a hátfal és a jobb oldala. Természetesen kókány munkát végeztek, de van új lökős és hátsó ajtó. :lol:

http://komike.coldline.hu/images/kep(774).jpg

Opelclub.hu-s rendszámkeret? nekem is kellene ilyen :excl:

Üdv az uraknak.

Következőre lenne szükségem. Gyújtás elosztónál lévő gumigyűrű. Tudom sokszor volt téma. Olaj csere előtt állok és ezt is le cserélném. Hol lehet ilyet venni? Unixnál nem találtam........ Itt a helyi boltoba meg vagy nem akartak vagy ők se tudnak hozni.. Valami link jól jönne, hogy honnan lehetne. Esetleg valaki tudna?

Ha kell cikkszám akkor szólj mert nekem megadták itt és felírtam.

Ezt nem várnám meg. Ne igen nyúlkáljon senki sehova. :lol: Majd én kicserélem.

Ja és még mi a legjobb olaj ennek a Igen kifinomult versenymotornak (x14nz) 10w40? 5w30? 5w40? Ki mit mond? Eddig valami lóhugy voot benne most adok neki egy kis Jót is.

Nekem pl 5W40-van most benne előtte 15W40volt csak nem tom minek...

Lehet már ezeket rég megoldottátok de csak most jutottam géphez és legalább visszaolvastam! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez arra enged következtetni, hogy lesz még az is. :lol:

Egyébként nem utánozlak, csak így jönnek ki a lépések :lol: Caravan, színre is hasonlít, 1.6 majd SE, aztán szeretnék majd én is bele nagy motort :lol:

tecóba 2000ft a gumi bill, trust márkájú, ami ugye nem szar, csak az a baj, hogy most vettem egy hagyományost, meg piros színben van csak :(

Kétlem. :lol:

Opelclub.hu-s rendszámkeret? nekem is kellene ilyen :excl:

Be kell lépni az opelclubba (fizetni kell, igen), aztán kapsz, vagy már lehet nem, nem tudom. De nemrég volt aki eladta. :o

Link to comment
Megosztás:

Be kell lépni az opelclubba (fizetni kell, igen), aztán kapsz, vagy már lehet nem, nem tudom. De nemrég volt aki eladta. :lol:

Francba azt hittem szépen mosolygok és lesz! :(

Jahh amúgy véleményetek szerint hogy lehetne megoldani hogy keret nélküli legyen? csavarozás nélkül, ragasztani kéne de mivel hogy? vagy inkább ne mert úgyis idő után leesik? Mert akkor marad a keret,csak mert nincs másra keret! :excl:

Link to comment
Megosztás:

Francba azt hittem szépen mosolygok és lesz! :lol:

Jahh amúgy véleményetek szerint hogy lehetne megoldani hogy keret nélküli legyen? csavarozás nélkül, ragasztani kéne de mivel hogy? vagy inkább ne mert úgyis idő után leesik? Mert akkor marad a keret,csak mert nincs másra keret! :excl:

Biztonságosabb a keret...Mondjuk nekem sikeredett abbólis elhagynom a hátsót valahogy...a mai napig nem tudom hogyan :( 15e-be volt meg 5 hétbe mire kaptam egy újat...és egy rendszámból csak 1x készítenek másolatot :lol: utána már új rendszám, új forgalmi stb...Nekem ezek után mostmár a keretbe is be van ragasztva :lol:

szerk.: Mondjuk nekem abba a 15e-be bennevan egy rendőrségi büntetés is, mivel 2 héten belül igérték az új rendszámot, és 2 hétre kaptam engedélyt meg igazolást hogy hátsó rendszám nélkül közlekedek...csakhogy a 2 hétből majdnem 5 lett és 2 hét után nem fogadták el a rendőrök az igazolásomat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Biztonságosabb a keret...Mondjuk nekem sikeredett abbólis elhagynom a hátsót valahogy...a mai napig nem tudom hogyan :excl: 15e-be volt meg 5 hétbe mire kaptam egy újat...és egy rendszámból csak 1x készítenek másolatot :lol: utánna már új rendszám, új forgalmi stb...Nekem ezek után mostmár a keretbe is be van ragasztva :(

Ha az egészet kétoldali ragasztóval befeded, és úgy felragasztod a hátuljára, akkor soha se jön le :lol:

nehogymár ne legyen 500ftod egy rendszámtábla tartóra.

Link to comment
Megosztás:

Ha az egészet kétoldali ragasztóval befeded, és úgy felragasztod a hátuljára, akkor soha se jön le :lol:

nehogymár ne legyen 500ftod egy rendszámtábla tartóra.

Ez nekem szólna?mert nekem van rendszámtartóm...:excl: csak abba is bele van ragasztva pluszba :( Azértis írtam hogy jobb az tartóban...

Link to comment
Megosztás:

Igy van jól értelmezi! Ha nincs meg a car-pas kártya akkor 9000.-+16000.-ft bruttó kerül a kulcs pótlása!

A car-pas kártya nem helyettesíthető semmivel! A gyújtáskapcsolón lévő szám,az csak sorozatszám,és nem minősül kulcskódnak!

ezt írta az Opel Sajó...

oké oké...DEEE

ha a kulcsmásoló tud másolni olyan kulcsot, ami nyitja zárja a kocsit, indítani is indítana, és a chipet így is úgy is be kell programozni, akkor mi a túrónak nekem kulcskód által lekért kulcs???

eléggé lehúzás ez az egész.

szerintem :excl:

Link to comment
Megosztás:

Ha az egészet kétoldali ragasztóval befeded, és úgy felragasztod a hátuljára, akkor soha se jön le :(

nehogymár ne legyen 500ftod egy rendszámtábla tartóra.

Nem hogy nincs pénz tartóra hanem fehér autón keret nélkül jobban mutatna csak a rendszám. :lol: de igaz hogy elhagyás szempontjából inkább nem kéne kockáztatni jó az a keret ami most van rajta kicsit napszívta fekete feliratokkal. a vegyünk króm keretet meg kinőttem már úgyérzem, meg az fél év múlva kopik meg repedezett. Bocs akinek esetleg olyan van. :excl:

Link to comment
Megosztás:

Helló. Jól jönne a cikkszám ha tudnád küldeni. Akár PM-ben is Köszi.

Remélem erre van szükséged: olaj tömítés, O-gyűrű! 1212579

Köszönd FPepe-nek mert én is tőle kaptam meg! :excl:

Amúgy asszem 165Ft volt, az eredeti Opel meg olyan 900Ft-nak nézték nekem.

Link to comment
Megosztás:

Igy van jól értelmezi! Ha nincs meg a car-pas kártya akkor 9000.-+16000.-ft bruttó kerül a kulcs pótlása!

A car-pas kártya nem helyettesíthető semmivel! A gyújtáskapcsolón lévő szám,az csak sorozatszám,és nem minősül kulcskódnak!

ezt írta az Opel Sajó...

oké oké...DEEE

ha a kulcsmásoló tud másolni olyan kulcsot, ami nyitja zárja a kocsit, indítani is indítana, és a chipet így is úgy is be kell programozni, akkor mi a túrónak nekem kulcskód által lekért kulcs???

eléggé lehúzás ez az egész.

szerintem :(

Ami a kulcshoz van hozzáfűzve az a vonalkódos izé az meg nem jó semmire? :excl:

Link to comment
Megosztás:

Remélem erre van szükséged: olaj tömítés, O-gyűrű! 1212579

Köszönd FPepe-nek mert én is tőle kaptam meg! :excl:

Amúgy asszem 165Ft volt, az eredeti Opel meg olyan 900Ft-nak nézték nekem.

Oké köszi. Ha ez a gyújtás elosztóra való akkor ez kell. Még egyszer kösz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.